374 Shares 4608 views

Rekomendacje Pań: jak wstawić tampon prawda?

Kobiety na całym świecie dzielą się na dwa obozy: tych, którzy lubią tampony i podpaski higieniczne fanów. Każda ze stron broni własnego prawa, twierdząc, że ich środki higieny w korzystaniu z wygodniejsze i łatwiejsze. I jedno i drugie, oczywiście, rację.


Uszczelki, bez wątpienia, jest to wygodne w użyciu – przyklejony do prania i zapomniane. Jednak w niektórych przypadkach nie są one stosowane. Na przykład, jeśli nosisz tylko stringi figi lub stringi, uszczelka jest większa niż bieliznę. Innym miejscem, gdzie nie ma miejsca uszczelki – baseny i plaże. Teraz nie ma potrzeby, aby poddać się zabiegom spa i kąpieli słonecznych w „krytycznych dniach”. Dla nich, a nie tylko przypadkach zostały utworzone klocki.

Pierwsze tampony w obecnej postaci pojawiły się w latach 30-tych XX wieku. Ale nawet mieszkańcem starożytnego Egiptu (a na pewno dużo wiedzieć o kobiecych sztuczek) stosowane podczas miesiączki kawałki papirusu zwinięty w rurkę. Teraz wiele klocków pozwala wybrać dla siebie wygodną pogląd, biorąc pod uwagę wielkość i materiał, z którego wykonane jego powierzchni.

Wiele kobiet, zwłaszcza niedoświadczonych dziewcząt boją się korzystać z tych higienę. Obawa, że w ogóle uzasadnione, zwłaszcza jeśli dziewczyna nie rozpoczęła życie seksualne i boi się coś uszkodzić lub spowodować sobie ból przy użyciu tamponu. Pytanie: „Jak włożyć tampon” – należy do kategorii nieśmiałym. Dlatego też nie jest zadash pierwszy przybysz.

Nauczmy się razem, jak włożyć tampon poprawnie. Na początek należy je kupować. Jeśli nie przed wykorzystać te gadżety, preferowanym wariantem z aplikatorów – specjalne rury, które działają jak tłok i pomoże w łatwy sposób poradzić sobie z problemem, jak włożyć tampon. Następnie są one już potrzebne dla prawidłowego umiejętności, i będzie można wybrać wymazy, które są podobne.

Pamiętaj, aby przeczytać instrukcję przed użyciem tamponów i lepiej – aby umieścić go w zasięgu wzroku, aby zrozumieć, jeśli robisz wszystko w porządku.

Tak więc, zanim spróbować dowiedzieć się, jak włożyć tampon poprawnie w praktyce, należy pamiętać o podstawowej zasadzie – zanim pomocą wacika lub usunięcie go koniecznie trzeba umyć ręce, aby nie przynieść zarazki do pochwy. Następnie należy rozluźnić mięśnie miednicy – silniejsze niż są napięte, tym trudniej będzie wykonać zadanie, tym bardziej bolesne odczucia może być.

Dobrze, mięśnie są rozluźnione, oddech zrównoważony, teraz trzeba wybrać wygodną pozycję – kolana lekko ugięte i rozkroku i odpoczynku jedną nogą na krześle. Zabrać osłonę ochronną z wacika, gdy aplikator podniesionego do aplikatora rury zatrzymania jest tłok strzykawki. Pamiętaj, że aby wprowadzić tampon do pochwy trzeba prawą rękę pod niewielkim kątem do tyłu. Ostrożnie wklej aplikator lub węższy koniec tamponu do pochwy i gładkiej płynnym ruchem, udzielić mu palcem lub aplikatorem. Pamiętaj, że nie będziesz zbyt głęboko wymaz wnieść – nie powinno się bać, ale jeśli wpiszesz to na tyle głęboko, będzie to powodować dyskomfort podczas jazdy. Jak wstawić prawo tampon? Przed objęciem stanowiska w tym, w którym nie będzie czuł i shnurochek pozostać na zewnątrz. Kilka szkolenia i wszystko musi się powieść.

Nie bój się tamponów. Z zastrzeżeniem przepisów i ogólnych prostych zasad, staną się niezbędnym narzędziem dla zaistnienia „krytycznych czasach”. Pamiętaj, że muszą one zostać zastąpione w czasie, liczba wyborów do odpowiednio dobrać według własnych cech, a jeżeli ich zastosowanie wydaje dyskomfort, reakcja alergiczna lub stan zapalny – Natychmiast zdjąć i zrezygnować z wykorzystania.

Teraz już wiesz, jak włożyć tampon poprawnie. Oznacza to, że w teorii, przejść do praktyki.