604 Shares 4559 views

Jak wysłać prezent, „VKontakte”?

Numer wpisu użytkowników portalu „VKontakte” Dziś ma ponad 190 milionów ludzi. Według laboratorium bit.ly, do krajów WNP, ta strona jest jedną z najczęściej odwiedzanych. Z pomocą swoich ludzi codziennie to starzy przyjaciele, koledzy, nowe znajomości, rozmowy, pogratulować sobie wzajemnie wszelkich istotnych terminach. Dzięki stronie „VKontakte” zaskoczyć mężczyznę zatriumfować dzisiaj jest bardzo proste i wygodne. można całkowicie za darmo, aby wysłać wiadomość z gratulacjami do znajomego i zobaczyć, w jaki sposób użytkownik odpowiedział na miłych słów. Dziś wielu użytkowników sieci, aby pogratulować mężczyznę z jakiegoś zdarzenia, należy wybrać funkcję „Wyślij prezent”, „VKontakte”. Ta usługa jest bardzo popularna.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak to zrobić

Tak, jak wysłać prezent, „VKontakte”? Aby to zrobić, trzeba tylko kilka sekund. Użytkownik musi wybrać właściwą osobę, a następnie kliknij opcję „Wyślij prezent”, który jest wyświetlany pod awatarem. Następnie trzeba wybrać niespodziankę i wysłać go do właściwej osoby. Do prezentów można napisać życzenia lub wysłać go bez nich. Po to niespodzianka będzie wyświetlany na użytkownika w specjalnej sekcji „Moje prezenty”. Usługa ta jest zazwyczaj płatne, a także w celu, aby użytkownik mógł go używać, ze względu na to musi mieć pewną liczbę głosów. Darmowe prezenty są dostępne tylko w niektórych świąt, takich jak 9 maja, 23 lutego, 14 lutego, jak również takich międzynarodowych obchodów 8 marca i Nowego Roku. Jeśli chcesz, na przykład, aby pogratulować człowieka na jego urodziny, trzeba najpierw zdobyć głos w celu zapłaty za niespodziankę.

Komfort powinna wynosić około

Gdy wyślesz prezent można wybrać wielu odbiorców. Płatność za powitanie każdego nowego użytkownika zostaną zsumowane. Jeśli nie chcesz, aby odbiorca wiedział, że prezent został oprawiony ciebie, możesz wysłać go anonimowo.

Jeśli Twoje konto nie posiada niezbędną liczbę głosów, witryna poprosi doładować saldo w nowym oknie, które zostanie otwarte, w dowolny sposób. Na przykład, za pomocą telefonu komórkowego, system płatności kartą bankową lub za pośrednictwem terminali płatniczych.

Prezenty „VKontake” podzielony na kilka bloków tematycznych, które znacznie ułatwia wyszukiwanie. Koszt każdego z nich może być sprawdzana poprzez wskazanie kursorem na niego.

Wolne ser jest w pułapka na myszy

Wielu użytkowników sieci społecznych są dziś zainteresowani pytaniem, czy możemy jakoś wysłać prezent „VKontakte” za darmo. Po tym wszystkim, okoliczności są różne, a nie jak inne niespodzianki. Obecnie istnieje ogromna liczba witryn, które mogą zaoferować tak zwane prezenty „VKontakte”. Większość z tych środków zostanie przeznaczona na wprowadzenie użytkownik najpierw poświadczeń: nazwę użytkownika i hasło. I dopiero po tym, że ludzie będą mogli wysłać prezent „VKontakte”. Jednakże, istnieje wysokie prawdopodobieństwo kradzieży danych uwierzytelniających. Niektóre strony proszone są o wysłanie wiadomości SMS na krótki numer, aby aktywować swoje konto na nim, których koszt jest podobno nieznaczna ilość. Ale po wysłaniu żądania z konta abonenta obciążony oznacza dziesięć razy więcej niż to, co zostało określone. W zamian użytkownik otrzymuje nic. W celu uniknięcia takiej sytuacji, koszt wysłania wiadomości do określonego numeru, można wstępnie czek.

nieograniczone prezenty

Jak widać, nie ma obsługi dzisiaj, co może naprawdę oferują darmowe prezenty „VKontakte”. Można jednak skorzystać z usługi oferować nieograniczoną liczbę prezentów na dzień, ale nie więcej niż 100. Taka przyjemność 7 dni do 10 głosów, lub 30 dni dla 20 głosów będzie dostępna. Jednak ta usługa jest nie wszyscy użytkownicy „VKontakte” jest dostępna, ponieważ być może jest jeszcze w fazie beta. Tak więc, w celu umożliwienia do skorzystania z tej oferty, Identyfikator powinien być nawet w zakresie od 1 do 5000000 lub w 195000000-210000000. Jeśli Twoje konto jest zgodne z tymi danymi, można skorzystać z usługi, aby wysłać nieograniczoną niespodzianek na 7 lub 30 dni. Aby to zrobić, należy wybrać użytkownika, któremu chcesz wysłać prezent, „VKontakte”. Kliknij „wyślij” w oknie podręcznym wybrać taryfę, który Ci odpowiada. Można również dać pierwszeństwo dla opcji wysłania wybraną jedną z zaskoczenia. Może nie trzeba sto? W ten sposób będziesz w stanie zadowolić przyjaciół codziennie za pomocą sieci „VKontakte”. Wysłane prezenty, oczywiście, być w stanie podnieść swój nastrój, ale należy pamiętać, że ich liczba nie powinna przekraczać 100 jednostek dziennie.