143 Shares 8113 views

Jak sprawdzić ID VKontakte

Skąd mam wiedzieć, id VKontakte? Ten problem może wystąpić, prędzej czy później, użytkownik tej sieci społecznej. Każda osoba zarejestrowana Vkontakte, ma swój własny numer lub identyfikator (numer identyfikacyjny), których użytkownik jest lub raczej jego stronę podczas rejestracji. Zaprojektowany ID do tej strony były łatwiejsze do znalezienia.


Skąd mam wiedzieć, mój id VKontakte? To bardzo proste. Aby to zrobić, otwórz swoją stronę i w lewej kolumnie opcji: My Home, Moje obrazy, moi przyjaciele, i tak dalej, znaleźć element Moje ustawienia. Po otwarciu, w dół do „Adres strony”. Bold wartość liczbowa i adres końcowy jest numer identyfikacyjny. Ponadto, numer identyfikacyjny można zobaczyć w pasku adresu przeglądarki po otwarciu własną stronę, na przykład, vk.com/id123456

Czasami konieczne staje się określenie unikalny numer drugiego użytkownika Vkontakte, aby zobaczyć ukrytą stronę, zazwyczaj – albumy ze zdjęciami, które są widoczne tylko dla znajomych. W tym przypadku, trzeba otworzyć stronę z identyfikatorem użytkownika i zobaczyć w pasku przeglądarki.

Nie tak dawno temu nie było możliwości, aby zastąpić jego indywidualny numer w formie listu (pseudonim, imię, nazwisko), który nie jest identyfikator strony i nie ma zastosowania w razie potrzeby ID. Co jeśli numer osobisty nie jest liczbą i literą oznaczenie, na przykład, vk.com/ivanov, i jak sprawdzić id VKontakte w tym przypadku? Można działać na kilka sposobów.

Otwarcie żądaną stronę użytkownika, przejdź do sekcji „przyjaciółmi” i otworzyć go. Otrzymujemy identyfikator w pasku adresu.

Zamiast iść do „Friends” można kliknąć na zdjęciach, jeśli nie są one ukryte, jak również audio, wideo lub notatek – we wszystkich przypadkach, przeglądarka otworzy cenne dane.

Jaki inny sposób można znaleźć id Vkontakte w dosłownym zamiennik? Musisz otworzyć żądaną stronę, najedź kursorem na głównym obrazie i kliknij prawym przyciskiem. Następnie z upadłym listy wyboru w zależności od używanej przeglądarki:

Google Chrome – w „Otwórz w nowej karcie”

Opera – „Właściwości obrazu”

Mozilla Firefox wolny – „Informacje o zdjęciu”

Internet Explorer – "Properties"

Po kliknięciu tych opcji we wszystkich tych przypadkach zostanie otwarty ten sam adres zdjęcie, gdzie można zobaczyć żądany numer.

Jest to prosta wersja jak sprawdzić id VKontakte. Zarejestruj strony właściwym człowiekiem i otworzyć kod źródłowy. Wymaga to prawym przyciskiem myszy i wybierz z rozwijanej listy „Sprawdź element” lub „kod źródłowy”. Sprawdzaj źródła jest możliwe poprzez naciśnięcie Ctrl + U, gdy strona otwiera się. Następnie nacisnąć klawisze Ctrl + E i uzyskania linii, która będzie obecna wartość wyrażenia = «123456" , gdzie wartość cyfrowa jest numer identyfikacyjny.

Czasem powstaje pytanie, skąd wiesz, id VKontakte, jeśli przeglądarka zamiast liczba określona przez zestaw liter, podczas gdy użytkownik ograniczył dostęp do strony. W tym przypadku, trzeba działać, jak opisano wcześniej, klikając prawym przyciskiem myszy na awatarze, i decyduje się otworzyć menu właściwości obrazu, w zależności od używanej przeglądarki.

Skąd mam wiedzieć, id Vkontakte, jeśli zamiast liczb – litery i nakłada ograniczenia na dostęp do tej strony? Postępować w następujący sposób. Idź do użytkownika do strony i jest pod przyciskiem avatar do wysyłania wiadomości. Kierujemy kursor na ten przycisk, kliknij prawym przyciskiem myszy na liście szuka pozycji „Kopiuj adres”. Najnowsze dane w tej publikacji są tylko indywidualny numer. Pozostaje tylko odwołuje się do paska adresu przeglądarki. można nacisnąć przycisk, aby wysłać wiadomość, a następnie na pasku przeglądarki pojawi się właściwy numer.

Jak widać z powyższego, mimo innowacji na miejscu, zawsze można znaleźć opcję, skąd wiesz, id VKontakte innego użytkownika i móc zobaczyć ukryte swoich stron.