884 Shares 3468 views

Maska straykbol'naya: opis, cechy, poglądy i opinie

Straykbol'naya maski – jest to jeden z najważniejszych funkcji zabezpieczeń w formie aktywnego wypoczynku, gdzie używane są specjalne bronie. Kule hit niezabezpieczoną część twarzy może prowadzić do poważnych obrażeń, ponieważ prędkość jego lotu jest bardzo wysoka. W związku z tym, należy wybrać zestaw ochronny powinien być dokładnie zgodny z jego możliwościami i funkcjami. W dalszej części artykułu uważamy podstawowe rodzaje airsoft maski, jak również sposoby wytwarzania własnych rąk.

Ogólna charakterystyka

Niektóre modele są wyposażone w dodatkową uwzględnieniem elementów ochrony w formie maski, oczu i innych. Pozwalają one sprawiają, że produkt unikalny i bardziej skuteczne. Airsoft maska chroni nie tylko osoba, ale także kręgosłupa szyjnego. Pozwala to chronić oczy przed urazami, czoło, uszy i szyję. Element ten jest zamocowany za pomocą elastycznych taśm, regulowanej długości.

W większości przypadków, aby chronić oczy zawarte w rozpatrywanych wstawkami z siatki są stosowane, co sprawia, że możliwe jest uniknięcie parowaniu, w odróżnieniu od soczewek przy użyciu standardowych. Otwory wentylacyjne są wykonane z wielkości, aby zapobiec przenikaniu przez nich pociski.

Pełna wykonania ochronnego

Maska straykbol'naya zwykle całkowicie zakrywa głowę, został zaprojektowany jako lekka rama i chroni przed obrażeniami uczestnika. Niektóre modyfikacje dodatkowo wyposażony okularów i osłony. Wszystkie główne elementy zestawu są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Jak potwierdził miłośników airsoft, podczas gdy widoczność jest około sto dziewięćdziesiąt stopni, co pozwala shooter podejmować decyzje szybko, wykonując różne zadania taktyczne. Kieliszek termiczne stosowane w produkcji okularów, nie poci się w każdych warunkach pogodowych, pozwalając, aby zobaczyć sytuację jasno.

Dość popularna maska stalowa z parą elementów złącznych. Jeden pin jest w przedniej części, a drugi – z tyłu głowy.

kask

Fani gry żałować, że ten następny zestaw, który opiszemy to dość trudne do znalezienia na otwartym rynku. Straykbol'naya maska kask jest struktura z dobrze zaprojektowanej konstrukcji. Modyfikacja ta jest przeznaczona do ochrony członu głowy i twarzy. Kask wygodnie i bezpiecznie, opinie, unikając odczucia dyskomfortu podczas użytkowania.

Podobnie jak większość masek, model ten jest wykonany z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości, który pozwala bezpiecznie chronić ludzi przed bezpośrednim i stycznych trafień podczas zawodów. Wiele odmian mają dodatkowy załącznik do akcesoriów. Wymiary produktu są regulowane poprzez zmianę długości zacisków wewnętrznych.

Replika maska oddechowa

Poniższa konstrukcja jest prototypem nowoczesnego maski gazowej. Wykonana jest z wysokiej jakości gumy. Materiały wykończeniowe są wykonane z bezpiecznych dla człowieka składników skóry. W przypadku szczególnym, część robocza jest wyposażona w maskę respiratora, oddychanie deflektor i element filtracyjny z wentylatorem. Jako łączniki stosowane pasy ustawiony.

Według graczy straykbol'naya maska tego typu ma prostą strukturę, łatwy w obsłudze, jak to możliwe, i ma wysokie parametry bezpieczeństwa. Alternatywnie, możliwe jest odtworzenie normalnego atrybut maskującą Airsoft. Najważniejszą rzeczą podczas przeróbek, zastąpić szklaną soczewkę z tworzywa sztucznego odpowiednika. Będzie ona chronić oczy przed zanieczyszczeniami w przypadku bezpośredniego trafienia.

Model guma

Pełna elastyczna postać wykonania jest wykonany z gumy wysokiej jakości. Taka konstrukcja ma niezawodność i długi okres pracy. Według opinii, że całkowicie powiela kontury twarzy, co jest bardzo wygodne. Mocowanie odbywa się za pomocą specjalnych pasów.

Główne zalety gumową maskę jako amatorów repliki zastrz jest niezawodne zamocowanie oraz łatwość użytkowania. Jednak warto zauważyć, że opcja ta nie zapewnia ochronę dla oczu, więc trzeba obowiązkowego stosowania specjalnych okularów.

domowe przedmioty

Zrobić maskę airsoft z twoich rękach jest całkiem realne. Będzie rozwijać oryginalny układ i projekt, a także dodatkowe oszczędności. Rozważmy dwie opcje improwizowanych modeli airsoft. Aby to zrobić, wymaga następujących manipulacje:

 1. Zrób szablon z papieru budowy.
 2. Uruchomić układ maska z metalowej siatki.
 3. Aby przygotować go do malowania.
 4. Schować krawędzi.
 5. Przenieś zamki.
 6. Paint.

Wymiary oczek siatki powinny być ograniczone do minimum, aby zapobiec przechodzeniu przez nich pociski. Do wykończenia krawędzi korzystne jest stosowanie w postaci stałej i miękkiej ściereczki. Wiązania rola pasuje szeroką gumką.

Wariant z użyciem kleju

Airsoft maska z rękami na drugim sposobem jest wykonana w sposób następujący:

 1. Przygotowany przez układ o pożądanym kształcie i wielkości, wszystkie stawy i szwy są mocowane stacjonarną kleju.
 2. Przedmiot obrabiany jest przetwarzany na zewnątrz żywicy epoksydowej w dwóch przejściach.
 3. Skamieniały wnętrzu listew wykończenia z włókna szklanego, krawędź – serwety.
 4. Zabezpieczenie korzystnie stosuje się w kilku warstwach.
 5. Maska jest pozostawiona do wyschnięcia przez dwadzieścia cztery godziny.
 6. Następnym krokiem jest, aby odciąć wszystkie głośniki piła krawędzie papierem ściernym do szlifowania powierzchni.
 7. Następnie, produkt objęty jest kitem akrylowym i malowane.

Jeśli chodzi o wybór kolorów i wzorów gotowej konstrukcji, można bezpiecznie korzystać z własnej wyobraźni.

opinie

miłośników airsoft pamiętać, że maska w tego rodzaju konkurencji odgrywa kluczową rolę. Po pierwsze, chroni najważniejsze organy. Po drugie, gracz daje oryginalny strój.

Przy wyborze produktu, należy zwrócić uwagę na wytrzymałość materiału widoczności mocowań narożnych. Maska straykbol'naya większość odmian przystosowane praktycznie dowolnej wielkości głowy, dzięki zastosowaniu regulowanych elementów mocujących. A jeśli chcesz, aby zapisać i pokazać wyobraźnię, można dokonać ochronę airsoft rękach.