287 Shares 1514 views

Co zrobić, jeśli w systemie Windows 10 dźwięk zniknął? Dlaczego dźwięk znika w systemie Windows 10 – Przyczyny

Ostatnio użytkownicy skarżą się, że mają one na systemie Windows 10, dźwięk nie było. I nie ma sposobu na odzyskanie jest niemożliwe. Niestety, zjawisko to obserwuje się w wielu. A użytkownicy, którzy nabyli dysk instalacyjny z systemem licencyjną, a tych, którzy korzystają z automatycznej aktualizacji. Ale dlaczego tak jest? Z jakiegoś powodu stracił dźwięk w systemie Windows 10? Jak radzić sobie z tą sytuacją? Teraz postaramy się skontaktować, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.


aby stracić

Pierwszym i chyba najbardziej głupi wyrównanie wydarzeń – jest brak opcji w systemie operacyjnym. Oznacza to, że po prostu nie obejmowały domyślny dźwięk. Takie sytuacje występują dość często. Rzeczywiście, podczas aktualizacji systemu czasami kartę dźwiękową samoczynnie z pracy. W tym przypadku można zdecydować, że w systemie Windows 10 dźwięk nie było.

Jak naprawić sytuację? Wystarczy kliknąć na ikonę miksera w zasobniku systemowym i wystawiać odpowiednie ustawienie dźwięku. Teraz można korzystać z uzyskanych wyników. Ale nie spiesz się, nie zawsze powodem zostaje zestrzelony podczas ustawieniach aktualizacji. Najczęściej problem ten może być naprawdę poważne.

Brak sterowników

Po uaktualnieniu systemu Windows 10 dźwięk zniknął w systemie? Dlaczego tak się stało? Zastanów się dobrze, czy masz zainstalowane sterowniki na komputerze. Rzeczywiście, po aktualizacji lub ponownej instalacji systemu jest obowiązkowym procesem. Bez kierowców, żaden z urządzenia do komputera nie będzie działać.

Odnosi się to również do karty dźwiękowej. W przypadku utraty dźwięku na komputerze (system Windows 10), nadszedł czas, aby rozpocząć instalację sterowników. Upewnij się, że pasują one pod systemem operacyjnym. Gdy sprawa jest zakończona, można ponownie uruchomić komputer i sprawdzić, czy na zewnątrz. Bardzo często, technika ta przyczynia się do poprawy sytuacji. Ale nie we wszystkich przypadkach. Po tym wszystkim, powody, dla których dźwięk znika w systemie Windows 10, kompletne. A typowa instalacja sterowników czasami nie wystarcza.

zawartość Aktualizacje

Jest prawdopodobne, że oprogramowanie dla urządzenia jest nieaktualna. To nie jest najczęściej, ale bardzo ciekawe zjawisko, w którym dźwięk odmawia pracy w systemie Windows 10. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy wolą automatyczną aktualizację systemu operacyjnego.

Na szczęście, sytuacja jest korygowane bardzo szybko i łatwo. Masz już w systemie Windows 10 dźwięk? Pobrać na oficjalnej stronie producenta karty dźwiękowej najnowsze sterowniki i zainstalować go. Resetowanie zawartości i aktualizować go czasami może pomóc. Nie zapomnij założyć po nagłośnieniem. Można sprawdzić, czy wynik jest. Nie? Ciągle myśli, dlaczego dźwięk znika w systemie Windows 10.

niezgodny sterownik

To już nie jest tajemnicą, że system operacyjny „windose 10” – banda różnych błędów i problemów. Ponadto, jest pełna sprzeczności. A jeśli myślisz, dlaczego po uaktualnieniu systemu Windows 10 dźwięk zniknął, można założyć, że sterowniki do karty dźwiękowej po prostu nie pasuje do systemu operacyjnego.

Niestety, jest to bardzo powszechne zjawisko. Niezgodność z kierowcą, w prawdzie, nie można wyleczyć. Albo będziesz zmuszony wymienić kartę dźwiękową na nowy, lub do pracy z „windose 10” bez dźwięku. W przypadku laptopów łatwiej dać się system operacyjny i osiedlenia się coś więcej niż stare i sprawdzone. W rzeczywistości, niektórzy użytkownicy nie zaleca się kilka razy, aby ponownie zainstalować na komputerze. Od czasu do czasu awarii systemu, nawet jeśli niezgodność pozwala kartę dźwiękową. Mam nadzieję, że nie jest to konieczne. Prawdopodobieństwo takich zdarzeń jest bardzo mała.

problem sprzętowy

Masz nagle stracił dźwięk na komputerze (system Windows 10 – system operacyjny zainstalowany na nim)? Kolejnym założeniem dotyczy użytkowników, którzy łączą akcesoria do komputera. Chodzi o to, że głośniki i słuchawki, które zostały dołączone do urządzenia może nie być zgodna z „windose 10”.

