774 Shares 6228 views

Skąd mam wiedzieć, ruch na „Megafon”? Zwiększ ruch „Megafon”

Dzisiaj mówimy o tym, jak dostać się do ruchu „MegaFon”. Aby uzyskać informacje dotyczące tego, ile danych zostało przekazane w określonym okresie czasu, to nie jest trudne.

oprogramowanie

Jeśli są Państwo zainteresowani w ruchu na „MegaFon”, jak na to spojrzeć, to zrozumiesz oprogramowania. Został on stworzony specjalnie dla tego celu. Takie informacje mogą być szczególnie cenne, jeśli wybrany pakiet taryfowy do użytku w internecie proponuje ci płaci za każdy megabajt. Musimy dostosować „firewall”, tak, że może pracować z zainstalowanym oprogramowaniem. Ponadto, wszystkie poniższe kroki związane z aplikacji, należy spełniać jako administrator. Instrukcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników systemu operacyjnego Windows.

instrukcja

Przystępujemy do natychmiastowego rozwiązania problemu, skąd wiesz, że ruch na „MegaFon”. Przede wszystkim darmowy do pobrania na komputer z wiarygodnych źródeł program do pracy z odpowiednimi statystykami. Jako takie możemy użyć aplikacji NetWorx. Roztwór rozdziela się w dwóch postaciach: instalatora i przenośne. Jeśli wybierzesz drugą opcję, program można uruchomić bez instalacji. Jeśli instalator do pobrania, należy zainstalować aplikację na komputerze. Dla wygody, pobierz Portable.

premiera

Aby dowiedzieć się, pozostały ruch do „MegaFon”, utworzenie katalogu NetWorx w żadnej z sekcji folderów, które zawiera dokumenty użytkownika. Jeśli zamierzasz w przyszłości do uruchomienia programu na różnych komputerach, należy użyć karty pamięci flash. Było na niej stworzyć niezbędną folder. Ekstrakty z odbieranego programu zarchiwizować wszystkie pliki w oddzielnym katalogu. Idziemy i uruchomienie komponentu networx.exe. Założyliśmy niezbędnych parametrów pracy podczas pierwszego uruchomienia programu. Wybierz język, w którym będzie wyświetlany tekst. Określa kartę sieciową, potrzebne są prognozy ruchu. Jeśli to konieczne, uzyskać informacje na temat pracy z wieloma urządzeniami, wybierz pozycję o nazwie „Wszystkie połączenia”. Ta opcja pozwala kontrolować cały ruch. Kliknij przycisk „Finish”, a tym samym potwierdza kontynuację podjętych działań.

Zobacz dane

W celu rozwiązania tego problemu, jak wiesz, ruch na „Megafon”, należy zwrócić uwagę, aby w zasobniku systemowym. Że nie będzie sieci ikona. Kliknij na nią dwukrotnie lewym przyciskiem myszy. Otworzyć główne okno aplikacji, która zawiera wszystkie statystka. Przystępujemy do zakładki niezbędnej aby uzyskać więcej informacji. Należy pamiętać, że oprogramowanie wyświetla Networx ruchu dopiero po uruchomieniu urządzenia. To nie obsługuje w trybie tła przy ustawieniach domyślnych. Dlatego też, jeśli nie jest ona aktywowana natychmiast po podłączeniu do Internetu, ruch nie może być brane pod uwagę. Fakt, że przedłużenie niektórych programów można uruchomić automatycznie, co wiązałoby się z dodatkowymi kosztami. Z powyższych powodów, zalecamy dodanie określonej aplikacji do autostartu, więc zaczęła zbieranie danych od momentu uruchomienia systemu operacyjnego. Należy również zauważyć, że ruch może być określony w serwisie pomocy technicznej firmy „Megafon”.

Guide service

Teraz przyjrzyjmy się, jak rozpoznawać ruch na „megafon” (lub raczej jego bilans) za pomocą oficjalnych zasobów. Aby to zrobić, operator dostarczył usługę „Service Guide”. Przede wszystkim, możemy udać się do serwisu i otwórz sekcję „Usługi i ceny”. Oto informacje na temat ilości zużywanej a pozostałe megabajtów ruchu. Można również zobaczyć dokładnie, jakie usługi internetowe są podłączone do prywatnej linii. Za pomocą tego narzędzia można również rozwiązać kwestię, jak zwiększyć ruch na „MegaFon” prostego zakupu dodatkowego pakietu usług.

