424 Shares 5746 views

Hyde „Nieustraszony Wojownik” Neverwinter (gra)

seria Neverwinter od zawsze słynie z głębokiej i szerokie możliwości wyrównywania. Można wybierać spośród wielu różnych umiejętności, tworząc niepowtarzalny bohatera, który może zrobić niesamowite na polu bitwy. Po serii dwóch gra zamknięte, a fani mogą tylko nostalgicznie ponownie pereprohodit te dwa wspaniały projekt. Do niedawna nie wydaje się w świetle nowej części, która w tym przypadku nieznacznie zmieniony format. Teraz Neverwinter – jest multiplayer projekt on-line, który jest rozgrywany przez miliony graczy na całym świecie. A najważniejsze jest to, że gra jest w stanie utrzymać swoje główne wyróżnienie – wielki dostosowywanie znaków. Można pompować bohatera sto różnych sposobów, poprzez inwestowanie w różnych umiejętności i zdolności, a tym samym uzyskanie różnych typów myśliwców. Dlatego początkujący nie będzie tak łatwe do czynienia z całą obfitość umiejętności i cech, tak że może być przydatny do prowadzenia jakości. Bez lęku Warrior (NEVERWINTER) – jest jednym z najbardziej interesujących obszarów krwawienia, i jest o nią i zostaną omówione dalej.

wejście

Każdy wie, że w trybie multiplayer gry fabularne są bardzo ważne zbiorniki, które zbierze najwięcej szkód, podtrzymują go ze względu na jego wielką zdrowia i wysokim indeksie zbroi, jak również zrobić wiele szkód wrogów. Wydawałoby się dość proste zadanie na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości jest to o wiele bardziej skomplikowane, aby nie umrzeć co pięć minut, może zaistnieć potrzeba przewodnika. Nieustraszony wojownik (Neverwinter) – jest jednym z najbardziej skutecznych zbiorników, które następnie wymaga dość wysokie umiejętności gry, aby wycisnąć maksimum. Oczywiście, każda pompa wyobrażam sobie takiego charakteru, ale nie każdy może sobie z tym poradzić. Jest zatem bardzo ciężko trenować i sam dokładnie zapoznać się z instrukcją – Fearless Warrior (Neverwinter) jest bardzo potężny zbiornik, więc jeśli masz chęć, aby dokładnie zrozumieć mechanikę jej pompowania i użytkowania, nie pożałujesz wynik.

Statystyki postaci

Z uwzględnieniem najważniejszych parametrów bohatera zaczyna żadnego przewodnika. Nieustraszony wojownik (Neverwinter) – to postać, dla której jego parametry są bardzo ważne. Więc zwrócić uwagę na wszystko – niektóre z nich naprawdę potrzebne, a niektóre mogą być ledwo dotknął. Na przykład, moc wpływa na obrażenia więc Suck it możliwie jak najwyżej, ale szkoda przenikliwy pozwala ignorować pancerz wroga. Tutaj trzeba być pompowana w zależności od wytrzymałości – wielki wskaźnik daje wzrost do takiej szkody, co oznacza, że sam parametr może być pompowany mniej. Krytyczne obrażenia huśtawce 3k od tego czasu staje się zdobyć na poziom minimalny. Ale odzyskanie jest możliwe, co do zasady, nie dotykaj go, bo to nie ma sensu, aby zregenerować zdrowie – czy umrzesz czy przetrwa i będzie leczyć cię już partnerów. Oczywiście, można zalecić do pompowania inne parametry są różne prowadnice – Neverwinter jest uniwersalnym gry, w której nie ma jednego poprawne rozwiązanie.

Wybierz rasę

Podczas tworzenia postaci trzeba będzie wybrać rasę, do którego będzie stosował. Tutaj powinno się wybrać półork – wszystkie zbiegają się na tej przewodników. Neverwinter oferuje każdy znak w zależności od rasy pewien wzrost, i to jest półork siły dwie jednostki, dwie jednostki zręczności i pięć procent trafienia krytycznego że zbiornik jest po prostu doskonały. Można również wybrać osobę lub diabelstwo – będą również pracować, choć nie tak dobre, jak półork. Jeśli grasz na serwerze PvP, to lepiej, aby dokonać wyboru na rzecz niziołek – w tym przypadku, będzie bardziej przydatna trzy procent i dziesięć procent kontrola odporność Parry. można spróbować, jeśli chcesz grać na tym serwerze i krasnoludów. Gra Neverwinter nie oznacza, że będzie koncentrować się na konkretnym wyścigu o pewnej klasy – można zrobić, aby dokonać wyboru. Ale te wyścigi są najlepiej nadaje się do nieustraszonego wojownika.

charakterystyka

Więc nadszedł czas na bardzo ważny punkt – charakterystyka postaci. Neverwinter gra z całej jego różnorodności oferuje tylko trzy podstawowe cechy – wytrzymałość, zwinność i wytrzymałość. Musisz zrobić maksymalny nacisk na siły i zręczności, jako pierwsza daje obrażenia, a drugi – trafienia krytyczne. Jak wspomniano wcześniej, opieki zdrowotnej nie ma sensu, bo to ty i to będzie imponująca, a jeśli umrzesz, a następnie bez regeneracji i dodatkowe punkty nie będzie Ci pomóc. Tutaj takie Tutaj Neverwinter wojownikiem. Przewodnik po PvP, jednak będzie inaczej – w przypadku konfliktu z innymi graczami jest skupienie się na zwinności i wytrzymałości.

umiejętności

Gdy wyrównywanie umiejętności, masz dwa podstawowe Build – mistrzem miecza i awangardę żelaza. W pierwszym przypadku zbiornik jest znacznie silniejszy, mocniejszy, bardziej wydajny, ale jest to o wiele trudniejsze do zarządzania i uda. Jeśli zdecydujesz Żelaznej Gwardii, a następnie moc swojej postaci będzie niższa, ale można sobie z tym poradzić i osiągnąć maksimum z niego, na którym jest ono zdolne łatwo. Jest to podstawowy, który przechodzi w każdej grze Neverwinter przewodnika. Ranger, Mag, Wojownik, łucznik lub dalej klasa wybrać – to nie ma znaczenia.

Umiejętności nieustraszony wojownik

Na koniec warto zwrócić uwagę na to, jakie umiejętności i jak ciężko trzeba pompować tę postać. Adept moc huśtawka do maksimum, Niezniszczalni – cztery na pięć punktów, niekończącej ataku i obronie stali – jako maksymalnej możliwej posiadania broni pomp trochę. Wszystkie inne umiejętności, które zostaną wymienione, musisz być pompowany do granic możliwości, a oni będą bardzo potrzebne. Miażdżący cios, szermierz studentów okrutnego przewagę, koncentracji, głębokie rany, stabilność niezachwianą, koncentrację i cel niszczyciel niszczyciel – wszystkie te umiejętności będzie kluczem do nieustraszonego wojownika w roli awangardy żelaza oraz w roli mistrza miecza. Oczywiście, różnice są, ale nie są tak istotne. Co więcej, masz prawo do decydowania, należy w pełni stosować się do Hyde lub zmienić niektóre punkty w nim. Jeśli z kolei na podstawie tych buildów, tworzyć własne, które można grać świetnie, to będzie doskonały.