298 Shares 7778 views

Kajak "Pike": opinie, recenzje. Kajak „szczupak-3”

Seria kajaki „Pike” wykonane są z wysokiej jakości okładzin polimeru. Jeśli wierzyć ekspertom, pasują one idealne dla turystyki. W płytkiej wodzie modelu czuć się komfortowo. wskaźnik nośności w kajaku nie przekraczającej 400 kg. Średnia masa modelu jest 14 kg. Niektóre z nich są wykonane z krzyżem w kształcie przekładek.


Katamaran dwa kajaki „Pike” jest dość proste. Cylindrów o różnych średnicach są używane, a sadzenia średnio 10 cm. Wiele modeli są wyposażone w osłony tkaniny. Sprzęt do przechowywania działy się na dziobie. Powinien być dobry kajak nad firmą w obszarze 65 tys. RUB.

Model Przegląd "Pike-1"

Kajak „Pike-1” oceny generalnie otrzymuje pozytywny charakter. Wielu klientów chwalony za jego wysokiej jakości szyte sprawy. Całkowita długość modelu wynosi 5,4 metrów. Cylindry są chronione przez nakładkę, która jest wykonana z PVC. Dla turystów, model pasuje świetnie. Siedzenia stosowane w tym przypadku duża szerokość. Stabilność produktu jest bardzo dobra, w płytkiej wodzie, czuje się świetnie.

Pokład odbywa się bez żadnych problemów. Szybkość opadów w modelu jest 12 cm. Nakładki są stosowane na pokład typu wbudowanego. Ładowność kajaki tej serii wynosi 400 kg. Cylindry modelu jest dobrze wszyte po bokach, a przecieki występują rzadko. Jeśli mówimy o wady, to ważne jest, aby zwrócić uwagę na małą pionową elastyczność produktu. Warto kajak ta seria w sklepie około 53 tysięcy złotych. Rub.

Opinia kajaku „szczupak-2”

Kajak „Pike-2” z innymi modelami ma dobrą stabilność. Sprzęt do składów przód w tym przypadku jest na dziobie. Model osad limit wynosi 11 cm. Według opinii klientów, kajak turystyka dobrze pasuje. Jednak warto zauważyć, że tempo ładowności jest ona zaledwie 340 kg.

Tkanina obejmuje jako standard nr. Warto również zauważyć, że model wody płytkie czuje się źle. Pokład w tym przypadku wykonana z kręgowym. Jeśli wierzyć konsumentów, to jest dość łatwe do czyszczenia. Wielkie fale model nie boi. Jednak ekstremalne zjazdy kajakowe tej serii nie nadaje się w jak najlepszy sposób. Cena zaczyna się od 75 tys. RUB.

Opinie klientów o modelu „Pike-3”

Kajak „szczupak-3” wykonany z pokrywami jakości tkaniny. Jeśli wierzyć opinii konsumentów, talia jest ona w stanie wytrzymać duże fale. Łuk płyty jest wyposażona w folię dla ochrony. Model Obciążenie wynosi około 330 kg. Siedzenia użyła średniej szerokości, i przykryć je tam ze zszytych stron. Prędkość w modelu nie jest bardzo wysoka. Imprez sportowych nie potrzebuje najlepszy sposób. Tylna cylindrów w tym przypadku ma wkładki Cordova.

Bezpośrednio cylindry są dobrze zszyte i szczelny. W płytkiej wodzie modelu to wspaniałe uczucie. Karty w tym przypadku wykonane z polichlorku winylu. Całkowita masa modelu do pełnego koła jest równa 13,6 kg. Sprzedawane kajak „pike-3” w cenie 44.000. Rub.

Model Przegląd "Pike-4"

"Pike-4" (canoe) jest bardzo popularne w ostatnich czasach. Jeżeli konsumenci wierzą, a następnie ładowanie jest bardzo łatwe i bezpieczne. Bezpośrednio stosowane bez poduszki siedziska i są nieco sztywne. Warto również zauważyć, że cylindry są używane o średnicy 22 cm. Wielu ekspertów zwraca uwagę na dobrym parametrem przepuszczalności w modelu. W płytkiej wodzie kajak porusza się bez problemów. Boki jej są chronione specjalnymi wkładkami tkaniny.

Warto również zauważyć, że model nie ma problemów ze stabilnością. Do ekstremalnych zjazdów jest używany dość często. Wskaźnik maksymalnego zanurzenia w tym przypadku jest na poziomie 13 cm. Urządzenia mogą być przechowywane w dziobie. Obudowa w tym modelu jest używany typ fusion. Podszewka z pokładu w tym przypadku, nie. Bezpośrednio wstawki siedzeń wykonane są w oparciu o przewód. Warto kajak seria ta w ciągu 32-33 tys. RUB.

