686 Shares 8263 views

Film „Wywiad z wampirem”: aktorów. Tom Kruz, Brad Pitt i inni

Widzowie, którzy lubią opowieści grozy o ssące krew potwory patrzeć mistyczny dramat „Wywiad z wampirem”. Aktorów grających w tym filmie centralną postacią, znaną wszystkim: Tom Kruz, Brad Pitt, Kirsten Dunst. Oprócz uczestniczenia w strzelaniu z gwiazd ma taśmy i inne korzyści. Wśród nich: ciekawy wgląd pochodzenia i tożsamości ghule, przemyślany historię, niepowtarzalną atmosferą. Więc każdy, kto grał w tym niesamowitym, ale fascynującej historii?

„Wywiad z wampirem”: aktorów i działki

Mistyczny dramat, wydany w 1994 roku i udało się zrobić ogromne wrażenie na publiczności, była adaptacja słynnej pracy pisemnej ENN Rays. Fabuła zaskakuje ludzi, którzy są przyzwyczajeni w bezdusznej Ghouls potworów, które żywią się ludzką krwią. Filmowcy następnie pisarz starał się wyposażyć swoich bohaterów uczucia.

Jak rozpocząć „Wywiad z wampirem”? Aktor, który dostał główną rolę tam po Kristiana Sleytera, który odegrał wielką dziennikarz Daniel Mellow. Młody reporter jest gotów oddać duszę diabłu w zamian za możliwość opublikowania kolejną sensację. Nic więc dziwnego, że dostaje podekscytowany, miał okazję przeprowadzić wywiad prawdziwe wampiry, gotowe rozmawiać o swoim życiu, jeszcze przez ponad 2 stulecia. Więc widzowie zapoznają się z bohaterem Breda Pitta – Louis.

Wiele gwiazd – jedna z głównych zalet dramatu „Wywiad z wampirem”. Aktorzy, którzy pojawią się w pamiętnikach Louis – Tom Kruz, Kirsten Dunst. Tom dostał rolę uroczy Lestat de Lioncourt, zwrócił się bohaterem Brad w istoty wysysające krew. Kirsten grał dziecka Claudio, który zaprzyjaźnił wrogów wampira ocalić od śmierci. Pojawi się w filmie i Antonio Banderas, dostał obraz 400-letniego wampira, który kieruje całą wampirzą klanu.

Tom Kruz jako Lestata

Filmowcy maksymalna dbałość o wyborze wiodących aktorów, którzy mieli zabłysnąć w dramacie „Wywiad z wampirem”. Aktorzy zostały zatwierdzone dopiero po licznych próbach towarzyszą wątpliwości i metanu. Szczególnie dotyczy to roli Lestata, który ostatecznie przejął Tom Kruz. Reżyser chciał, aby ten obraz Dzhonni Deppa, autor powieści domagać się kandydatury Rutger Hauer, albo ktoś do niego podobny. Ale kiedy zobaczyłem pierwszy materiał z Cruisem, wszyscy zgodzili się, że rola pasuje idealnie.

Sam „Ameryka jest ulubionym” Tom przyznaje, że obraz de Lionkura stał się dla niego szansa, aby porzucić swe zwyczajowe role dobrej facetem. Ten obraz może powstać dzięki takim znanych obrazów z jego udziałem, jak „Rain Man”, „The Color of Money”. Cruz zaryzykował, osiągając roli Lestata uroczego drania, łatwy do popełnienia zbrodni w całym dramacie „Wywiad z wampirem”. aktor koledzy reżyser, pisarz i, oczywiście, publiczność jest teraz po prostu nie można sobie wyobrazić bez Toma.

Kto grał Louis

Brad Pitt nie był jeszcze gwiazdą, kiedy zaproponowano mu rolę wampira Louis, stoi 18 wieku, Lestata. Jego charakter był bogatym właścicielem ziemskim, który stracił ukochaną żonę, która zmarła tragicznie w czasie porodu. Charakter miał stracić życie, kiedy jego ścieżka pojawiła de Lionkur ze swej niezwykłej propozycji.

Brad nie był wśród ludzi, którzy mieli dużo czasu, aby przekonać do udziału w dramacie „Wywiad z wampirem”, aktorów i roli, że nawet po wielu latach nadal dyskutowana przez fanów opowieści o wampirach. On już udowodnił swoją zdolność, aby przyzwyczaić się do różnych obrazów, począwszy od bolesnego zabójcy ( „California”), a kończąc na urokliwym łajdaka ( „Thelma i Louise”). Jego charakter stał się „wątpiący” wampirów, którzy nieustannie rzuca od dobrego do złego.

Rola Kirsten Dunst

Być może najbardziej trudne do znalezienia twórców dramatu była młoda aktorka nadaje się do roli Claudia. Jest to obraz publiczności po raz pierwszy mówił o istnieniu Kirsten Dunst, która w przyszłości stanie się dziewczyną Spider-Man i odtwarzać wiele innych wybitnych ról.

W swoich 12 lat, zrobiła z roli dorosłej kobiety, uwięzionego przez los w ciele nastolatka.

Ciekawostką

W mistycznym dramacie widzów i dziennikarzy pamiętać za każdym razem pojawia się nowa thriller wampirem. O próbuje szukać wspólnych cech, w tym obrazie i cenionej serii o potwory miasteczka Mystic Falls społeczności znanego poprzez wywiady z aktorami. „The Vampire Diaries” to absolutnie nie podobna do filmu, który ukazał się w ostatnim dziesięcioleciu, więc uważają, grając główne role projektu telewizyjnego. Szczególnie zakłopotany Ian Somerhalder, Damon, kiedy jego postać jest porównywana z Lestata.