520 Shares 4533 views

Najbardziej pożądana kobieta na świecie. Top z najpiękniejszych i najbardziej seksownych kobiet

Ciało, w tym kobiet – pojęcie względne. „Kto i klacz – Bride” – jak słusznie powiedział Ostap Bender. Jeden człowiek uważa kruche i delikatne dziewczyny, z drugiej – chudy i niezgrabny. Oraz szereg szacunków będzie obecny nawet w gronie bliskich przyjaciół. A co możemy powiedzieć o przedstawicieli różnych narodów, ras, pokoleń?

Beauty – pojęcie względne

Pojęcie „najbardziej pożądaną kobietą na świecie”, ściśle rzecz biorąc, nie ma sensu. Dziewczyna odnajduje piękno Europejskiej, z pewnością nie może wydawać się zbyt atrakcyjny Hindusem lub Somalijczyków. A najbardziej fascynująca kobieta z plemienia Buszmenów, lokalnej królowej serc, spowoduje Anglika lub rosyjskiego w najlepszym uczuciem głębokiego zaskoczenia, co najmniej.

Beauty paleolitu razy staje się mniej atrakcyjny dla kolegów po co jesteśmy dalecy potomkowie, pogardą odwrócił się nosy, „Ach, jak to wygląda jak małpa”. W związku z tym, twierdząc, o tym, kto jest najpiękniejszą kobietą, trzeba pamiętać, że jest to tylko opinia ograniczonej liczby osób w krótkim okresie czasu.

Od paleolitu do średniowiecza

Pojęcia piękna zmieniły wiele razy i dramatycznie. Jest to najlepsza kobieta w opinii prymitywny troglodyta – wysoki, duży, i szerokich biodrach bolshegrudaya. To właśnie figurki że znaleźli archeolodzy podczas wykopalisk starożytnych osad.

Ale starożytni Spartanie Uważa się, że najbardziej interesujące kobiety powinny być szczupła i wysportowana. Tylko zdrowe ciało może być zdrowa, szlachetny duch.

Piękno w średniowieczu – blade, anemiczne dziewice, kruche jak pierwszych wiosennych kwiatów. Nic w przebraniu pięknej pani nie powinna mieć umieścić rzeczy na temat grzesznych myśli. Tylko czyste, platoniczne podziw! Małe usta, płaska klatka piersiowa, wysokie czoło i soulful oczy. Dlatego najmodniejsze kobiety w średniowieczu ukrywali pod kształt specyficzny wycięte sukienki, ogolone brwi i linii włosów na czole i pili kęs, aby utrzymać wyrafinowany bladą skórę.

normy krajowe

W tym samym czasie, Wikingowie wierzyli, że kobieta powinna być wysoki, potężny i silny. To nie jest coś, co zatrzyma galopującego konia, miała już w zavernet stall, ale nadal napoddast biec szybko do domu.

Nie zbyt plisowany pojęcia piękna w języku japońskim. Najseksowniejszych kobiet, ich zdaniem, mają małe piersi, małe, jak cherry berry, jamy ustnej i są trochę opadające uszy. I muszą być wdzięczne – nawet kiedy śpi. To naprawdę jest bardzo ważnym kryterium decydującym o atrakcyjności kobiet, podczas gdy europejska łatwo wybaczyć pani pewną niezgrabność – by zorientować dobre.

Najpiękniejsza dziewczyna – dla kogo?

postrzeganie ludzi urody zmieniły wiele razy. Oczywiście, to nie jest przejawem instynktu, albo niektóre naturalne, naturalne pragnienie pewnego rodzaju wygląd, z powodu obiektywnej konieczności. Najpiękniejsza kobieta – ten, który odpowiada trendów mody w danym środowisku kulturowym. W plemienia afrykańskiego jest dziewczyna z długiej szyi lub najczarniejszych zębów w dzisiejszej Europie – wysoki, chudy, z małym nosem i dużymi oczami. Kryteria zmienić pomysłów ludzi o pięknie i moralności, roli kobiet w społeczeństwie. Teraz można często usłyszeć, że gwiazdy 40-50 lat. ubiegłego wieku były zbyt gruby, nie wspominając o charakter obrazu przez Rubensa lub Kustodiev. Tak, wciąż istnieją ludzie, dla których najlepsza kobieta – pulchna, pulchny, a nie modelka modelu wygląda. Jest to kwestia gustu. Ale te kobiety są mniej, moda dyktuje pewien standard.