USSD

Rozważymy teraz jak rozpoznawać ruch na „MegaFon” ze specjalną prośbę. Istnieje kilka USSD-poleceń, które pomogą nam. Wprowadź życzenie * 370 * 0 # i nacisnąć przycisk połączenia. W odpowiedzi na otrzymanie informacji o równowadze ruchu, jeśli korzystasz z usługi „Internet XS» (S, M, L, XL). Jeśli chcesz dowiedzieć się o aktualnie przewidziane zniżki dla dostępu do sieci przy użyciu komendy * 100 * 1 #. Spójrzmy teraz, jak uzyskać informacje na temat stanu podłączonych usług i pakietów, a wśród nich o danych o ruchu internetowego. W tym celu wniosek * 100 * 3 #. Nawiasem mówiąc, w celu osiągnięcia operatora przez telefon, wystarczy zadzwonić na bezpłatny numer 0500. krótkim Jeśli chcesz do niezbędnych informacji, można również skontaktować się z biurem firmy. W tym ostatnim przypadku, z konieczności zabrać paszport lub inny dokument, który może zweryfikować tożsamość.

ograniczenia

Spójrzmy teraz, jak zwiększyć ruch na „MegaFon”. Twój operator komórkowy oferuje „nieograniczony” dostęp do Internetu. Jednak w rzeczywistości nieograniczona może być wywołana tylko warunkowo. Faktem jest, że po wyczerpaniu miesięcznego limitu prędkość dostępu jest zmniejszona do 64 kbit / sek. Jest to dość niski wynik.

przedłużyć prędkość

Następnie spojrzeć na praktykę, jak finansować ruch „MegaFon”. Jeśli prędkość internetu jest drastycznie zmniejszona, należy najpierw sprawdzić resztę pakietowej transmisji danych za pomocą instrukcji powyżej. Jeśli limit zostanie osiągnięty, można zwiększyć stosując specjalną usługę o nazwie „Przedłuż prędkości”. Następujące kroki są równie skuteczne, niezależnie od planu usług oraz urządzenie komunikacyjne (modem 4G, smart phone), jeśli działa z operatorem „megafon”. Przede wszystkim ci powiedzieć, jak zwiększyć prędkość na dzień. W przypadku korzystania z usług „Internet XS», można dodać 70 MB ruchu przez 19 rubli. Aby to zrobić, należy powyższe funkcje. Rozszerzony ruchu wykorzystywanych do końca dnia, co zostało zamówione. Następnego dnia, numer zostanie obciążony tradycyjnego abonamentu, czyli zarabianie zwykłe potrawy z nową porcją danych pakietowych. Zastanówmy się teraz, co zrobić w przypadku stosowania innych ofert internetowych.

Możemy pójść na jeden z następujących sposobów:

1. Wysyłamy żądanie USSD w postaci: * 925 * 3 #.
2. Wysyłamy wiadomość SMS zawierającą tekst numerem 1 na specjalny numer 000 105 906.
3. Użyj możliwość „Megafon” konta osobistego.

Po zakończeniu jednego z tych działań otrzymujemy potwierdzenie dostępu do Internetu prędkości odzysku. Teraz rozważmy istniejące możliwości, aby zwiększyć ruch na miesiąc za 1 GB. Dla powyższego celu operator został dostarczony przez dwóch usług – „Internet” i „Extra prędkości Prolong®”. Zarówno decydują się zadania, a nawet zapłacił za tę samą cenę. Jednak istnieją pewne różnice. Opcja „Internet Extra” zaprojektowany i jest zaprojektowany specjalnie dla użytkowników planów taryfowych linii „all inclusive”. Przygotowanie pakietu danych poprzez dodatkowy „Speed” przedłużyć usługi posiadacze odpowiedniego systemu usług z miesięczną opłatą. Okres ważności potrwa dokładnie 30 dni, licząc od daty zbliża aktywacji. Więc doszliśmy, co ruch na „Megafon”, jak patrzysz na jego wydajność i poprawić je w razie potrzeby.