Jest to kolejny popularny fenomen, który realizuje użytkowników. Jak to jest w przypadku niezgodnego sterownika, istnieje kilka propozycji, aby rozwiązać ten problem. Po pierwsze, można znosić wszystko dzieje się i pracować w systemie operacyjnym bez dźwięku. Nie najlepsze, ale najprostszym rozwiązaniem. Po drugie, każdy użytkownik może zainstalować system operacyjny zgodny z jego wyposażenia. Przez ponad ciekawym podejściem. Ale jeśli chcesz pracować z „windose 10”, to nie jest odpowiedni.

W końcu, można wymienić głośniki i słuchawki na sprzęcie, który jest kompatybilny z systemem operacyjnym. Być może, jeśli chcesz uruchomić system Windows 10, to ta opcja będzie pasować najlepiej. Członkowie niezadowolony z takich „wybryków”, ale nie ma specjalnego wyboru.

awaria systemu

Zastanawiam się, dlaczego po uaktualnieniu systemu Windows 10 dźwięk zniknął? Na przykład, jeśli wszystkie te opcje nie dla ciebie, powodem może leżeć w banalnej awarii systemu. Bardzo często, która jest dostępna na wszystkich nowych systemów operacyjnych.

Jak radzić sobie z takim zjawiskiem? Szczerze mówiąc, nie ma żadnych konkretnych rozwiązań. Pozostaje tylko zrestartować komputer i uruchomić go w nadziei, że problem zniknie sam. Zasadniczo, to co czasami zrobić. Po awarii systemu jest nieuleczalna w zasadzie.

Niektórzy użytkownicy po prostu siedzieć i czekać, aż firma „Microsoft” będzie utworzyć dowolną aktualizację, która rozwiązuje problem z dźwiękiem i inne awarie systemu. Również dobrym rozwiązaniem, ale w tym przypadku trzeba będzie przyzwyczaić się do pracy z komputerem bez funkcjonującej karty dźwiękowej. Nie bardzo wygodne. Tak, i to nie wiadomo dokładnie, kiedy tak zwana poprawka. A w ogóle, jeśli się pojawi.

instalacja

Jeśli system Windows 10 dźwięk zniknął, powodem tego może być „krzywa” instalacji systemu operacyjnego. Co to jest ten fenomen? Wystarczy, że nieprawidłowy montaż lub zawartość. W tym przypadku, liczne awarie i usterki są gwarantowane.

Aby zaradzić tej sytuacji, jak to możliwe. Pierwsza metoda – odrzucenie systemu operacyjnego „windose 10” w zasadzie. I, odpowiednio, instalacja nowej „osi”. Większość użytkowników będzie go zatrzymać w tej wersji.

Druga metoda – jest ponowna instalacja systemu operacyjnego „windose 10”. Nawiasem mówiąc, ta metoda nie jest duże zapotrzebowanie. Po tym wszystkim, nie ma gwarancji, że po następnej aktualizacji wszystkie problemy zostaną rozwiązane komputerowe. Niemniej jednak, można spróbować. Często mają 2-3 razy do ponownej instalacji systemu operacyjnego, dopóki dźwięk nie wraca.

Czy warto

Teraz wiemy, że wszystkie powody odmowy pracy kartę dźwiękową tylko spełniają windose użytkowników 10”. Jak widać, istnieje wiele. I nie wszystkie powody są usuwane szybko i łatwo. Dlatego też, w niektórych istnieje logiczne pytanie: „A czy to jest konieczne, aby komunikować się z systemem Windows 10?”

Szczerze mówiąc, trudno jest odpowiedzieć. Wszystko zależy od chęci użytkownika. W większości przypadków zaleca się odroczenie dopóki zaktualizować swój system do lepszych czasów. Przynajmniej przez kilka miesięcy. Bez pośpiechu. W przeciwnym razie problem, dźwięk nie będzie jedynym rozczarowaniem, że czeka na użytkownika. Lepiej jest poczekać do „Microsoft” systemu Windows 10 będzie wypełnić i poprawić go, wiele błędów i awarii systemu.

Nawiasem mówiąc, to kolejny powód, dla którego nie można uruchomić dźwięk – to piracką kopię systemu operacyjnego. Dzisiaj ta sytuacja jest rzadka. Po tym wszystkim, nawet „piratów” nie są zagrożone skontaktować niedokończone systemu Windows 10.