712 Shares 1420 views

Kalka Leningrad – Paper

Kalka Leningrad – papier

Słowo pochodzi od śledzenia języka francuskiego – francuski. kalka, co oznacza, że kopią wzornika. Było produkt przemysł lekki przez długi czas – kilka wieków temu, kiedy stosowana uniwersalnie architektów, artystów i kierunków inżynierskich, jak każdy związany z kopiowaniem obrazów, rysunków i różnych systemów. Nietrudno się domyślić, że kopia zapasowa została wykonana przez umieszczenie kalki do oryginalnych dzięki swojej przejrzystości, przedstawia obwód. Metoda ta jest mocno zakorzenione w naszym życiu, a do smutku lub radości, służy teraz.

Który pozwala na korzystanie z kalki do takich celów? Oczywiście jakości, takich jak gęstość i grubość (w rzeczywistości – przezroczystości). Przezroczyste kalka wysokiej jakości można uzyskać już w kilka sposobów – zwiększenie stopnia mielenia Schopper-Riggleru (do 94 stopni) lub kalandrowanie. Po drugie, ta metoda jest kosztowna, ale w konsekwencji pozwala uzyskać większą gęstość i odporność na pęknięcia w doskonałej przejrzystości. Produkcja stosowane także ich kombinacji, jako pewnego rodzaju kompromisem. Wzdłuż tej trasy udał się, na przykład, deweloperzy tracings Leningradu, które pomogły uzyskać niezbędne kalka wysokiej jakości, w rozsądnych poziomach cenowych. W porównaniu radzieckim Zapisy cechy (GOST 892-70) i wspomniany Zapisy papieru (o grubości np. E. zasadniczo) Leningrad postrzegane jako lepsze Gostovskaya druga gęstość, wytrzymałość w tym samym czasie nie jest gorsza niż w przejrzystości. Produkt ten stosuje się do rysunku jako tuszu (tuszu do wykrywania służy do kopiowania rysunków, „stary ukształtowany”) i „ołówek” i umożliwić stosowanie wysokich poziomów Kalka nawet do pieczenia w piecu. Od śledzenia zasadniczo papieru nieszkodliwości jego składników określa stosowanie, w tym w przemyśle spożywczym (na przykład materiał amortyzujący w czasie transportu produktów). Warto też wspomnieć o wzorców produkcji przy szyciu przemysłu, ponieważ tam niż gdziekolwiek indziej potrzebuje przejrzystego i gęsty materiał o wysokiej precyzji cięcia.

Wraz z rozwojem technologii, wyjątkowo, kalka znajdzie mniej wniosków o tej samej kopii rysunków, ponieważ nie było CAD oraz konieczność konstrukcyjnie skomplikowanych rysunków zniknął, ale warto powiedzieć, że dany produkt znalazł drugie życie w cyfrowych drukowania i kopiowania rysunków elektrofotografii. Z kolei, przemysł lekki wiele nawet teraz nie może funkcjonować bez kalki, a także poza zawodami, to trudno wyrzeźbić niszę na rynku. Tylko pytanie, gdzie kupić Kalka hurtowy lub detaliczny, jaka jest cena na śledzenie teraz papier? Wszakże wielu Radziecki przywrócił linię produkcyjną w nowej taśmy proizvodstennyh obsługiwania nowych rurociągów, które produkują śledzenia. Trudności wydają podaż nie jest przestrzegana. Na rynku pojawiają się nowe produkty, takie jak kalka Leningrad, który hamuje ich niezrównaną jakość i korzystne warunki dostaw. Sposób promocji produktu jest dość prosta – umiejętne połączenie i wykorzystanie jakości radzieckie gości i innowacji technologicznych, dzięki którym rodzi się doskonały towar przepis.