396 Shares 1710 views

Colitis serce. Co robić i jak to naprawić rzeczy

Ból w klatce piersiowej – to pewny znak, że masz czas na wizytę u kardiologa. Istnieje taki ból, ponieważ schorzenia kręgosłupa, zaburzenia w organach wewnętrznych i układu nerwowego. A także podczas stresu prowadzone adrenalina, która obkurcza naczynia krwionośne, a skurcz występuje. W tym przypadku, krążenie krwi w sercu, która objawia się brakiem tlenu, ucisk w klatce piersiowej, ból mrowienia. Wskutek silnego zapalenia okrężnicy serca. Co robić w takich sytuacjach, będzie udzielona wyłącznie przez doświadczonego specjalistę.


Objawy chorób sercowo-naczyniowych

Choroba niedokrwienna serca. Zbiorowe pojęcie, które obejmuje ponad trzydzieści chorób. Najbardziej znanym z nich jest zawał mięśnia sercowego i dusznica bolesna. Powód – słaby dopływ krwi do mięśnia sercowego, powodując poważne zmiany. Jeżeli ból skurczu w takiej diagnozy trwa więcej niż pół godziny, po czym komórki umierają i mięśnia sercowego występuje.

Angina. W tym bólu choroby występują po wysiłku fizycznego lub emocjonalnego. zwykle są one kompresowane, uciążliwy, palenie, w samym lewego ramienia lub barku. To trwa 10 minut i usunięto nitrogliceryny.

Zawał mięśnia sercowego. Kiedy bardzo colitis serce, co zrobić z przedłużający atak anginy? W tym momencie trzeba być pod kontrolą lekarza. Ból w dusznicy bolesnej praktycznie nie do odróżnienia od predinfarktnyh bólu. Bardzo często, stan ten zostaje przeniesiony do nóg, co prowadzi do powikłań.

Zapalenie mięśnia sercowego. Zaczyna się po jej rozwoju niektórych chorób zakaźnych. W tym samym złe samopoczucie, przewlekły ból w sercu, kołatanie serca, duszność.

Zapalenie osierdzia. Choroba zapalna osierdzia (worek serca), która utrzymuje serca w pozycji normalnej, zapobiega przedostawaniu się infekcji i utrzymania prawidłowego ciśnienia w komorach serca. W początkowej fazie choroby towarzyszą tępego bólu serca stopniowo następuje duszności i palpitacji.

Wypadanie zastawki mitralnej. W kardiologii jest stosunkowo nowa diagnoza, które pojawiły się w związku z korzystaniem z urządzenia ultradźwiękowe – Echokardiograficznego. Cechą charakterystyczną choroby jest nadmierne zaginanie ściany zaworu, gdy ciśnienie krwi. Jeśli zapalenie serca, co zrobić z tą diagnozą? Generalnie ból jest niepewny, może to być łagodne lub rozwarty. I jeżeli w czasie badań stwierdzono poważnych naruszeń są szczególne traktowanie nie jest wymagane.

„Non-sercowe” przyczyny bólu

Neuralgia międzyżebrowa przejawia objawy specyficzne: z głęboki oddech colitis serce, charakter strapienie nie zmienia się ze zmiany pozycji ciała, zakłóceń rytmu serca, wzrost lub spadek ciśnienia. Kiedy to działa dobrze na tyle nitroglicerynę – po zażyciu ból znika całkowicie. Przyczyną tej choroby – osteochondroza w różnych formach.

Bardzo często można usłyszeć skargi na ból w jego sercu po wypiciu. I nic dziwnego, skoro alkohol jest uważany za truciznę, która niszczy komórek mięśnia sercowego i zwiększa ciśnienie krwi. Po kilku latach takiego „gejowskiego życia” może być bardzo łatwo dostać alkohol mikrokardiodistrofiyu serce.

Jeśli zapalenie serca, co robić, zawsze powiedzieć specjalisty. Dlatego należy szczegółowo wyjaśnić ich stan w chwili ból w sercu swoim lekarzem. Takie podejście pozwoli przypisać prawidłowego leczenia i utrzymać serce w dobrej kondycji.