864 Shares 6829 views

Centrum Medyczne "Divo" (Podolsk, Moscow region): adres, telefon, usługi, opinie

Dzisiaj dowiemy się, co centrum medyczne „Divo” (Podolsk – miasta organizacja). Chodzi o to, że w każdym mieście mieszkańcy są stale Wybierając miejsce dla leczenia i obserwacji przez lekarzy. Dość często wybór pada na prywatnych centrów medycznych. I to nie jest wielki problem: gdzie się go stosuje? Wszystkie prywatne centra medyczne mają swoje wady i zalety. Że oferta „cud” dla swoich gości? Klienci są zadowoleni z usługi? Sędzia to wszystko pomaga liczne opinie o klinice. Co użyteczne informacje można nauczyć się od nich? Wierzę, że wszystko, że pacjenci nie powinni być napisane. W przeciwnym razie nigdy się zdecydować, jak dobre centrum medyczne.

opis

Centrum Medyczne „Divo” (Podolsk) – organizacja, która ma 10 lat pracuje w rejonie Moskwy. Oferuje usługi dla ludności prywatnych specjalistów i badań laboratoryjnych. To jest multidyscyplinarnym klinice.

Stanowi on coś w rodzaju prywatnej klinice. Można skonsultować specjalistów i lekarzy ogólnych. Zastosuj się do „cudu” jest zalecany do wszelkich problemów zdrowotnych. Po usługi w klinice naprawdę szeroki.

Należy zauważyć, że organizacja jest przeznaczony do monitorowania stanu zdrowia pacjentów w różnym wieku. I dzieci i dorośli mogą się tu dostać dobrą obsługę.

usługi

Jakie są Medical Center w ofertach PODOLSK? Mówi się, że jest to multidyscyplinarny prywatny szpital z leczenia ambulatoryjnego. Ale w jakich kierunkach klinika specjalizuje się?

Należy zauważyć, że do tej pory w centrum medycznym „Divo” ludzie mogą uzyskać usługi w następujących obszarach:

 • chirurgii naczyniowej;
 • Ultrasonografia;
 • diagnostyka komputerowa;
 • Testy laboratoryjne;
 • okulistyka;
 • otolaryngologii;
 • urologia;
 • ginekologii;
 • terapia;
 • neurologia;
 • kosmetyka;
 • chirurgia plastyczna;
 • onkologia;
 • kardiologii;
 • alergologia;
 • dermatologia;
 • Proktologia;
 • mammalogia;
 • endokrynologia;
 • immunologia;
 • chirurgia;
 • endoskopii;
 • ozon;
 • masaż.

Również w tym centrum medyczne są ciąża i leczeniu niepłodności. Różnorodność zabiegów chirurgicznych jest również przeprowadzane w klinice. Jedyną rzeczą, która nie istnieje w organizacji – gabinecie stomatologicznym. Niewielka wada, która zwraca uwagę na niektóre z odwiedzających. Jednak usługi nadal dość obszerna. Można go wyleczyć bez żadnych problemów w „cud” z tych lub innych chorób.

adres

A gdzie jest środek badany? Jest to kolejny ważny punkt, który interesuje wielu. Po tym wszystkim, zanim gdzieś leczyć, ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, gdzie przychodzą na leczenie. To może być mądry, aby znaleźć się bliżej prywatne centrum medyczne?

Adres „cud” jest następujący: miasto Podolsk, Moscow region, Swierdłow st, domu 36a. Organizacja jest na 1 piętrze budynku. Punkty orientacyjne – Kirov uliczne i Wielki Serpukhov. Medical Center znajduje się pomiędzy nimi. Uważam, że to nie takie trudne. Jak również dostęp do tej organizacji.

tryb

Jak działa centrum medyczne „Divo” (Podolsk)? Chodzi o to, że wszelkie skargi od obywateli dotyczące harmonogramu prac nie. Jedyną rzeczą, która podkreśla populacji – jest coś, co nie jest bardzo wygodne, aby zrobić kilka testów. A wszystko to z powodu bardzo późnego otwarcia przychodni.

Centrum Medyczne działa od 8 rano do 9 wieczorem. Siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że każdego dnia. Oficjalnie uznane święta należy określić harmonogram klinice. Przerwa obiadowa tam. Jak zauważył wiele, aby dostać się do lekarza, tutaj nie jest tak trudne. Wystarczy, aby w łatwy czas dla pacjenta. Można to zrobić na kilka sposobów. Na przykład, przez telefon.

telefony

Ale jak dokładnie? Co ma centrum medyczne „Divo” (Podolsk) telefonu? Istnieje kilka kombinacji, które pomogą skontaktować się z administracją klinice. Operator nie tylko konsultacji, ale również nagrywać obywatela do specjalisty w dogodnym czasie dla danej osoby. Jako klienci mówią zadzwonić organizacja jest łatwe. Najważniejsze – aby próbować wcześniej w określonym czasie. Mianowicie, od 8:00 do 21:00.

