104 Shares 6233 views

Jak usunąć wszystkie naraz tweety z kontem

Jeśli przesyłasz lub wyrażanie ich nastrój za pomocą Twittera przez długi czas, jest prawdopodobne, aby mieć czas na napisanie wiele stanowisk. Jeśli planujesz przenieść swoje konto do kogoś innego lub po prostu chcą rozpocząć blogowanie ponownie, zanim przed wyzwaniem, jak usunąć tweets wszystkie naraz. Aby to zrobić, należy użyć specjalnie zaprojektowanego usługi. W tym artykule znajdziesz informacje o niektórych z nich i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Jak usunąć tweets wszystkie naraz. Najprostszym sposobem

TweetEraser – jest całkowicie bezpłatna usługa dla masowego usuwania wiadomości z konta Twitter. To proste narzędzie web-based umożliwia filtrowanie, a następnie usunąć wszystkie wiadomości i linki. Można wybrać tweets o kryteria wyszukiwania i / lub korzystanie datę.

Aby to zrobić, przejdź do strony usługi. Kliknij „Zaloguj serwisu Twitter”, znajdujący się po lewej stronie interfejsu. Zostaniesz przekierowany do strony „Twitter”, aby wejść do systemu w celu zapewnienia dostępu do tej usługi.

Teraz musisz zalogować się do swojego konta w serwisie Twitter i umożliwić dostęp TweetEraser. Po pozwalają usługa synchronizacji z kontem, zostaniesz przekierowany z powrotem na miejscu TweetEraser.

Teraz trzeba znaleźć formularz do filtrowania wyników wyszukiwania. Można użyć pola tekstowego do parametrów wyszukiwania. Można również filtrować wyniki używając datę. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jak usunąć tweets wszystkie naraz, kliknij na czerwony przycisk. Wszystko co wybrany i linki znikają. Potwierdzić proces usuwania aby trwale zniszczyć wszystkie wybrane dane.

Inne strony internetowe, które pozwalają usunąć konto „Twitter”

TweetDelete może automatycznie usunąć wiadomości starsze niż podany wiek ze swojej strony na Twitterze. Jest to również dobry sposób, aby usunąć wszystkie tweety naraz. Więc to jest możliwe, aby usunąć do 3200 wiadomości jednocześnie.

Po aktywacji TweetDelete będzie sprawdzić swoje konto codziennie do identyfikacji nowych tweets, które są starsze terminie wskazanym przez ciebie, i usunąć je automatycznie.

aplikacje

Mówiąc o tym, jak usunąć tweets wszystkie naraz, można użyć Delete All My aplikację tweetów. Musisz być zalogowany w systemie Twitter, pozwalają program do synchronizacji z kontem, potwierdź je, a tylko czekać jak raz zostaną usunięte przed tysiącami stanowisk. Jeśli trzeba usunąć więcej niż tysiąc wiadomości, wystarczy powtórzyć proces. Po tweets zostaną usunięte, nie będzie w stanie odzyskać.

TwitWipe

TwitWipe to narzędzie do czyszczenia lub usunąć wszystkie swoje mikro-pianki w tym samym oddechu. Po pierwsze, trzeba zapewnić dostęp TwitWipe do konta Twitter. (TwitWipe wykorzystuje OAuth). Następnie trzeba kliknąć na przycisk «TwitWipe – to konto”, aby oczyścić swój mikroblog całkowicie.

Jak można zauważyć, usuwanie wiadomości nie będzie trudne. Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób usunąć kilka tweets na raz (ale nie wszystkie), lepsze wykorzystanie usług internetowych, a nie zainstalować aplikację. Jeśli twój cel – całkowite oczyszczenie swojego konta, to lepiej, aby zsynchronizować je z wyspecjalizowanego programu.