172 Shares 7244 views

Krym (sektor prywatny) Sea: najlepszy urlop dla całej rodziny

Malownicza Krym (sektor prywatny), Warna – miejsce charakteryzuje się cichym i mierzonej życia. Tu można odpocząć na plaży, a także aktywnie spędzić czas. Jest to najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi w rodzinie. Mnóstwo rozrywki, parki rozrywki i wycieczki do okolicznych atrakcji sprawiają, reszta w primorsky żywy i niezapomniany.


Nadmorska miejscowość: Informacje ogólne

Nadmorska miejscowość położona na wybrzeżu Morza Czarnego, we wschodniej części Półwyspu Krymskiego. Znajduje się w pobliżu miasta Teodozja. Jest to największa osada w krymskiej posiadające rozwiniętą infrastrukturę. Populacja wynosi ponad 12 tysięcy osób. Nie daleko jest Aschigol Salt Lake który wysycha od czasu do czasu. Początkowo miasto było zbudowane jako osady robotniczej w Stoczni South Point, która jest obecnie określane przez «morze».

klimat

temperatura latem wynosi 29-35 stopni, 10 ± 2 zimy. Morze jest płytkie i nagrzewa się szybko. Dlatego, Varna – idealne miejsce do rekreacji dla dzieci. Sezon rozpoczyna się w maju i trwa do października. Największy napływ turystów jest obserwowane od lipca do września. Tutaj nie było subtropikalny klimat, a kontynentalnym.

Krym (sektor prywatny) Seaside: opcje rekreacji

Relaks w sektorze prywatnym wsi mogą być różne sposoby. Na przykład, wynająć pokój do wynajęcia, domu lub szopy. Jest to okazja, aby zatrzymać się z właścicielami i bez nich, a także wyposażenie i bez. Większość mini-boarding czynszu sektor prywatny Pokoje do wynajęcia dla turystów ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami (dobrym stanie, klimatyzacja, telewizor, prysznic, WC, ciepłą i zimną wodą, kuchni do gotowania, lodówka, kuchenka mikrofalowa, pralka, parking na podwórzu , Internet, itp ..). Niektóre domy wypoczynkowe oferują posiłki w jadalni i odpoczynku w ogrodzie, który zapewnia komfortowe altana do wypoczynku, grill, basenów i tak dalej. N.

Ceny na wakacje w sektorze prywatnym

W sektorze prywatnym, Primorye można dostać wypoczynku jakości w przystępnej cenie. To jest główną zaletą wypoczynku we wsi. To z tego powodu, że wiele osób woli wynająć nocleg w sektorze prywatnym zamiast Primorsky Teodozja. pochylnie ceny wynajmu są średnio 2000 – 2500 rubli. dziennie. Koszt wynajmu pokoi w prywatnym sektorze gospodarki wersji – od 300 rubli. dziennie. Pokoje w mini pokład z wyposażeniem oferują swoje usługi od 800 rubli dziennie.

Rekreacja i rozrywka

Najbardziej popularne w tym obszarze wakacje na plaży. Nadmorska (Krym, sektor prywatny), którego piękno uderzające zdjęcia, szczególnie przyciąga szeroką linię brzegową, porozrzucane z miękkim piaskiem. Linia Pyatnadtsatikilometrovaya Teodozja wybrzeża do miasta Seaside jest nazywany „Golden Beach”.

Każdy z tutejszych gości znajdzie coś: łodzie i narty wodne, jazda konna do Arabackeij i Tepe-Oba, balonem i paralotniarstwo, skoki spadochronowe, quad, nurkowanie. Dzieci wielka przyjemność dla banana łodzi i zjeżdżalniami. Ponadto, podróżujący oferuje wiele wycieczek i szlaków turystycznych w unikalnych miejscach wschodnim Krymie.

Każdy znajdzie coś podobnego wsi Primorskoe (Krym, sektor prywatny). Opinie o tym miejscu bardzo pozytywne. W sektorze prywatnym zbudowano wiele pensjonatach i domach wypoczynkowych z różnych poziomów cen i usług. To miejsce jest idealne na wypoczynek z rodziną.

W godzinach wieczornych, promenada wsi budzi się do życia, tu schodzą liczne kawiarnie, bary i dyskoteki. Możesz mieć dobry czas w kawiarni z widokiem na morze na wieczór.

atrakcje:

  • Jezioro Adzhigol z unikalnym borowiny, nie ma gorszej jakości błotem Saki Lake.
  • Parking starożytnego człowieka w otworze Beam Czarnego, które są prognozowanego historyków istnieją 8-12 tysięcy lat.
  • Prehistoryczne skamieliny w Cape Chauda.
  • Arabackeij.
  • Park "Field of Dreams" atrakcji.
  • Twierdza Genueńczyków.
  • Surb Khach Klasztor.
  • Łódka podróż do wulkanu Karadag i odwiedzenie rezerwatu o tej samej nazwie.
  • Wiele muzeów miasta Teodozja.

Krym (sektor prywatny, Maritimes) – jest to miejsce, z którego bardzo łatwo jest dotrzeć do każdego zakątka. Blisko Teodozja istnieją takie piękne miasta Krym, jak Kerczu, Stary Krym, Nowego Świata, Koktebel, Sudak, krajobrazy i atrakcji, które zadziwi wyobraźnię każdego turysty.

Opinie o reszcie w nadmorskiej

Recenzje wakacje w Primorye są w większości pozytywne. Wielu turystów przyjeżdża tu co roku. Będąc we wsi jeden dzień, chcę tu cały czas. Po tym wszystkim, w nadmorskiej ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu w przystępnych cenach.

Primorsky, Krym (sektor prywatny): jak uzyskać

Aby dostać się do miejscowości Primorsky łatwo z Teodozja. Można to zrobić samochodem, komunikacją miejską lub pociągiem.

Jeśli dotrzeć pociągiem, należy udać się do stacji „Azowskiego”, który jest przedostatni stacja kolejowa miasta Teodozja. Za stacją na ulicy. Fedko na dworcu autobusowym należy przenieść do autobusu numer 4. Jeśli masz Autobus, następnie wysiąść na przystanku „Bus” i tam zmienić na autobus numer 4.

Krym (sektor prywatny, Maritimes) – jest to idealne miejsce dla miłośników spokojny wypoczynek nad morzem. Piękno tych miejsc zachwycają i fascynują. Wielka plaża z dobrą infrastrukturą, rozrywki dla dzieci oraz liczne kawiarnie i bary pozostanie we wsi komfortowy i niezapomniany. Najlepszą opcją zakwaterowania w tym miejscu – sektor prywatny.