87 Shares 3740 views

Jak usunąć przyjaciół w „Kontakt”? Jak szybko usunąć przyjaciół w „VKontakte”?

Ten artykuł skupia się na jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych i jak usunąć przyjaciół w „Kontakt”.


Popularna zasobów Internetu

Szanse są jeszcze nie wiem z pierwszej ręki, że sieci społeczne pozwalają na pewną swobodę, prowadzą specyficzną atmosferę, rozweselić. Pomóc zabicia czasu, dzięki czemu można słuchać muzyki lub przeglądanie filmów, które są interesujące dla ciebie, dołącz do grupy, uczenie się czegoś nowego każdego dnia, a także poznać nowych przyjaciół lub znaleźć starych znajomych i rozpocząć z nimi intymnych rozmów, jednocześnie dzieląc zdjęcia, filmy i tak dalej.

Ale niewiele osób myśli, że za pomocą portali społecznościowych, nawet wzniosły stan może okazać się w krótkim okresie czasu w ciężką depresję. W takim przypadku może okazać się kwestia, jak usunąć przyjaciół w „Kontakt”.

Ty, oczywiście, w stanie usunąć wszystkich danych dotyczących swojej osoby, jak również ścieżki dźwiękowe, grupy, filmy, sprawozdania na ścianie, ale jest możliwe, aby zrobić inaczej – zostawić to wszystko i łatwo usunąć wszystkie towarzyszy „VKontakte” w jednym zamachem. Ten rodzaj pracy nie ma większego wysiłku. Aby utrzymać się zagadkowe pytanie, w jaki sposób usunąć wszystkie przyjaciół „VKontakte” natychmiast, postaramy się pomóc to rozwiązać tu i teraz.

Sposoby ograniczania działania znajomych

Ale na początek to rozważyć mniej radykalnych metod, w których przyjaciele nie koniecznie usunąć.

Ostatnio dodać kogoś do towarzyszy, zostanie automatycznie zapisany do niej, a tym samym nie ma dostępu, aby wyświetlić aktualizacje tego użytkownika. Można je znaleźć w „Moich wiadomości”. Taka funkcja daje możliwość pozostania na szczycie ważne aktualizacje na stronach i grup przyjaciół, jak również do dzielenia się ich wiadomości na tematy, które Cię interesują. Zwracamy się do zakładki „Moja Aktualności”, w „Updates”, tu wybrać aktualizację (ponownie, ale trochę niższa), a następnie kliknij filtr i określić, jakie sekcje wiadomości chciałby widzieć w swoim dziale aktualności.

Suwak w prawym górnym rogu ekranu można regulować tej korekty będzie zależał od tego, co zostanie wyświetlona wiadomość. Im bliżej prawej krawędzi suwaka będzie zlokalizowana, zostanie wyświetlony więcej aktualności w taśmie. A jeśli ustawić wyświetlanie „Wszystkie wiadomości” (aż do prawej) pojawia się link „Edytuj”, która pozwala użytkownikom na ukrycie informacji o nowościach czy społeczności.

Można skonfigurować filtr, wybierz grupy i przyjaciół, których wiadomości chcesz zobaczyć w filmie „Wszystkie wiadomości”. Arkusz „Co aktualizacje można zobaczyć na wieść o moich przyjaciół” ( „Moje Ustawienia”, a następnie przejdź do sekcji „Prywatność”, a następnie – „Jakie aktualizacje są widoczne w moich przyjaciół wiadomości ') jest zaprojektowany, aby wybrać informacje, które partycje będą wyświetlane na przyjaciele.

Nie zapominaj, że usunięcie towarzysza lub anulować subskrypcję, automatycznie anulować, a szansa, aby wyświetlić stronę aktualizacji użytkownika i aplikacja znika „Dodaj do znajomych”.

zablokowane znajomych

„VKontakte” możliwe jest zablokowanie jakiegoś przyjaciela. To można zrobić, przechodząc do Ustawienia, a następnie na czarnej liście. Sprawia przyjaciela w takim wykazie. Po tym, że nie będzie w stanie uzyskać aktualizacje. Przyjaciel, który został wymieniony w „czarnej liście”, nie jest już w stanie komunikować się ze sobą za pośrednictwem tej sieci społecznej, a na swojej stronie tylko zdjęcie i nazwa zostanie wyświetlona na niego.