Opinia kajaku „KB Stalker”

„KB Stalker” (kajaki „Pike”) otrzymał różne odpowiedzi. model turystyki pasuje. Jednak należy zauważyć, że dla działu maszyn do małego rozmiaru. Całkowita długość urządzenia wynosi 5,2 metrów. obciążenie jest w tym przypadku 350 kg. Grzebień model jest używany w płytach dwustronne. W płytkiej wodzie czuje się dobrze. Łuk produktów stosowane są wkładki z PCV. Niektórzy klienci twierdzą, że model nie charakteryzuje się dobrą stabilnością. Kierowanie w tym przypadku nie występuje. również zasługuje na niską talię. Tkanka typu wstawia model nie jest określony przez producenta.

Płyty w tym przypadku, czasem szybko usunięte. Butle kajaki stosowanych 35 cm. Całkowita waga produktu wynosiła 12,2 kg. Jeśli wierzyć kupujących, siedziba może wytrzymać większe obciążenie. Dla celów sportowych, modele nie mieszczą się w jak najlepszy sposób. Pionową elastyczność w nich mieści się w 30%. Granica osadu jest tylko 10 cm. Należy kajak „szczupaki-Stalker” około 56 tys. RUB.

Opinie klientów o modelu „Pike-2P”

Jest to tani i wysokiej jakości kajak. Jeśli wierzyć ekspertom, model jest stabilna i dobra elastyczność. W płytkiej wodzie, produkt zostanie przeniesiony bez problemów. figura obciążalność wynosi aż 380 kg. Trzy osoby w tym przypadku są umieszczane bez problemów. Na szczególną uwagę zasługuje model kompaktowego talię.

Jeśli wierzyć ekspertom, a następnie boki to całkiem wysoka jakość szyte. Podszewka cylindry wykonane są w całości z PCV. Standardowe produkty są bez wiosła. Warto również zauważyć, że sprzęt używany do działu pamięci w przedniej części konstrukcji. Pionową elastyczność kajaki 44%. Jeśli wierzyć ekspertom, z boku modelu jest bardzo dobrze zabezpieczony i duże fale nie boi. taśmy filmowej na dziobie nie jest przewidziane przez producenta. Powinien być wzorem w naszym czasie około 68 tysięcy złotych. Rub.

Przegląd kajak „szczupak-4M”

Model ten jest idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że długość produktu wynosi 4,6 metra. Zdolność modelu jest aż 330 kg. Ten kajak przeznaczony jest tylko dla dwóch osób. W płytkiej wodzie, nie czuje się bardzo dobrze, a skały podczas pływania należy unikać. Płyty mają kajaki zastrzeżone dobre wkładki tkaniny.

Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, stabilność modelu jest dość dobry. Całkowita waga produktu wynosi 12,5 kg. Jest mała dział do przechowywania zapasów. Warto również zauważyć, że od wewnątrz zbiorników błysnął szerokie dysze wykonane z PVC. Szczególną uwagę na pokładzie kajaka zasługuje. Wskaźnik maksymalnego zanurzenia w to jest na wysokości 13 cm. Pionowy elastyczność modelu jest aż do 55%. Cena kajaka zaczyna się od 38 tys. RUB.

Opinia kajaku „szczupak-5M”

Ten kajak „szczupak” jest dobre dla sportowców i przygotowania do zawodów. Miejsca w tym przypadku wykonane z klocków w oparciu o przewód. Wielu ekspertów twierdzi, że model ma dobrą stabilizację. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że ma mały dział do przechowywania zapasów. W płytkiej wodzie, to lepiej nie używać.

stawka celna wynosi nie więcej niż 300 kg. Koło w tym kajaku brakuje. Siłowniki w modelu się wysokiej jakości materiału wykładziny. Niektórzy eksperci wskazują na mały taras. Jednakże, należy zauważyć, że ustawienie maksymalnego zanurzenia aż 13 cm. Pionowy elastyczność kajaka wynosi 43%. Film obejmuje ten model no.

standardowy grzebień jest w całości wykonany z PCV. Dystansowe zastosowanie jej w kształcie krzyża. Płyty są wykonane z wykładziną z tkanin i chronione przed dużymi falami dobrze. Przypadki, w standardowym zestawie przedmiotów nie przewidzianych przez producenta. Kupić kajak w tej serii, użytkownik może w cenie 55 tys. RUB.

Opinie klientów o modelu „Pike-6M”

Ten kajak „szczupak” ma wiele zalet. Jeśli masz zaufanie konsumentów, stabilność modelu doskonałej. Warto również zauważyć, że maksymalny poziom w 10 cm. Całkowita długość kajak 5,4 metra i wagę jedynie 12,3 kg. Niektórzy eksperci twierdzą, że model doskonale nadaje się do zawodów sportowych. Kajak również aktywnie wykorzystywane w turystyce. Wielu konsumentów wskazują na silną podszewkę. W przedniej części wkładki produktu stosowanego typu polimeru. Warto również zauważyć, że modele wykorzystywane są szyte cylindrów. Średnicy, one tylko 33 cm.

