171 Shares 8933 views

Jak ugotować smaczny sos z jeże?

Prawdopodobnie każda kobieta czynienia z sytuacją, w której po przygotowanie każdej potrawy pozostał dodatkowy farsz. Oczywiście, nie chcesz, aby pozostawić go na kilka dni, w przeciwnym razie może szybko ulec pogorszeniu. Ale także odpowiednie warianty gotowania posiłków, oprócz tortu, nie. Teraz wyjście, ponieważ jest to świetny sposób na to, jak przygotować jeże i sos. To nie zajmie dużo czasu i wysiłku, i nie będzie wymagać obecności ogromnej liczby produktów schłodzonych. Wszystko, czego potrzebujemy – jest mielone i nieograniczona wyobraźnia. Z tych dwóch elementów, możemy uzyskać doskonałe danie, które mogą zaskoczyć swoich bliskich.

Pierwotnie przepis na jak gotować się jeży mięsa mielonego z ryżem, istniały w kuchniach Norwegii i Danii, ale było to danie, które jest nieco inny od współczesnego wersji. Pierwszy zostały przygotowane wyłącznie z farszu, bez dodatku innych składników. Ale sos do jeża może zawierać ryż, gryka, oraz dużą ilość warzyw i ziół. Według innej jeży na receptę zostały wykonane również z mięsem, ale zostały umieszczone w bulionie, i danie było bardziej jak zupa niż gorący posiłek. Ale dzisiaj proponujemy, aby spróbować przepis na jak gotować jeże z ryżu i mięsa mielonego z dodatkiem sosu.

Co trzeba

Do przygotowania dania potrzebujemy: 400 g mielonej wołowiny, pół szklanki ryżu, jedno jajko, dwie cebule, jedna marchewka, dwa pomidory (można zastąpić gęstą pastę pomidorową), 50 mililitrów mleka, masła i różnych przypraw. Mielone mięso wołowe, można wybrać dowolny, ale raczej, że to wołowina lub wieprzowina, ponieważ staje się bardzo miękka w trakcie gotowania i idealne dla naszych pysznych jeże.

Proces tworzenia kulinarne dzieło

Uzbrojony wszystkich składników, a teraz powiedzieć, jak gotować jeża z sosem. Do tego wstępnie zagotować niewielką ilość ryżu, tak aby mógł ostygnąć. Następnie natrzeć marchew na drobnej tarce. Jeśli ktoś lubi Braised marchew w naczyniu można pokroić w kostkę lub ruszt. Pomidory z góry umieścić we wrzącej wodzie, aby łatwiej usunąć skórę. Jeżeli farsz jest używana sklep istnieje już całkowicie gotowy, a następnie rozprzestrzenił się w głębokim zbiorniku, to było wygodne, aby wymieszać. Zwoje przez maszynkę do mięsa i dodać do cebuli mielone razem z ochłodzonego ryżu i jaj. Ostatni składnik potrzebny do jeże nie rozpadnie się podczas gotowania. Więc farsz jest wykonany, to pozostaje tylko ustalić kolejność, jak gotować jeża z sosem. Aby to zrobić, możemy tworzyć nasze kule trochę paniruem w mące i położyć na podgrzewanym patelni z olejem roślinnym. Fry powinien być aż do połowy, a następnie dodać startą marchewkę i pokrojone pomidory. Przykryć pokrywką i dusić do miękkości.

wniosek

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, jak gotować jeża w szybki i smaczny sos. Umieścić zakończeniu danie na talerzu, polać sosem z warzywami, posypać drobno posiekane warzywa.

617 shares 9543 views
218 shares 6655 views
178 shares 7410 views