389 Shares 976 views

Szczegółowe informacje na temat jak usunąć konto w Gmailu

Jeśli zdecydujesz się do czynienia z pytaniem , jak usunąć konto w Gmailu, to trzeba wcześniej przypomnieć, że wyjątek profilu w tym systemie może mieć wpływ na inne usługi Google. Na przykład, po dezaktywacji konta, nie można korzystać z App Store lub magazyn.

Aby usunąć swoje konto, będziesz więc musiał odwiedzić oficjalną stronę usług. Musisz wybrać tylko sekcję zawierającą skrzynkę pocztową. Bardzo często ludzie pytają o tym, jak usunąć konto w Gmailu, jeśli zapomniałeś hasła, ale zdarza się, że kod odtworzenia. Więc jeśli zdecydujesz się wyłączyć, ale potem znowu było pragnienie, aby przywrócić konto, w takim przypadku trzeba działać tak szybko, jak to możliwe.

instrukcja

Więc zacznijmy aby rozwiązać problem, jak usunąć konto w Gmailu. Oto wszystkie kroki, więc jeśli wcześniej nie miał do czynienia z takim problemem, muszą być zarówno blisko, jak to tylko możliwe.

Trzeba najpierw zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Aby to zrobić, przejdź do strony głównej projektu i po prawej stronie, wprowadzić swoje dane. Trzeba będzie podać nazwę użytkownika (konta e-mail) i hasło. Gdy dojdziesz do strony można zauważyć, w prawym górnym rogu dedykowany przycisk, który wygląda jak bieg. Przycisk ten jest odpowiedzialny za ustawieniach konta. Po kliknięciu na ikonę, menu pop-up pojawi się przed tobą, gdzie należy kliknąć na zakładkę „Ustawienia”.

wszechstronność

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, a następnie trzeba przejść do trybu automatycznego do nowej strony, gdzie trzeba wybrać „Konta i importowanie”. Kiedy udać się tutaj, trzeba zdecydować się sekcja osobiste ustawienia konta Google. Teraz otwieramy nowy rozdział. On jest „Zarządzanie danymi”. Na nowej stronie można zobaczyć wszystkie informacje osobiste na koncie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć konto w Gmailu na „Android” lub na dowolnym innym urządzeniem, wówczas ta metoda pomoże Ci znaleźć odpowiedni punkt, a także móc bezproblemowo wykonać żądaną operację.

W końcowym etapie, już poproszony ostatecznie potwierdzić decyzję. Aby to zrobić, należy ustawić pole wyboru obok pola „Tak, chcę usunąć moje konto” i znak poniżej i kliknij na odpowiedni przycisk. Pamiętaj, aby pamiętać, że wszystkie konta, które były przywiązane do nich wybrać, aby wyłączyć, zostaną również wyłączone. Nie będą mogli korzystać z wielu usług.

Mogę wrócić?

Jak mogę usunąć konto w Gmailu na „Android” i na PC, już wiemy, niech zajmują się, jak przywrócić profil, jeśli jeszcze tam była chęć korzystania z tej usługi. Aby odzyskać swoje konto osobiste w projekcie, trzeba zrozumieć, że akt jest konieczne jak najszybciej. Każde konto, które zostało usunięte w systemie są przechowywane tylko pewną ilość czasu. I okres ten jest bardzo krótki. Usługa Google nie informuje użytkownika, jak długo konto zostanie trwale usunięty z systemu, a jeśli jesteś w krótkim czasie podjąć działania, najprawdopodobniej jeszcze czas, aby przywrócić wszystko, ale niestety, nie jest to zawsze dzieje.

Jeśli już wiesz, jak usunąć konto w Gmailu na telefonie, to trzeba także zrozumieć, jak przywrócić go z powrotem. Oczywiście, proces jest prawie taka sama jak za pomocą komputera osobistego.

odzyskiwanie konta

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – to udać się do „Assistant Hasło” w Google. Kiedy jesteś w tym dziale, proszę kliknąć na link „Zapomniałem hasła”. będzie zobowiązany podać swój adres e-mail (nawet jeśli wcześniej zostały usunięte, trzeba jeszcze wprowadzić go do odzysku). Następnie potwierdzić prośbę. Teraz trzeba wpisać stare hasło, które zostało użyte do zalogowania się na swoje konto. Nawet jeśli zapomniałeś kodu, trzeba wprowadzić przynajmniej przybliżone, które pamiętam, a następnie ponownie potwierdzić prośbę. Na następnej stronie, wszystkie dane powinny zostać wprowadzone, aby system do ich sprawdzenia i zaakceptowania oferty.

Teraz już wiesz, nie tylko, jak usunąć konto w Gmailu, ale także jak go przywrócić w razie potrzeby.

wniosek

Dzisiaj mamy przedstawia Państwu najprostszy sposób można przywrócić lub usunąć konto w Google, ale jednak, jeśli jesteś właścicielem jakiegoś powodu nie może sprawić, że cały proces na własną rękę, w takim przypadku należy skontaktować się z pomocą techniczną, a to na pewno pomoże aby rozwiązać ten problem. Również za pomoc można udać się do specjalisty, który jest teraz bardzo dużo. To wszystko, że chcemy podzielić się w tym materiale. Mamy nadzieję, że powyższe informacje o tym, jak usunąć konto w Gmailu, będą przydatne dla wielu.