418 Shares 9619 views

Pinosol maści – instrukcje użytkowania

Przeziębienia prześladowali osoby o każdej porze roku. Ale jest szczególnie bogaty w tych jesienią i zimą, kiedy grypa, ostre infekcje dróg oddechowych epidemia. Nieżyt nosa jest to stabilne objawy przeziębienia. Aby dowiedzieć się więcej na temat leku z przeziębienia „Pinosol maści” kierować do niej w artykule jest w bardzo szczegółowej formie. Opisuje zasady skuteczności i dozowania.

wykorzystanie

Preparat „Pinosol” jest dostępny w dwóch postaciach dawkowania w postaci kropli lub maści. Jeśli weźmiemy pod uwagę, na podstawie instrukcji „Pinosol” kompozycja ma głównie wegetatywny: ten olej – Eucalyptus i Pinus sylvestris, tymol, mentol, octan tokoferolu. Lek ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. To nie jest wciągająca i zmniejsza obrzęk występujący na błonie śluzowej nosa. Wskazania do stosowania leczniczego są zapalenie błony śluzowej nosa, przewlekłe i ostre choroby nosogardzieli błony śluzowej nosa, w których zachodzi suszenie błony śluzowej. Lek należy do OTC. Jest on stosowany w okresie pooperacyjnym, pacjentka przeszła operację nosa. Maści do podawania „Pinosol” nazywa się przez wkład z bawełny i potraktowano jamy nosowej przedniej. Następnie przyciąć skrzydełka nosa, a środki wcierać w błonie śluzowej. Zaleca się kontynuowanie leczenia przez okres jednego do dwóch tygodni. W przypadku braku poprawy, należy skonsultować się z lekarzem. Lek „Pinosol” może być stosowany w okresie ciąży i laktacji.

Przeciwwskazania

Czasami, aby przeziębienia u ludzi rozwija nonszalancki nastawienie, jeśli nie jest to drobnostka zasługuje na uwagę. Jednak przy wyborze leku należy zasięgnąć porady lekarza, aby nie dokonać wyboru we własnym zakresie, na podstawie zaleceń farmaceutów aptek. Ponieważ wiele leków, oprócz efektów terapeutycznych, istnieje również skutki uboczne. Na przykład, „Pinosol maść” Instrukcja od zastosowania, które mówi dobitnie z faktu, że reakcje alergiczne, nie mogą być stosowane do leczenia dzieci w wieku poniżej dwóch lat. Ponadto, należy stosować leku ostrożnie i unikać kontaktu z oczami.

Skutki uboczne czyli „maść Pinosol” Instrukcja Nazwy następujące: pieczenie, swędzenie, zaczerwienienia. Możliwe jest również obrzęk błony śluzowej nosa. Jeśli wystąpi taka reakcja powinna skontaktować się z lekarzem. konsultacja lekarska może zwrócić uwagę na ten niepożądany efekt leczenia nieżytu nosa lek „Pinosol” jest pojawienie polekowego nieżytu nosa, które mogą być wywołane przez składniki zawarte w jego składzie.

Oleje obecne w leku narusza błonę śluzową pracy, a tym samym mogą pojawić się niepożądane komplikacje. Dlatego „Pinosol” nie nadaje się do długotrwałego leczenia. W chorobach SARS, nie zaleca się stosowania preparatów zawierających oleje, ponieważ nie mają wpływu, skurcz naczyń krwionośnych, które może ułatwić zimno, ale promowania tworzenia filmów na powierzchni błon śluzowych jamy nosowej. Prowadzi to do rzęsek nabłonka aglutynacji i zmniejsza odporność, która nie pozwala, aby radzić sobie z namnażanie się wirusów. W tym przypadku odwołać się do zintegrowanego zarządzania kilku leków, których działanie uzupełnia się nawzajem.

„Pinosol” Bycie leki ziołowe, w leczeniu nieżytu nosa u dzieci. Zostało to potwierdzone przez badania kliniczne i laboratoryjne, które przeprowadzono w latach 2003-2004. Udowodnili, że lek ułatwia przeziębienia u dzieci. Zaleca się również dla dorosłych, ale przed użyciem „Pinosol maści” leku, instrukcja musi być badane przez konsumenta. Musisz przestrzegać warunków leczenia i dawkowania. wymagana jest konsultacja z lekarzem, to nie będzie szkodliwe dla zdrowia.