310 Shares 5058 views

Centrum rekreacji "Golden Beach" (Siltings) – Opis, infrastruktura, recenzje turystycznych

Na wybrzeżu Morza Azowskiego Terytorium Krasnodarskim istnieje tak wiele pięknych ośrodków, które mogą być dobre i relaks. Łagodny klimat Morza Azowskiego, łagodnie opadający plaża i ciepła woda zapewniają idealne warunki dla turystów.

Reszta w Peresyp

Peresyp – kurort nad Morzem Azowskim w południowej Rosji. Po obu stronach Siltings otaczają stawy: z jednej strony morze, z drugiej – woda Akhtanizovskaya Bay. Ten niezwykły obszar jest bardzo atrakcyjny dla turystów. Peresyp jest na wąskiej, piaszczystej taśmy, krajobraz unikalny i bardzo ciekawy.

Uciekać dalszy tętniącego życiem miejskiego zgiełku i autostrad. Idealnie nadaje się do spokojnej niedrogiego wypoczynku z dziećmi, miłośników spokoju i jedności z naturą.

Brak hałaśliwych dyskotek nocne, drogich restauracji i atrakcji. Główną atrakcją wsi – czystą, miękką płytkie plaże i powierzchni morza.

Ośrodek rekreacyjny „Golden Beach”

Siltings dzisiaj uważany rozwój ośrodka. Głównym zaproponował obudowa – prywatny pensjonat, centrum rekreacji, mini-ośrodków. Z mieszkaniowej funduszu rozliczeniowego licencja każdego roku powiększa, poprawia i tworzy komfortowe warunki dla turystów.

Rozrywkowy kompleks „Golden Beach” (Siltings) – jest jednym z największych obiektów uzdrowiskowych miejscowości. Zajęte przez rekreacyjnym na plaży. Obszar ma hotel pięciokondygnacyjny, który przypomina starej bajki zamku. Hotel posiada 120 pokoi. Przytulne pokoje w standardzie klasy i luksusu czekają na swoich klientów.

Kompleks został zbudowany jako duży park rozrywki tuż przy plaży. Na plaży u nasady, a także w całym Siltings piaszczysta, łagodnie nachylone dno, morze jest płytkie i bardzo dobrze ogrzewane. „Golden Beach” (Siltings) posiada własną stację ratującej życie, centrum medyczne.

Dla miłośników wypoczynku w „Golden Beach” uruchamia camping.

Chip jest kompleks turystyczny – czcionka wypełnione błotem z wulkanu. Lecznicze szlam zawierający bor, jod, brom i wapnia, mają działanie lecznicze na organizm człowieka. Tzw greckie kąpiele błotne są bardzo popularne turystów rekreacji.

Rozrywka w rekreacyjnym „Golden Beach”

Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń w rekreacyjnym „Golden Beach” (Siltings) Bieg atrakcji wodnych – kilka stromych dmuchanych zjeżdżalni. Fani mogą jeździć na skrajnej morze banana, tablet, latać w powietrzu spadochron i narciarstwa wodnego.

Świetna okazja, aby bawić się – iść zabiegi spa wino, które pomagają oczyścić skórę, poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych i zwiększyć witalność. Podczas procedury ciała jest przesycona minerałów, zwiększa odporność. Oprócz kąpieli wina, „Golden Beach” (Siltings) poprosi Cię do odwiedzenia degustacji produktów pod marką „Panageya”, która specjalizuje się w produkcji wina z winogron uprawianych na ziemi Taman.

Kompleks „Golden Beach” (Siltings) działa przytulną kawiarnię, gdzie można zamówić obiad, wypić kawę lub zjeść lody lub kebab. Wyrafinowania „Golden Beach” dać profesjonalnych muzyków, którzy będą przeprowadzać znajome melodie i daje niezapomniane wakacje.

Opinie turystów

Turyści w ich raczej pochlebne opinie mówią o rekreacyjnym „Golden Beach” (Siltings). Recenzje w większości pozytywne. Urlopowicze zwrócić uwagę na dobrą pracę personelu całego kompleksu. Sama plaża – to highlight rekreacji. Jest szeroki, czysty i bardzo wygodny.

Wadą wczasowiczów pod nieobecność basenie w ośrodku.

Z opinii turystów, możemy stwierdzić, że ośrodek rekreacyjny „Golden Beach” jest godny uwagi, każdy znajdzie tu przyjemną rozrywką.