434 Shares 8961 views

Sen Interpretacja: dream ziemniaki … co?

Sny … Co oni marzą? Co? Te pytania problemami ludzi, ponieważ dowiedziała się o siebie. Dowodem na to jest tabletka gliny, interpretacji snów, znalezionych podczas wykopalisk archeologicznych i ma setki tysięcy lat.

Ale jak rozszyfrować sny? Można wierzyć książki sen? Wróćmy do kwestii miał doświadczalnie. Załóżmy, że widział we śnie ziemniaków. To, co mówi o tym Esoteric snu książce: „Ziemniaki marzyć do dobrobytu, jeśli jest to, aby zobaczyć czy mają sen przepowiada jej kopanie wiele prac i przygotowania – dla gości.”.

Inne leksykony zaprzeczać tej interpretacji.

Że roszczenia sporządzony już w XXI wieku-st-line interpretacji snów? Ziemniaki marzyć lub jego dochodowości, lub choroby. Zgadzam się, bardzo dziwną interpretację. A co twierdzi Hasse, wiele lat temu w kwocie książki sen? „Ziemniaki – upiera – sen na niestrawność”. I istnieje downers Wang i Młodzi, podręczniki dla kobiet w ciąży i urodzinach, sen Millera, kwitnienia i setki innych. I interpretacja tych samych zjawisk w nich są całkiem różne.

Więc który z nich wierzyć? Lub prorocze sny nie zdarzają? Oczywiście istnieją. Ale kiedy dekodowanie lepiej jest użyć nieaktualne lub nie podjąć, nie jest jasne, na podstawie informacji i najnowszych odkryciach psychologów i lekarzy.

Eksperci twierdzą, że nie jest to sen proroczy zawartość, uczucia, emocje i odczucia, że powoduje. Dlatego jedna osoba, według nieoficjalnych książki marzeń medyczny, ziemniaki mogą marzyć zysku, z drugiej – do strat, a trzeci – z chorobą wątroby.

Na przykład, sny, które kopać ziemniaki, zmęczony i masz silny ból pleców. Co to prosta książka sen? Kopać ziemniaki – na kłopoty. Psychologowie uważają , że ten sen może zwiastować początek choroby lub zbliża krytycznych dniach. Faktem jest, że ciało staje się bardziej wrażliwa na noc. W tej chwili jest on w stanie złapać najsłabszych sygnałów pochodzących od władz będzie chory. I ból pleców może być sygnałem do rozpoczynającej korzonków nerwowych lub zapalenia nerek.

Jeden z odwiedzających snu często narzekali, że marzy o puree, który prowadzi ją w konsternację. Jej marzeniem nie mógł zinterpretować żadnej książki wymarzony. Ziemniaki spowodował również strach wśród kobiet, ponieważ (Spowoduje to ustawienie snu), że panie rozpoczęły zapalenie wątroby. Nadwaga kobiety zużywają ogromne ilości tego produktu i jego problemami wątroby ostrzegł choroby rozpoczynającej.

Ale marzenia nie tylko ostrzegają przed chorobami. Na przykład sytuacja, która jednak pokazuje inną książkę Każde marzenie: zebrać ziemniaki we śnie. Co to znaczy? Niektórzy twierdzą, że sen śni do zbiorów, inni – do choroby i innych – dla gości.

Specjaliści po raz kolejny zwrócić uwagę na fizjologii. Ziemniaki mogą symbolizować zarówno przyjemności i zysku. Ważną rzeczą jest to, że osoba czuje. Gdyby gromadzi je z radością, to jest możliwe, że ktoś czeka na zysk lub uznanie. Jeśli ktoś jest bardzo zmęczony, zbierając korzeń we śnie, prawdopodobnie nie może każdy przypadek.