627 Shares 5531 views

Jak odgadnąć na Boże prawo?

Boże Narodzenie – jest to czas, kiedy świat jest tam wiele niewytłumaczalnych cudów. Dlatego, wróżenie Boże Narodzenie jest często uważane za wiarygodne. Każda z nas może w tych dniach, aby spróbować znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Jednak psychologowie i osób zaangażowanych w okultyzm i ezoteryczny przez wiele lat, zaleca się w leczeniu tych rytuałów, z jednej strony, dość poważnie i wybrać najbardziej popularne opcje do wróżenia, które okazały się być bezpieczne.


Z drugiej strony, wielu twierdzi, że wyniki wróżenia nie może „utknąć”, lub myśli skierowane będą stale w tym samym kierunku, co może prowadzić do samodzielnego programowania. Co będzie pozytywna, nie jest dobre, jeśli jest programowanie związane z jakimiś negatywnymi prognozami. Na przykład, nauczyła się domyślić, na Boże Narodzenie na małżeństwie i upadła, nie ukaże się w tym roku, aby wziąć ślub. Jeśli ciągle myśleć o takim wyniku, nie zostanie utworzony smutny nastrój, a może jest szansa aby ożenić wbrew wróżenia zostaną pominięte.

pokażemy, w jaki sposób odgadnąć, na Boże Narodzenie do ludzi, którzy charakteryzują się dużą wrażliwością, a także tych, którzy należą do tego procesu z należytym humorem i sceptycyzmem. Dla kobiet emocjonalne nie są zalecane do odgadnięcia na lustrach sam, gdzieś na strychu na północy, jak dyktuje tradycja.

Rzeczywiście, w tych hipotez jest to konieczne, na przykład, umieścić dwa lustra naprzeciw siebie, aby zapalić między dwie świece i zajrzał do długiego ciemnego korytarza, który może prividetsya kilka przedmiotów i osób, które odnoszą się do kwestii Gad. stres psychiczny i wizualny w tym przypadku może osiągnąć wystarczająco dużą ogrzewania, aw niektórych przypadkach pojawiły się obrazy mogą spowodować silny strach, a nawet omdlenia, więc przypuszczenie jest lepsze niż jeden, i razem z przyjacielem.

A oto jak przypuszczam na Boże Narodzenie w domu, aby zobaczyć kolor włosów przyszłego małżonka, jest znany z wielu, a można to zrobić sam. W tym celu, grzebień jest podjęta i powiesił w stodole (w nowoczesnych domach w szafie). Pomysł na następny dzień na grzbiecie powinien pojawić się kolor włosów podobny do włosów przyszłego chłopaka. Można również udać się na ganku, i powiedzieć: „pokój, psa w pomieszczeniu. W przypadku, gdy pies szczeka, tam mieszka moja narzeczoną. " W odpowiedzi usłyszeli szczekanie w bok, gdzie przyszły mąż żyje. Jeżeli ochrypłym szczekanie – mąż jest stary, a jeśli ringu – młodych. Im bardziej odległy szczekanie, tym bardziej będzie ona żyć w małżeństwie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób odgadnąć, na Boże Narodzenie na wosku, mówi wiele „receptury”. Jednak najśmielsze zrobić z mlekiem i brownie wyzwanie jego pomocy. Aby to zrobić, należy mleko i jasny świecę (nie biały), nadaje się do progu, ustaw spodek do progu, wlewa się do niej mleko ogrzewany wosk i wlewa do mleka oszczerstw „dziadek brownie, dochodzimy do progu, pić mleko jeść wosku”. Wnioski są dokonywane na podstawie otrzymanych sztuk w mleku. To może być gwiazdą – powodzenia w służbie, strip – na drogach, postać ludzka – dla nowych przyjaciół, dom – założyć rodzinę, pierścień – Oczywiście, małżeństwo, kółeczka – za pieniądze, a cienka okręgu wosku na powierzchni – do całkowity sukces. Autentyczności trzeba rozgrzać wosk w łyżce na innej świecy i wlać najbardziej gwałtowny ruch

Doświadczony gadalschitsy wiedzieć, jak przypuszczam na Boże Narodzenie, aby dowiedzieć się o terminach kolejnych ważnych wydarzeń. Aby to zrobić, na przykład, gdy wróżba na wosku , czego szukasz w wyniku odpływu figur woskowych. Na przykład, jeżeli liczba zgasiła światło i unosi się na powierzchni, co oznacza, że dni, aż pewnego przełomu w los, a jeśli postać okazała masywny i opada na dno – może to być rok lub nawet lat.

Dla tych, którzy przegapili Wigilię, można nauczyć się spekulować na Boże Narodzenie rano. Aby to zrobić, trzeba gotować w Turku kawowego napoju do picia, i kielich z pozostałych przerzutników względu na spodek. Po pewnym czasie, kubek może być usunięty i znaleźć odpowiedź na przyszłość. Zatem, pęcherzyki na powierzchni grubych średnich krzyży News – sygnały z ostrożnością, powstanie w środku – sukces, pogłębianie – niepowodzenia, czarny, jasnymi paskami – spełnienie pragnień.

Podsumowując, raz jeszcze pragnę zauważyć, że wyniki wróżenia nie trzeba się skupić i być twórcą własnego losu, ponieważ każda akcja zmienia się nasze życie w określonym kierunku.