Pływanie w płytkiej wodzie modelu nie nadaje się najlepiej. Ładowanie pasażerów odbywa się bez żadnych problemów. Jeśli mówimy o wady, to ważne jest, aby wspomnieć krótką talię. Pionowa elastyczna łopatka jest co najwyżej 34%. Do przechowywania sprzętu dostarczonego przez oddzielne miejsce w dziobie. Tkaniny okładki w tym przypadku nie jest określony przez producenta. Należy przez serię kajak w obszarze 33 tys. RUB.

Model Przegląd "Pike-2D"

Ten wysokiej jakości potrójne kajak „szczupak”. Opinie konsumentów powiedzieć, że model doskonale nadaje się do przygotowania sportowców do zawodów. Całkowita długość urządzenia wynosi 5,5 metra i wagę jedynie 13,2 kg. Amortyzatora model stosowany w kształcie krzyża. Obciążenie może wytrzymać duże fale i nie boi.

Obudowa, w tym kajak całkowicie usieciowany i boków są dobrze chronione. Jeśli wierzyć nabywców, pokrywy tkaniny wykonane są z wysokiej jakości. Oddzielnie, ważne jest, aby pamiętać, że wydajność jest na poziomie 330 kg. W tylnej części butelek są folii okładziny. Ze stabilizacją produktu w ogóle normalne. Szybkość w tym przypadku nie jest bardzo wysoka. Grzebień w kajaki w całości wykonany z PVC i jest dość prosty do czyszczenia. Ceny towarów rozpocznie się od 63 tys. RUB.

Opinia kajaku „szczupak-3D”

Kajak „szczupak” seria przedstawiony posiada szeroką talię. model turystyki, który jest używany bardzo często. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że w jej pojemność wynosi tylko 330 kg. Podszewka cylindry wykorzystał wbudowany typ, są wykonane w całości ze sznurka. Jeśli wierzyć ekspertom, wzór fala nie boi. Warto również zauważyć, że wśród kamieni jest dobrze zarządzane. Podział urządzeń znajdujących się z przodu.

Miejsca w tym przypadku wykonane z płyt Dacron. W płytkiej wodzie kajak czuje się świetnie. Całkowita masa modelu wynosiła 12,2 kg. Spacer użyła standardowym kształcie krzyża. Wskaźnik maksymalnego zanurzenia wynosi 13 cm. Pionowy elastyczność w produkcie wynosi 45%. Powinno być nadmuchiwane kajak „szczupak” reprezentowane przez serię około 72 tysięcy złotych. Rub.

Opinie klientów o modelu „Pike-5D”

Ten kajak „szczupak” dostaje różne opinie. Niektórzy ludzie chwalili model stabilności, ale pojemność wynosi zaledwie 320 kg. Jeśli wierzyć ekspertom, cylindry w modelu szyte bardzo wysoką jakość. Paddle całkowitą długość 4,3 m, a masa jest w tym przypadku 13,2 kg. Obudowa ma typu fusion. Krzyżowy dystansowe mocowane są dość mocno. Wielu kupujących wskazać twardych miejsc. Warto również zauważyć, że pływanie w płytkiej wodzie nadaje modelu nie jest najlepszym sposobem. Pionową elastyczność produktu wynosi 45%, a maksymalne zanurzenie nie większą niż 20 cm.

Tkanina obejmuje jako standardowe wyposażenie nie są przewidziane. Jeśli wierzyć nabywców, ładowanie nie zajmuje dużo czasu, a stabilizacja mile zadowolony. Wyżywienie w tym kajaku chroniony małe cylindry i pokryjesz je wykonane są z PCV. Szybkość ten sposób zapewnione dobre. Pokład jest w tym przypadku wykonana z żywicy.

Niektórzy klienci twierdzą, że model doskonale nadaje się do ekstremalnych zjazdów. Dno w tym przypadku jest wykonana z płótna. Grzebień małej szerokości jest wykorzystywany jako standard. W sklepach reprezentowana seria kajaku można kupić w cenie 57 tys. RUB.

Model Przegląd "Pike-5D"

Seria kajak Jest w stanie pochwalić się dobrym podszewką w nosie. Wielu ekspertów zgadza się, że model jest stabilny. Dla turystyki to dobrze pasuje. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że to będzie trudne dla początkujących, aby zdobyć go po raz pierwszy. Cylindry modelu są chronione przez pasy tkaniny. Wielkie fale nie stanowią żadnego zagrożenia. Department for dość obszerne.

Pokład wykonany jest z trwałego PVC. Warto również zauważyć, że model charakteryzuje się wysoką nośność na poziomie 280 kg. Masa samych cylindrów równym 13,5 kg. Kupić kajak tę serię w specjalistycznych sklepach, użytkownik może po cenie nie mniejszej niż 42.000. Rub.