216 Shares 1170 views

Charlotte w multivarka „Redmond” – niezwykła kombinacja produktów

Charlotte w multivarka „Redmond” dostać się powietrze i słodki, jeśli nie żal cukru. Nie zapomnij nasmarować miskę urządzenia, integralność tego tortu zależy. Ale wszystko po kolei. Oto niektóre ciekawe i proste przepisy kulinarne ciasto z nadzieniem.

Charlotte w multivarka "Redmond" Łatwe i głębokie uderzenie o pojemności mieszalnika 4 jajka i filiżanki cukru. Mąkę wykończone masa dodać (trzeba będzie trochę więcej niż szklanka). Należy uzyskać konsystencję ciasta na naleśniki. Jasne jabłko z serdtsevinok i pokroić w kostkę. Zdolność urządzenia wlać trochę oleju, dobrze chodzić z pędzlem na ściankach naczynia. Następnie wlać ciasto i górną warstwę określone jabłek. Zamknąć urządzenie i wybrać tryb „pieczenia”. Zazwyczaj czas jest już ustawiony przez producenta i jest około godziny. Po sygnału audio , aby wyłączyć ogrzewanie i pozostawiono do wlewów w ciągu około 15 minut pod pokrywą. Następnie uzyskać ciasto za pomocą siatki do gotowania na parze. Posypać sproszkowane lub dekoracji grubą bitej śmietany. Gotowy do podania.

Charlotte w multivarka „Polaris” z pomarańczami Pięć Beat jajka z mieszadłem, bez wyłączania urządzenia, dodać dwie filiżanki cukru, a następnie stopniowo wprowadzać mąkę (400 gramów). Mieszanina powinna mieć konsystencję podobną do kwaśnej śmietany. Dwie pomarańcze umyć, zetrzeć skórkę, dodać je do ciasta. Miąższ posiekać i wymieszać z puszystej masy. Trzeci owoce umyć i pokroić w plastry ze skórą. Smar Multivarku z masłem, położyć na cytrusów dolnej okręgi, wlać ciasto na nich. Ustaw tryb „pieczenia” przez 65-70 minut. Po sygnale audio , aby otworzyć pokrywę i odstawić na ciasto. Następnie, aby umieścić go do góry nogami na talerzu, posypać proszku, jeśli jest to pożądane.

Charlotte w multivarka „Panasonic” z wiśni

Zasada gotowanie ciasto prawie wszędzie takie same. Musisz śmigać pięć jajek, dodać do nich szklankę i połowę cukru (w zależności od tego, jak słodycze), a następnie wprowadź mąkę do średniej państwowej kwaśnym płynem. Oznacza to, że ciasto powinno być powoli kapie z łyżeczką. Następnie oczyścić jabłka i zetrzeć je na tarce (najlepiej duże), umieścić w cieście, dobrze wymieszać. Pamiętaj, aby dodać szczyptę proszku do pieczenia. Przygotować czereśnie: trzeba myć owoce, suche i usunąć nasiona. produkt mrożony należy stopić i drenażu w durszlak. Urządzenie miska smarowane olejem i rozłożyć wiśnie, wlać testu. Ustaw tryb pieczenia przez godzinę, po sygnale, aby dać trochę wstać aby podczas otwierania ciasto nie osła. Następnie konieczne jest, aby i posypać cukrem. Ciasto piecze, można zaprosić gości do stołu.

Charlotte w multivarka "Redmond"

Często jest to nazwa potrawy może oznaczać nie ciasto i budyń z jabłkami. Oto jej przepis. Owoce czyste z rdzenia i pokroić w plastry, umieścić je w filiżance z urządzeniem, które jest smarowane masłem. Posypać cukrem i dodać garść rodzynek (nie namaczać). Przechodząc w trybie pieczenia tomim minut i wprowadzają multivarochny 15. Następnie kubek ryżu i dwukrotnie wodą. tryb „gaszenie” na godzinę kolei i czekać na gotowość. Ta owsianka jest zwykle podawane z cynamonem i gałką muszkatołową. Ona jest piękna śniadanie w roli, ponieważ ryż jest bardzo bogata i użyteczne owoce.

wniosek

Charlotte w multivarka „Redmond” będzie tak samo jak w innych modelach. Różnica może być tylko w wyborze programów i sposobu przygotowania testu.