739 Shares 2398 views

Vladimir, kluby: top-3

Współczesna młodzież nie potrafi już wyobrazić sobie swojego życia bez nocnych klubów, gdzie można odpocząć i bawić, świętować wydarzenie i słuchać muzyki. Podobne instytucje istnieją we wszystkich miastach Rosji, Vladimir nie jest wyjątkiem, a kluby są dość popularne wśród młodych ludzi. Artykuł zawiera najlepsze podobne zakłady w mieście.

Centrum rozrywkowe Zzed

Właściciele klubu przyciągają gości z ogromnym wyborem napojów alkoholowych, pysznych koktajli, gorących hitów muzycznych i bezgłośnej rozrywki, co jest spowodowane szczególnym nastrojem panującym tutaj. Mówią, że co noc podłoga taneczna jest prawie rozdarta niezależnie od płomiennych tańców. Częstymi gośćmi klubu są słynne krajowe zespoły muzyczne i wykonawcy.

Odwiedzający postawili klub solidny "5" i mówią, że jest to jeden z najlepszych w mieście Vladimir. Kluby działają do rana, a ta instytucja nie jest wyjątkiem.

Harmonogram pracy: piątek-sobota, tzn. Tylko w weekendy, od 1900 do 0600.

Adres: Vladimir, ul. Dvoryanskaya, 10, Centralny Dom towarowy "Valentina", parter.

"Zapalniczka"

Jest to instytucja sieciowa z oddziałami w prawie każdym mieście. Miasto Włodzimierza nie było wyjątkiem, którego kluby są uderzająco różne od "zapalniczek". Jest to prawdziwy raj dla każdego człowieka, ponieważ prawie nie ma kobiet: panie mogą przejść tylko ścisłą kontrolę twarzy wraz z mężczyzną. Podczas odpoczynku kobiety mogą zorganizować prawdziwą imprezę męską, gdzie alkohol nalewany jest przez rzekę, muzyka gra się w pełni, hałas emanuje odurzającym aromatem, a półnagie zaskakują pięknem.

Możesz kupić kartę klubową, która oferuje rabaty i ciekawe oferty. Warunki można znaleźć na oficjalnej stronie sieci. Tutaj można zorganizować imprezę kawiarnianą, której goście nigdy nie zapomną.

Instytucja działa bez dni wolnych od 22-00 do 06-00.

Adres: Vladimir, ul. Większa Moskwa, 71.

Klub "Studio" Vladimir

Vladimir może pochwalić się kolejnym punktem mody. Najbardziej niezwykły w tym klubie jest ogromny obszar i nowy, nowoczesny sprzęt. Stworzona czystość dźwięku i ogromna sala taneczna, zawierająca ogromną liczbę osób, przyciąga gości.

Klub składa się z 10 części, dzięki czemu każdy gość może cieszyć się smakiem. Na terenie hotelu znajduje się parkiet taneczny, salon fryzjerski, restauracja z egzotycznymi potrawami, sześć barów z napojami alkoholowymi oraz taras letni.

I choć ta instytucja pojawiła się niedawno na mapie miasta Władimira, klubów, które otworzyły się wcześniej, już odczuwają współzawodnictwo. W "Studio" jest to ogromne miejsce koncertowe, które nie tylko gwiazdy krajowej, ale i ogólnoświatowej przychodzą tutaj. Tu często organizują jasne strony tematyczne, które są bardzo popularne wśród młodych ludzi.

Klub czynny jest codziennie od 22:00 do 06:00.

Adres: Vladimir, dzielnica Leninsky, ul. Budynek Noble, 27a. 2.

W artykule zwróciliśmy uwagę na najlepsze kluby nocne Władimira. Ocena została opracowana na podstawie opinii użytkowników.