288 Shares 6690 views

Jak usunąć stronę w „Classmates” na zawsze?

Czy jesteś zmęczony social networking i chcą spędzać więcej czasu z najbliższymi, czyli rzeczy, których kochasz? Następnie trzeba zrezygnować ze wszystkich swoich kont na stronach. Najbardziej sensowne rzeczy, aby je zniszczyć, ale nie zawsze, sieci społeczne, przycisk deweloperzy usunięcie strona staje się zauważalne. Wielu użytkowników ma do całkiem rozbić głowę, myśląc o tym, jak zniszczyć profil całkowicie.

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak pozbyć się uwagę na popularnej stronie rosyjskiej.

Jak usunąć stronę w „Classmates”?

Przed odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, upewnij się, że Twoja decyzja, aby zniszczyć profil użytkownika nie jest ulotna idea. Działania, które będą potrzebne, aby nieodwracalne. Odtworzono stronę po które nie będą działać. W niektórych skreślenia strona Social Networking nie występuje natychmiast, użytkownik otrzymuje trochę czasu na refleksję, na które nie jest jeszcze szansa, aby przywrócić wszystkie dane. Site „odnoklassniki” takiej możliwości nie przewiduje. Uwolniony od strony, aby go przywrócić, nie będzie w stanie. Musisz utworzyć nowe konto. Tak więc, jeśli dobrze się zastanów i naprawdę zastanawiałem się, jak usunąć swoją stronę w „Classmates” Poniższe instrukcje będą pomocne.

odinstalowanie profilu

Jeśli uważasz, że strona „odnoklassniki” ma specjalną funkcję z tego przycisku, jesteś w błędzie. W celu znalezienia link, który pozwoli Ci pożegnać na zawsze do sieci społecznej, należy wejść na stronę pod swoją tożsamość. Jak usunąć stronę w „Classmates”?

1. Autoryzacja witryny.

2. Na pierwszej stronie swojego profilu patrząc na link „Pomoc” (prawy górny róg).

3. Klikamy na nią i przewijać strony do dołu.

4. Na szarym pasku, zobaczysz wiele funkcji i opcji na miejscu.

5. Potrzebujemy ostatniej kolumnie, w sekcji „Zasady”.

6. Klikamy na link.

7. Przed otwieramy umowy i warunki użytkowania. Aby przewinąć do samego dołu strony.

8. „Cancel Service” znajduje się link i kliknij na nią.

9. W jaki sposób mogę usunąć stronę w „Classmates”? W oknie, które zostanie otwarte, zostanie poproszony, aby określić przyczynę, dla której opuszczenie strony. Można wybrać dowolny z nich, oczywiście, pożądane jest, aby dopasować rzeczywistość, ponieważ wszystkie podania informacji o miejscu pod uwagę. Następnie przeczytać ostrzeżenie na „Classmates”, że wszystkie informacje, w tym fotografie, oceny, aplikacje, pliki zostaną trwale usunięte. Aby trwale usunąć swoje hasło.

informacje dodatkowe

Jak usunąć starą stronę? „Odnoklassniki”, podobnie jak wiele innych sieci społecznych pozwala mieć wiele kont. Usunąć każdy z nich może być wstępnie będzie tylko w ramach swoich mandatów. Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła, trzeba będzie je odzyskać, w przeciwnym razie nie będzie można odinstalować konto. Teraz, gdy wiesz, jak usunąć swój profil, i można bezpiecznie pomóc przyjacielowi, który zwrócił się Pan, jak mówią, pomaga usunąć stronę w „Classmates”.