174 Shares 9809 views

Miasto szpital, Surgut

W mieście Surgut, region Tiumeń, około 350 tysięcy osób. Usługi medyczne są świadczone przez dwa tuziny obiektów służby zdrowia. Należą do nich szpital, zaakceptować i wykraczać poza 30 lat wiele dzieci.

Rodd (Surgut)

Surgut usługi ważne dla zdrowia ludności, zwłaszcza kobiece, jest Centrum Kliniczne okołoporodowa. Maternity Hospital miasta Surgut pod względem wydajności i oceny kompetencji jest jednym z najlepszych w swojej kategorii w regionie Tiumeń. Zajmuje wysoką pozycję w rankingu Federacji Rosyjskiej.

Rodd (Surgut) rozwijał się wraz z rozwojem przemysłu w mieście i liczby ludności rezydenta. Obecnie mały szpital macierzyństwo stało się nowoczesne centrum, którego głównym zadaniem jest ochrona zdrowia kobiet i dzieci. Aby to zrobić, instytucja posiada wszystkie warunki – bardzo doświadczonego personelu medycznego i nowoczesnego sprzętu.

Struktura Ośrodka pozwala na świadczenie usług medycznych w kompleksie. Działania jednostek obejmuje nie tylko pomoc lekarską dla ciąży i porodu, ale także świadczenie usług w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, klinicznej embriologii, we wczesnym wykrywaniu i leczeniu patologicznego rozwoju dzieci, intensywnej opieki i pielęgnacji wcześniaków.

Pielęgniarki okołoporodowa Centrum

Rodd (Surgut) jest czynna przez personel medyczny, istniejące wakaty są wypełniane w krótkim czasie. Centrum lekarzy – specjalistów w swojej specjalizacji. Wiele z nich ma znaczące doświadczenie zawodowe.

Pracownicy służby zdrowia z wykształceniem średnim w celu poprawy ich poziom merytoryczny – po raz ostatni 20 osób personelu grupa otrzymała kategorię kwalifikacyjnego.

Surgut szpital stał się platformą rdzeń dla studentów otrzymujących dyplom lekarza na miejscowym uniwersytecie. Lekarze są jego nauczyciele aktywnie uczestniczą w pracach badawczych. Stopień doktora nauk mieć 9 z nich PhD – 15. tytuł naukowy profesora przyznany z 7 lekarzy, wykładowców stali 6 pracowników.

Diagnoza i konsultacje w centrum okołoporodowej w Surgut

Do wysokiej jakości opieki prenatalnej, wczesnego rozpoznania ewentualnych nieprawidłowości w rozwoju przyszłych dzieci, śledzenie kobiet w ciąży zdrowie szpitala (Surgut) rozszerzył obsady lekarzy. diagnostów USG, chirurdzy, interniści, endokrynolodzy, mammologist lekarze – specjaliści wąskie, pokrewnych zawodów zdrowia zostały włączone.

W identyfikacji patologii ciąży, podejrzewa się ich zdolności, w ciąż mnogich lekarze miasta rodzenia koniecznie kierować swoich pacjentów do odbioru w centrum okołoporodowej dodatkowych badań. Wiele kobiet nadal występują tu przed narodzeniem. Zarejestrowany w okołoporodowym centrum Surgut może stanąć każdy ciążę. Jej miejsce zamieszkania nie spowoduje awarii w świadczeniu usług medycznych.

Wysoki popyt ginekolodzy umiejętności i inni specjaliści w dziedzinie leczenia niepłodności. Reprodukcyjnego Jest przeprowadziła kompleksową diagnostykę nowoczesnymi metodami, jest sprzęt do sztucznej inseminacji.

Dział położniczy

Szpital położniczy Centrum okołoporodowe obejmują jednostki strukturalne, działalność, z których każdy koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości opieki medycznej dla kobiet i noworodków.

Centrum ma położniczej szpitala macierzyńskiego, położnicza dział fizjologicznych i obserwacyjne.

W dziale dla noworodków, młode matki są w oddziałach razem z dziećmi. To stworzyło sprzyjające warunki – wygodne łóżka i łóżeczka dziecięce, prysznice.

Opiekuńczy i troskliwy personel medyczny uczy umiejętności troszczenia się o ich noworodków, jeśli to konieczne, doradza młodym matkom na wszystkich niepokojących kwestii.

Rodd (Surgut), co odwoływać stół jest otwarty codziennie, dostarcza informacji na stronie statystyki urodzeń, który rzeczywiście odzwierciedla informacje na temat liczby dzieci urodzili. Młode matki mogą skorzystać z komunikacji mobilnej.

Wypisu ze szpitala (Surgut) przeprowadza się w 5. dniu, gdy stan zdrowia matki i dziecka nie wyklucza tego.

Pomoc dla noworodków

okołoporodowe centrum Surgut wyposażona jest w sprzęt do reanimacji i techniki, medycyny, umożliwienie dzieciom pielęgniarki różnym stopniu wcześniaków, nawet późno. Personel medyczny ma dobre doświadczenia z dzieci ważących mniej niż 600 gramów. Wraz z nowo narodzonego cały okres hodowli w centrum okołoporodowym może być ich matki. Taka możliwość wielu podobnych instytucji nie jest dostępna.

Opinie pacjentów o poziomie opieki medycznej

Mieszkańcy doceniają usług świadczonych w szpitalu dla kobiet i noworodków (Surgut). Opinie są liczne, coraz wyrażając słowa wdzięczności dla lekarzy do świadczenia wykwalifikowanej opieki, ich profesjonalizmu i życzliwości dla pacjentów reakcji. Kobiety zauważyć, że czyste i wygodne w centrum okołoporodowym. Lekarze uważnie słuchać życzeń pacjentów odpowiednio i szybko reagować na skargi i uwagi, starając się poprawić obsługę, leżą-u kobiet ze zrozumieniem.