619 Shares 6693 views

Skinny Pielęgnacja ciała: praca, opinie, funkcje

Network Marketing w Rosji rozprzestrzenia z wielką prędkością. Jego popularność jest ze względu na możliwość szybkiego zarobienia dużych pieniędzy, nie wydając dużo sił i środków. Firma Skinny Pielęgnacja ciała – marketing. Pojawiła się pięć lat temu i ma biura w Europie i Australii.

Co to jest

Praca w Skinny Body Care (Spółka opinie poniżej) polega na sprzedaży produktów do odchudzania i samoopieki, jak również poszukiwanie nowych podmiotów zbudować sieć marketingową.

Skinny Pielęgnacja ciała – jest MLM-firma, która produkuje niewielką gamę produktów. Obejmuje on:

  • Ageless Anti-Aging – serum, aby zapisać i przywrócić młodość skóry;
  • Włókno chude – wyszczuplający kapsułek (BAA);
  • Ageless – zmarszczki skóry i plamy starcze.

Firma ma wielkie ocenił, że ma ponad stu krajach partnerskich, w tym Rosji. Kapsułki odchudzające składać w 100% z naturalnych składników. Producent zaznacza, że można je stosować bez diety i ćwiczeń, i nie ograniczają swoją codzienną dietę.

Odmładzający przeciw starzeniu w surowicy jest również naturalny skład. W 2012 roku produkt ten jest uznawany za najlepszy środek kosmetyczny anti-aging w Stanach Zjednoczonych. Serum zawiera aloes, mieszanin cytrusowych, elastyna, kolagen, pantenol i innych składników odżywczych.

Zasada działania

Wszyscy, którzy napotkał tę firmę marketingową wie, że pracuje w Skinny pielęgnacji ciała, a opinie potwierdzają to nie jest najlepszy sposób na szybkie wzbogacenie się. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w spółce, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej, należy dokonać wstępnej opłaty.

Następnie trzeba do zakupu towarów przez pewien okres, który oferuje firma. W celu zbudowania sieci i zacznij zarabiać, istotne jest, aby przyciągnąć więcej ludzi i zaprosić ich do zarejestrowania. Wbudowana sieć przyniesie dochód w przypadku, gdy każdy z uczestników będzie sprzedawać produkty.

Ponadto, wszyscy rekruci muszą być przeszkoleni. Firma oferuje płatne i bezpłatne szkolenia wideo i seminaria. Jeżeli strona zaproszeni są już zarejestrowane, to materiały szkoleniowe są bezpłatne.

funkcje

W celu rozpoczęcia pracy w firmie, konieczne jest zbadanie produktów na Skinny Ciała Care.com. Przeciwwskazania – idiosynkrazji komponentów oraz reakcje alergiczne.

Odchudzanie kapsułka Skinny Fiber – to nie jest lekiem i suplementem diety. Jest skuteczny tylko w połączeniu z dietą i ćwiczeniami jedzeniem, choć producent twierdzi inaczej. Kosmetycznej do działania terapeutycznego z powodu składników czynnych w kompozycji. Na przykład, Ageless rozjaśnia lub całkowicie wyjść plamy i wygładzenie zmarszczek.

Z drugiej strony, produkty firmy nie są tanie, więc zawsze można znaleźć alternatywę.

Korzyści

Skinny Pielęgnacja ciała – praca, która wymaga od uczestnika pewnego rodzaju charakteru, a nawet możliwość sprzedaży towaru do kupującego do nałożenia. można zarobić, jeśli umieścić cel i iść do niego, pokonywanie przeszkód. Idealnie nadaje się dla ludzi, którzy mają dodatkowe pieniądze do zainwestowania, kontaktowy i wychodzące osobowości. Każdy, kto chce zrozumieć siebie w MLM-biznes i osiągnąć sukces.

Firma oferuje pracę dla każdego. Ona może poświęcić swój wolny czas i sprawiają, że głównym źródłem dochodu. Zalety marketingu firmy należą: dodatkowy dochód, swobodę działania, brak bezpośrednich przełożonych, rozwoju osobistego.

minusy

Praca w Skinny Body Care (opinie w większości negatywne) – firma nie jest dla każdego. Ta firma nie jest czymś nowym, które pojawiły się w ostatnim czasie. Network Marketing powszechne. Jeden z najbardziej znanych w Rosji i uważa Avon Faberlic. Jeśli chodzi o firmy „Kea Chude ciało”, to nie budzi zaufanie użytkowników. Dla sieci minusy są duże składki, które wymagają, aby w każdym miesiącu. Opłata rejestracyjna od pięciu tysięcy rubli.

Aby rozpocząć pracę, konieczne jest do zakupu produktów firmy na pewnej wysokości, a także oferują szereg potencjalnych nabywców. Uczestnik zobowiązany jest do budowania własnej sieci, zaprosił zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Dużą wadą tej MLM-firmy:

  • ubogi asortyment;
  • dla produktów bez świadectwa;
  • możliwych skutków ubocznych będzie odpowiedzialny sprzedawca.

Jeśli zarejestrowany użytkownik nie ma dochodu na miesiąc lub jest pozostawiony w minus, będzie musiał zapłacić długu spółki.

opinie

Czy komunikować się z firmą Skinny Pielęgnacja ciała? Opinie mówią, że wielu z tych, którzy rozpoczęli pracę w MLM-biznes szybko rozczarowany. To jest oszustwo, zarobki są bardzo małe lub w ogóle nie występuje. Ponadto, od nowych członków wymagać zaliczki, produkty niesprawdzone firmy, jej brak certyfikacji jakości i budowy systemu sieciowego jest dziwne i niezrozumiałe. Aby się zarejestrować, trzeba zapłacić znaczną sumę. Firma jest marketing piramidę raspiarenny internet w pozytywny sposób.

Praca w Skinny Body Care polega oszustwo nabywców. Nowy użytkownik musi sprzedać produkt do utraty wagi, dostarczanego przez firmę i zatrudnić nowych członków. Sprzedaży i zysków jest wykonany. Wady to również pomysłowo złożony plan marketingowy i miesięcznych opłat, niezależnie od tego, czy jest dochód.

Zalety pracy w opinii Skinny pielęgnacji ciała użytkowników traktowany dobrze, ale niewielki zasięg, jasny plan pracy, niektóre lubił kapsułki odchudzające oraz środki do twarzy. Praca w firmie jest dodatkową zachętą, aby schudnąć.