353 Shares 7351 views

Standardowe kąpiel. Żeliwo, wanny stalowe: Wymiary

Ci, którzy się żyć w czasach sowieckich, to jest dobrze znane, że kąpiel jest standardem i jak zamożni konsumenci mieli możliwość wyboru tego okresu. Paradoksalnie, taki model można zaobserwować w sprzedaży do tej pory, jak większość mieszkań wnętrze pozostaje taka sama.

Standardowe kąpiel jest bardzo nieskomplikowany pojemność projekt, który jest przeznaczony do użytku przez jedną osobę. Większość użytkowników zaprojektować standardowy kąpiel może wydawać się bardzo niewygodne, zwłaszcza jeśli chcesz wziąć leżącej, najbardziej wygodną pozycję. Jednak nawet dziś większość wewnętrznych realiów rezydencji miejskich wymaga zakupu takich właśnie modeli.

wymiary

Objętość standardowej kąpieli garnitur każdy właściciel nie jest nowoczesny podmiejskich mieszkaniowych, które nie są wykorzystywane do wycisnąć do produktów wytwarzanych na bazie radzieckiego standardzie. Pomimo faktu, że parametry nowoczesnych wanien normalnych różnią się nieco od siebie, istnieje całkowita liczba cech, które są nieodłączne w tej kategorii produktów:

 • Standardowa długość wanny wynosi od 150 do 180;
 • Szerokość – 80 cm;
 • Średnia wysokość kąpieli – nie więcej niż 70 cm.

Się kierować przy wyborze standardowego kąpiel projekt powinien być w okolicy pomieszczenia, w którym się znajduje, konieczność wypełnienia urządzenia przestrzeni (np pralek) lub mebli.

W ogóle, tylko właściwym wyborem można nazwać, w którym miski w łazience może być wygodnie umieszczony w pozycji półleżącej, wyciągając z nogami w pełni przedłużony. Ta postać, jednocześnie nie pozwalając na maksymalny relaks, ale pozwala zanurzyć dolną połowę ciała i dobrego wypoczynku.

Wanny z żelaza

Żelazo jest jednym z najczęstszych podstaw do produkcji standardowych wanien projektowych. Jednak ze względu na trudności w przetwarzaniu materiału nie wspominając o szeroki wybór poszczególnych parametrów wanien żeliwnych.

Proste kąpiel z żeliwa można podzielić na następujące grupy:

 1. Produkty najmniejszy, kompaktowy rozmiar, specjalnie zaprojektowane do użytku w najbardziej ciasnych mieszkaniach. Z jego głównym zadaniem takie kąpiele radzić sobie po prostu doskonały, pozostawiając wystarczającą ilość miejsca dla efektywnego wypełniania ograniczonych przestrzeni łazienki. Ale komfortowe zakwaterowanie w misce łazienki, wielkość nie większą niż 120 cm długości i 70 szerokości, jest bardzo problematyczne zadanie.
 2. Kolejnym rodzajem konwencjonalnych wanien żeliwnych. – Produkty o wymiarach 130 o 70 cm Normy te są najbardziej powszechne i popularne wśród konsumentów, którzy wolą kupować wanny żeliwne.
 3. home bath europejski standard to trzecia kategoria produktów żeliwnych. Mogą różnić się wielkością :. 140 70 150 lub 70 cm Mimo stosunkowo skromnej wielkości, te produkty są wystarczająco wygodne do codziennego użytku i wyglądają bardzo atrakcyjny w łazienkach o nietypowych rozmiarach.

wanny akrylowe

Oprócz typowych wanien żeliwnych, popyt akrylowy dzisiaj są to produkty, które mają wystarczająco szerokie standardy. Modele głębokość akrylowe zakłada pionowy kąt nachylenia, który nieznacznie zwiększa swoją objętość i długość.

Przy wyborze wanny akrylowe istnieje więcej możliwości, aby zaspokoić potrzeby konsumenta. Standardowe wanna akrylowa może mieć wymiary wahają się od 120 do 190 cm długości i od 70 do 170 cm szerokości.

wanny ze stali

Wśród popularnych typów produktów standardowych wanien stalowych mają najbardziej przystępnej cenie. Dlatego w ostatnich latach większość konsumentów zatrzymuje się na taki wariant.

Większość ogólne Wanny stalowe wspólne normy mają masę, która nie przekracza trzydziestu kilogramów, gdy grubość blachy stalowej wynosi nie więcej niż trzy milimetry. Standardowe kąpiel stali może mieć długość od 150 do 180 cm, szerokość 70 do 85 cm i wysokości 65 cm. Szczególnie ważna jest tu standardowa szerokość kąpieli, co pozwala w większości użytkownicy czują się komfortowo w użyciu.

Zalecenia dotyczące wyboru wanien normalnych rozmiarów

Istnieje szereg zaleceń, które pomogą wybrać najbardziej komfortową kąpiel w standardowych rozmiarach:

 • powinien zatrzymać się na modelach z najbardziej wygodny, wykonany z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska, odporne na mechaniczne uszkodzenia fundamentów;
 • Przed przystąpieniem do zakupu odpowiedniej opcji, konieczne jest, aby skonsultować się ze specjalistą, ponieważ system mocowania kąpieli muszą być w pełni zgodne z sieci wodociągowej;
 • kąpiel musi być zawsze wyposażone w niezbędne okucia;
 • preferencji lepsze produkty, z których dolna posiada powłokę poślizgu ;
 • przy zakupie należy ponownie zbadać powierzchnię kąpieli na obecność wiórów, pęknięcia innych uszkodzeń;
 • Ważne jest, aby dopasować parametry projektu produktu i styl pokój łazienka;
 • Zalecane produkty zakup znanych, renomowanych producentów, ponieważ takie firmy gwarantują wysokiej jakości materiału, niezawodność i trwałość powłoki, uporządkowany emaliowania.

W rezultacie,

Przeprowadzenie ostatecznego wyboru, konieczne jest, aby dowiedzieć się, ile litrów w standardowym kąpieli, aby ustalić producenta, materiał produkcyjny, a także tworzyć wyobrażenia o wymiarach dostępne do instalacji.

Idealnym rozwiązaniem byłoby kupić standardową wannę, których długość najbardziej ciasno pomiędzy przeciwległymi ścianami. Dopuszczalna jest różnica kilku centymetrów. Oczywiście, taka potrzeba nie dotyczy klientów, którzy mają wielkość łazienki zwyczaj i design. W rzeczywistości, w tym przypadku kąpiel ewentualnie zainstalowane między ścianami.