Istnieją sytuacje, gdy strona inni administratorzy blok, na przykład z powodu podejrzanej aktywności na stronie. Jak usunąć zablokowane przyjaciół „VKontakte” w tym przypadku? Bardzo prosta: jest to konieczne, aby dojść do wspólnego znajomego, który jest po lewej stronie, znaleźć zablokowany znajomego i kliknij „Usuń z przyjaciółmi”. To pole znajduje się w obecności innych awatarów.

usunąć znajomych

Tak, jak usunąć drugi w „Kontakt”? trzeba będzie zrobić wiele z tych działań. Należy kliknąć przycisk „Usuń z przyjaciółmi” (można go znaleźć w odpowiedniej listy, a także z drugiej strony bezpośrednio pod zdjęciem). W czasie usuwania swoich towarzyszy, staje się natychmiast po ciebie. Jeśli usuwa się z abonentami ( „cross” w prawym górnym rogu na jego awatara do listy subskrybentów), już były towarzysz mogą być wysyłane do czarnej listy, aby nie spędzać czas w abonentów. Jednak lepiej jest najpierw napisać osoby, od której chcesz się pozbyć, że był on w stanie zrezygnować z wami.

Specjalne programy dla szybkiego usuwania znajomych

Po usunięciu pytanie może być zaniepokojony, jak szybko usunąć przyjaciół „VKontakte”? Usuń wszystkich swoich znajomych za jednym zamachem jest możliwe za pomocą kilku prostych programów. Następnie możliwe będzie zapoznanie się z instrukcją do jednego z tych funduszy. Jest mądry, aby ostrzec: nie ufaj program, pobranego z wątpliwych witryn. Programy z takich witryn może łatwo dostać swój login i hasło na stronie „VKontakte” o złych intencjach, oczywiście. Bądź ostrożny!

Zdecydowaliśmy niemniej, aby pobrać program z? Pliki do pobrania? Doskonała! zazwyczaj nie różnią się znacznie. Uruchom narzędzie (rozpakować pliki archiwum i kliknij na nią 2 razy lewy przycisk myszy).

Zasada działania

Następnie trzeba zezwolenia. Wpisz swój adres e-mail (numer telefonu) oraz hasło. Więcej trzeba czekać przed programem progruz i kliknij „Profil”. Następny będzie przycisk do „przyjaciół”, spójrz na nią i śmiało prasie. Postępować na „przyjaciół”, przed oczami pojawia się wiele możliwości, a wśród nich „Usuń wszystkie przyjaciół” i „Usuń wszystkie znajomych na pewne kryteria” i „zatwierdzić wniosek o kryteria”, „Usuwanie wysłać aplikację”, „Importowanie przyjaciele pliku „” wywóz przyjaciół „” Eksportowanie listy zagranicznych przyjaciół „” Powiadom mnie, gdy przyjaciel pojawi się w sieci «VKontakte». " W odniesieniu do naszej osobistej opinii, to lepiej jest użyć bezpiecznego sprawdzony sposób jak usunąć przyjaciół w „Kontakt”.

usunąć niepotrzebne

Oczywiście, może nie jesteś w depresji, ale tylko jedna została dodana do znajomego zbyt wielu ludzi, a teraz istnieje potrzeba, aby usunąć wszystkie z nich, ale jak to zrobić, nie wiem. Potrzebujesz przyjaciół czyszczenie „VKontakte”. Jak ktoś po prostu usunąć w sieci, najprawdopodobniej, jest znany wielu użytkownikom. Po pierwsze, trzeba przejść do strony z towarzyszami, którzy chcą usunąć. Wtedy po prostu zejść na jego stronie na dole. Gdzie można zauważyć słowa „Usuń z przyjaciółmi”. Odepchnąć. I raz lub dwa razy, sztuką jest zrobić! Zajęło to dużo czasu? Przyniósł niedogodności? W tym samym czasie, to jest bezpieczne!

Usuń stronę

Nadal jest bardzo prosty i jednocześnie prawidłowy sposób usunąć przyjaciół „kontakt”. Nie komplikować swoje życie poprzez tworzenie różnych aplikacji i programów, nie przeszkadzają, będą mogli po cichu usunąć swoją stronę w życiu społecznym. Sieć "VKontakte". To, oczywiście, nie jest niczym trudnym, ale pożądana odpowiedź na pytanie, w jaki sposób usunąć wszystkich przyjaciół „VKontakte”, pojawi się migiem. Po prostu zapomnieć o wszystkim, myślę o wszystkich zaletach, że strona nie będzie w soc. sieć. Wystarczy wyobrazić sobie, jak dużo więcej wolnego czasu na studia, rodzina w końcu dostać. Globalny serwis nie będzie już cię kontrolować. Można wybrać dla siebie to, co jest konieczne, aby wziąć czas. Używać go mądrze.