596 Shares 2461 views

Jak zsynchronizować iPada z komputerem: instrukcje dla początkujących

Niemal od razu po zakupie nowego tabletu z użytkownikiem firmy Apple stara się dowiedzieć, jak synchronizować iPada z komputerem. I jest to dość logiczne. Po tym wszystkim, nowe urządzenie nie posiada zainstalowane aplikacje lub gry freelance. Synchronizacja z komputerem pomoże „ożywić” tabletkę nowy, dodając ciekawą treść. Oczywiście, można to zrobić bez podłączenia do komputera. I aby całą operację z tabletu, za pomocą Internetu. Jednak, jak pokazuje praktyka, za pośrednictwem komputera, wszystko dzieje się o wiele szybciej.

szkolenie

Przed iPad synchronizacji z komputerem, konieczne jest określenie sposobu przeprowadzania powyższą operację. Umieścić nasze plany w praktyce, można skorzystać z bezprzewodowego połączenia Wi-Fi lub za pomocą kabla USB. Ale pierwszą rzeczą, trzeba będzie pobrać z oficjalnej strony iTunes. To pozwala szybko i niezawodnie wytwarzać niezbędnych działań – instalowanie aplikacji, skopiuj kontakty lub pobrać muzykę. Pobierz najnowszą wersję jest zalecany dla tego programu. iTunes jest rozpowszechniany za darmo. Teraz wróćmy do metod synchronizacji i rozważyć każdą metodę oddzielnie.

Jak zsynchronizować iPada z komputerem za pomocą kabla USB

Kabel USB jest zawsze w zestawie z zakupem urządzenia. A wraz z nim można łatwo zsynchronizować iPada z komputerem. Uwaga: zaleca się, aby użyć kabla dostarczonego wraz z urządzeniem do zakupu. A teraz z instrukcjami:

  • Po pierwsze, należy otworzyć pobrane wcześniej iTunes.
  • Korzystanie z kabla USB umożliwia podłączenie tabletu do komputera.
  • znaleźć „urządzenie” jest wyświetlany w prawym górnym rogu programu. Przed tym, przejdź do trybu „Media Library” (jeśli jesteś w iTunes Store).
  • przycisk „Zastosuj” znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Kliknij go, aby rozpocząć synchronizację. Dodatkowe zakładki pojawi się jak są one tworzone na urządzeniu.

Synchronizacja za pośrednictwem Wi-Fi

IPad synchronizacji z nowym komputerem za pośrednictwem bezprzewodowej sieci Wi-Fi jest dostępny tylko wtedy, gdy nie ma wersji iTunes przed 10,5. Również po raz pierwszy potrzebują kabla USB w celu dokonania niezbędnych regulacji. Postępuj zgodnie z punktami 1 do 3 opisanych wcześniej instrukcji, a następnie przystąpić do następujących kroków:

  • W iTunes, kliknij zakładkę „Przegląd”, gdzie należy wybrać „Synchronizacja z tego urządzenia na Wi-Fi».
  • Jeśli okaże się, tabletu i komputera do sieci Wi-Fi możliwe jest, aby rozpocząć synchronizację.
  • Lista urządzeń, które można podłączyć, pojawi się po lewej stronie ekranu.

Aby uzyskać więcej informacji,

Wcześniej nauczyłeś się, jak zsynchronizować iPada z komputerem, jest obecnie wart więcej powiedzieć o możliwościach. Program iTunes pozwala automatycznie podłączyć urządzenie do komputera. Jest to szczególnie przydatne, gdy synchronizacja tabletki przez komunikacji bezprzewodowej. Ale jest to niezbędne do wykonania trzy podstawowe wymagania, a mianowicie: iPad i komputer są w tej samej sieci Wi-Fi, oprogramowanie iTunes jest włączona, urządzenie cfvj jest podłączony do źródła zasilania (ładowania).

wniosek

Zalecamy której metody użyć do podłączenia tabletu do komputera, to prawdopodobnie nie powinno. Dla każdego będzie polegać na własnych możliwościach. Jeśli masz swój własny router Wi-Fi, korzystać z połączenia bezprzewodowego. Dobrze, jeżeli takie urządzenie nie jest obecny, można zrobić zwykły kabel USB. Jeśli masz dostępne zarówno – spróbuj obie strony. I ustalić, co lubisz najbardziej.