156 Shares 3458 views

Punktacja – co to jest?

Marszczyć – proces nakładania rowki Liniowy arkusza rejestrującego. Są one stosowane do papieru w postaci odrębnych grzbiety, które biegną wzdłuż linii zagięcia.

Potrzeby te są określone przez fałdowanie znaczne uproszczenie dodanie kartonu lub papieru o gęstości linii od 150 g / m2. Wyprodukowany w fałdowanie wynik jest „duża” i pozwala łatwo i sprawnie zginać jednej stronie arkusza.

Punktacja – jest to działanie, które można produkować nie tylko papier, ale także z różnych materiałów. Na przykład, laminowane arkusze podlegają fałdowanie związany tektury, płyty z tworzywa sztucznego, różnego rodzaju filmów.

W przeciwieństwie do bigowania na składanie

Składany, perforowanie i bigowanie – proces stosowany w produkcji materiałów reklamowych i biurowych. Procesy te są niezbędne do produkcji zaproszeń i biletów wstępu, pudełka i opakowania, jak również do produkcji dużych ilości materiałów drukowanych.

W przemyśle poligraficznym słowo „marszczenie” nie powinien być mylony z fałdowania. Procesy te są bardzo różne, na innym sprzęcie w określonej kolejności.

Co do zasady, bigowanie – proces przed złożeniem. Prowadzenie punktową ułatwia przetwarzanie w przetłoczenie.

Składany jest osiągnięty przez sposób formowania notebooka lub innych produktów Wydrukowana już zadrukowanych arkuszy. Składany jest możliwe do osiągnięcia kolejnych fałd. Stosując tę metodę, można łatwo tworzyć wiele notatników broszury, książki lub czasopisma.

Na składane wynik wpływa na grubość i objętość papieru, wilgotność, oraz kierunek włókien do fałdy, liczba fałd i sposób składania.

Podczas produkcji zagnieceń

Punktacji zastąpienie konwencjonalnych technologii gięcia na istnienie możliwości zakłócenia obrazu na arkuszu za pomocą rysunku i wyroby z tektury. Określić potrzeby konieczne jest, aby poziom prepress specjalne znaki w układzie.

Punktacja – proces, który chroni siedzenie składane z krakingu farby i daje drukowanym wydaniu estetyczny wygląd.

Działanie odbywa się za pomocą noży tarczowych lub tępych prostokątnych płytek zamocowanych na maszynie punktowej. W trakcie pracy urządzenia prowadzi materiału wcięcia i uszczelnienia.

Punktacja Sprzęt podzielony jest obrotowy i perkusji. Szok jest zwykle stosowany w produkcji niskiej obiegu i urządzeń wirujących jest niezbędne do realizacji prac na dużą skalę.

Ręczny tryb bigowanie

Jeśli linia duże firmy prostopadle do włókien papieru należy stosować ręcznie fałdowanie. Aplikacja manualna metoda pozwala na uzyskanie wyraźnych linii zagięcia i zapobiec arkusz z niechcianych zagnieceń.

Fałdowanie tryb manualny jest stosowany do wytwarzania produktów w małych ilościach lub wyłącznej edycji wydaniu. Metoda ręczna składanych zgodnie z złożoności jest droższa maszyna.

Narzędzie do bigowania

Konwencjonalne narzędzia dla różnych bigowania wzdłuż zagięcia z boku, to znaczy nie są to narzędzia do zastosowania linii bigowania na wewnętrznej stronie lub na zewnętrznej arkusza.

Bigowanie board sprzedawane oddzielnie, a kupić go można nie tylko drukować firmę. Łatwość obsługi i brak ograniczeń dotyczących rozmiaru arkuszy pozwala na jego wykorzystanie i dla dużych formatach.

Płyta zawiera specjalny trójkąta używanego do produkcji kopert o różnej długości i szerokości. Wyżywienie obejmuje Zastosowana znaczników.