807 Shares 4895 views

Social network "VKontakte": jak rozbić

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem sieci społecznych „VKontakte”, prawdopodobnie masz do zainteresowania się pytanie, jak stworzyć formalną grupę. W rzeczywistości, aby stać się bardzo popularne i odwiedzane, konieczne jest, aby zyskać subskrybentów.


Obecnie istnieje wiele sposobów, w których można rozwijać swoją społeczność. Są to zarówno wersje płatne i darmowe. Dzisiaj zdecydowaliśmy się powiedzieć użytkownikom „w kontakcie”, jak smoła. Po tym wszystkim, kwestia ta jest obecnie bardzo aktualny.

Termin ten odnosi się do sposobu wysyłania wiadomości do swoich osobistych istniejących abonentów, przyjaciół. Oczywiście, biuletyn dla obcych, nie będzie w stanie stworzyć fizycznie, jak to jest po prostu niemożliwe w obecnym czasie, ale w każdej chwili można zamówić płatne reklamy w sieci społecznej. Dla kogoś, taka usługa może być zbyt drogie, a dla niektórych, nie jest konieczne, gdy administrator chce wykorzystać swoją siłę i możliwości. Nawiasem mówiąc, prywatne wiadomości można wysyłać do różnych wniosków. Na przykład, jeśli grupa sprzedaje produkty, a następnie można informować drogą przyjemnych warunkach lub promocjach, konkursach i tak dalej. „W kontakcie” – sieć społeczną, która jest w stanie przynieść dobry ruch, ale przyciąga coraz pieniądze.

reklama Trwałość

Niech najpierw kontrakt z marketingu, tak podziału pracy, a także w jaki sposób reagowania na użytkowników. Gdy przychodzi wiadomość od nieznanego użytkownika, który odnosi się po imieniu, w tym samym czasie ma link prowadzący bezpośrednio do profilu użytkownika, niektórzy ludzie są zaskoczeni, ale wiele z nich od dawna przyzwyczajeni do otrzymywania reklam, a tym samym od dawna przymyka oko na niego. „W kontakcie” – sieci społecznych, z których skala, praktycznie nieznany sobie równych, i, odpowiednio, aby znaleźć nie jest tak trudne dla innych, nawet jeśli nie są one znajomych lub abonenci. Na przykład, mogą cię znaleźć za pomocą specjalnego formularza. Tak samo jest z waszych wspólnych przyjaciół.

prace przygotowawcze

Po utworzeniu grupy osobistej, już napełnić go wyjątkowym i ciekawych treści, które naszym zdaniem będą interesujące nie tylko dla Ciebie, ale także dla innych, nadszedł czas, aby zacząć robić wysyłkę. Przed wysłaniem wiadomości, musisz się przygotować. Więc delikatnie zrobić nie tylko ciekawy i atrakcyjny wygląd, ale również w celu sprawdzenia, że został napisany poprawnie i bez błędów ortograficznych. Wysyłanie wiadomości „kontakt” powinno odbywać się delikatnie i ostrożnie. Jeżeli masz swoją stronę główną osobiste i twórca grupy, w tym przypadku zaleca się stosowanie sekundy, konta osób trzecich do dystrybucji zaproszeń, których nie tak przerażony utratą. Nowe konto można zarejestrować się lub kupić w tej chwili istnieje duża liczba sklepów, które świadczą takie usługi.

Ochrona przed spamem

Eksperci nie polecam wysłać przekaz reklamowy z zaproszeniem do grupy wszystkich użytkowników w jednym rzędzie, ponieważ taki system obowiązkowych zawiadomień i uznaje za spam, a zatem w tych okolicznościach można bardzo szybko tracą swoje konto. Stanie się tak nawet jeśli nie wniosła skargi od użytkowników, że już wysyłają takie zaproszenie. Jeśli chcesz wysyłania „kontakt” poszedł naprawdę wysokiej jakości i bez żadnych problemów, to na pewno trzeba wiedzieć o szczególnych zasad, które mamy teraz, a powiesz.

Bez sloganów reklamowych

Jeśli czytać pierwszą część tego materiału i są aktywnymi użytkownikami „Kontakt” Jak rozbić teraz wiem. Jednak należy pamiętać, najważniejsze niuanse i szczegóły, które, gdy takie działanie nie jest zalecane. Przedmiotem wiadomości, która jest następnie planowanie wysłać nigdy napisać słowo „wolny”, „akcja” i tak dalej, a takie listy są wysyłane bezpośrednio do folderu „spam” i ich użytkowników prawie nie czyta i jest usuwany w większości przypadków. Jeśli stanął przed ważnej kwestii związanej z sieci społecznych „VKontakte”, „Jak zrobić newsletter”, należy pamiętać, że jest to bardzo proste, najważniejsze – aby przygotować się odpowiedzialnie.

wniosek

Jeśli przedstawienie dodatkowych kont, to nie ma znaczenia, że są zarejestrowane osobiście lub je kupić, należy przetestować różne komunikaty reklamowe, a dopiero potem będzie można znaleźć najbardziej optymalny wariant. Więc zdecydowaliśmy się kolejny problem dotyczący „VKontakte” Social Network: jak smoła. Wypróbuj nasze wskazówki i nie bój się eksperymentować.