Zaproszenie rejestru Medical Center, prosimy o kontakt:

 • 8 (916) 419-28-09;
 • 8 (4967) 55-70-88;
 • 8 (4967) 55-70-71.

ceny

предлагает цены на свои услуги? A co studiował Medical Center w Podolsk ofertowych cen za swoje usługi? Jest to kolejny ważny czynnik. Nie tylko dostać usługę w prywatnej klinice. Chcę zobaczyć cenę dorównać jakości. Dlatego wielu potencjalnych klientów będzie wyglądać po cenie zaproponowanej przez organizację.

получает в основном положительные. W tym obszarze, centrum medyczne „Divo” (Podolsk) otrzymał w większości pozytywne opinie. Po tym wszystkim, koszt usługi w organizacji nie jest zbyt wysoka. W każdym razie, dla Moskwy i regionu moskiewskiego. Wiele wskazuje na fakt, że ceny budżetu firmy.

Na przykład, pediatra inspekcja będzie kosztować rodziców 1.400 rubli, pobieranie próbek krwi kosztuje 250 rubli, kroplówka dożylna – 100 rubli za godzinę, przyjmując większość specjalistów dla dorosłych – 1200. Wszystko to nie jest zbyt drogie. Często prywatne kliniki oferują wyższe ceny za swoje usługi.

lekarze

I niektórzy lekarze pracujący w centrum medycznym „cud”? Chodzi o to, że poglądy pacjentów różnią się w tej dziedzinie. Zatrudniony w organizacji tylko osoby z wyższym wykształceniem. Cały personel posiada doświadczenie zawodowe w medycynie. Młodzi profesjonaliści są, ale, jak wielu twierdzi, że działa nie gorzej niż starszych lekarzy.

Generalnie personel medyczny otrzymuje pozytywne opinie. Lekarze i pielęgniarki starają się spojrzeć na indywidualne podejście do każdego pacjenta, przyjazny i pomocny. można powierzyć swoje zdrowie do takiego personelu. Diagnoza jest wykonana szybko i bez dodatkowych, zbędnych badań.

Jednak niektóre punkt do nieuczciwości lekarzy. Należy zauważyć, że niektórzy specjaliści przepisać wiele dodatkowych badań nie można zdiagnozować. Na szczęście, takie stwierdzenia – to rzadkość. Znaleźli żadnych dowodów. W związku z tym negatywne nie trzeba wierzyć. Od błędów medycznych nie są idealne, czasami diagnoza nie może być umieszczona bez dodatkowych wyników badań, czynnik ludzki musi być również brane pod uwagę. Pacjentom zaleca się tylko starannie wybierać swoich lekarzy, którzy będą monitorować stan zdrowia.

umeblowanie

Jaki rodzaj „cudu” (miasto, region Moskwa Podolski) oferuje swoim pacjentom sytuację? To często wpływa na jakość usług. Wiele, odnosząc się do prywatnych klinik, liczą na komfort.

Oraz w „cud” jest to naprawdę możliwe, aby uzyskać! Chodzi o to, że naprawa i kupić nowy sprzęt jest regularnie odbywa się w organizacji. W tej chwili wszystko jest piękne, czyste, przytulne i jasne. Odwiedzenie organizacji, obywatele czują się komfortowo. Chcę tu wrócić ponownie i ponownie. Sprzęt jest nowy, wszystko działa bez awarii i usterek. To właśnie w centrum medycznym „Divo” (Podolsk) pozytywny charakter często otrzymuje odpowiedzi. Obywatele nie żałować pieniędzy. Czułem, że pacjent odwiedził prywatną klinikę, a nie publiczne.

odkrycia

Teraz jest jasne, co stanowi studiował Medical Center. To nie jest najgorsze prywatna przychodnia, która działa już od dłuższego czasu w Rosji. Jest on położony w miasteczku Podolsk. centrum medyczne usługi „Divo” i oferuje szeroką gamę cen. Ale w ogóle, populacja pozostaje dość. W tej klinice, można otrzymać wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach.

W celu ustalenia czy tutaj? mieszkańcy Podolsk często iść na „cud”. Zwłaszcza z małymi dziećmi. Istnieją nawet specjalne programy przewidziane do monitorowania dziecka. To nie jest najlepszy ośrodek medyczny, ale bezpośredni negatywny w swoim wystąpieniu nie ulega ekspresji. Tak, można liczyć na jakości usług.