Cinema – najlepszy popularyzator modzie

Ale podczas gdy moda na pewnego rodzaju wygląd i kształt zawsze o świecie piękności popularności zaczął mówić dopiero z nadejściem kina. Po tym wszystkim, nie jest to najbardziej utalentowany portret lub obraz nie może przekazać urok kobiety, a liczba ludzi, którzy widzieli obraz, zazwyczaj małe. Jak inny film! Jego tysięcy zegarków milionów ludzi. Bohaterowie zakochują się, są podziwiane, ich pożądania. Słynny film niemy piękno Vera Holodnaya była jedną z pierwszych gwiazd we współczesnym znaczeniu tego słowa. Tysiące fanów, media, poświęcenie uwagi artystów i poetów – wszystko to ma na celu przedstawienie gwiazdę, w tym tragicznym, romantyczne i dość krótkiego życia.

30s – znakomity finezja prawdziwa dama

Już w latach 30. ubiegłego wieku może być najlepsi najbardziej pożądanych kobiet na świecie, z wykorzystaniem kinowego czasopisma. Wystarczy wyciąć te zdjęcia i podpisać nazwy.

Greta Garbo i Marlena Dietrich, Rita Hayworth i Viven Li – te kobiety były trendy mody i stylu, a ich twarze pojawiły się na łamach czasopism i na pierwszych stronach gazet. Cały świat obserwował wzloty i upadki swojego życia osobistego, sympatii lub gloating. Miliony listów z deklaracjami, tłumy fanów, paparazzi miga kamer. Najpopularniejsze kobiety na świecie są znane każdemu, nawet tym, którzy nigdy nie widzieli jednego filmu z ich udziałem.

60 – natomiast urocze i utalentowanych aktorek kobiet

Później, w latach 60-tych, welon ospały wyrafinowana elegancja zniknął. Zniknął w przeszłość, jak i czarno-białych filmów, dramatycznym stylu gry i moda na kapelusze damskie. Najbardziej pożądana kobieta na świecie w tym czasie Merlin Monro był pogodny, wesoły i naiwny podkreślił. Okazało się, Mężczyźni wolą blondynki i blondynki – diamenty. Nie podwójne dno, nie ma zła, tajne głębokościach. Figlarny, żywy, uroczy, jak młody kot, moda aktorka urodziła nowego typu kobiecej seksualności. Oczywiście, nie oznacza to, że sama aktorka była właśnie taka. Udając się coś, czego nie jesteśmy naprawdę – to profesjonalny obowiązkiem każdej litsedeya. Ale obraz, obraz był dokładnie.

60 dał światu plejada uroczych pań. Najseksowniejszych kobiet po raz: Sofi Loren, Bridzhit Bardo, Odri Hepbern, Katrin Denev. Wśród nich byli utalentowany aktorka, były – nie za dużo. Ale piękno i sexy gwiazdek 60 nadal podnieca mężczyzn. Merlin Monro nadal jest symbolem seksu, a nawet kilkadziesiąt lat później. I wielu dzisiejszych kobiet stara się powtórzyć swój wizerunek, aby odtworzyć najbardziej legendarny urok.

Beauty 90

80-90 lat ubiegłego wieku dał świat mody dla pewnych siebie, ustalona kobiet. Sport, sporty walki i zdrowa dieta ustalili wygląd głównego bohatera filmu. Rodzaj twarzy wciąż przypomina do '60 gwiazdy filmowe: zadarty nos, pełne usta, coś nieuchwytnego dziecko w jej oczach. Ale liczba ta jest zupełnie inna. Szerokie ramiona, umięśnione gimnastyków, mocno brzuch i biodra – jest oczywiste, że najpopularniejszą kobietą w czasie, a wiele z nich jest aktywnie zaangażowany w sporcie. Te same tendencje występują, co jest typowe i odzież. Bezpośrednie, celowe na ramiona, biodra węższe, wspólne androgyniczny workowate sylwetki. W latach 80. to nie jest tak łatwo odróżnić samice kurtkę i spodnie od samca. Oczywiście, to nie rozciąga się aktorek, byli bardzo kobiece i seksowne. Ze ludzie mylą je było mowy. Ale tu jest popularność danego stylu było oczywiste. Do najbardziej znanych kobiet na raz, był bardzo popularny – jest Sindi Krouford, Bruk Shilds, Kim Basinger, El Makferson, Claudia Schiffer. Wiele z nich przyszedł do kina z wybiegów. Ktoś z powodzeniem, niektórzy nie zbyt wiele, po prostu kilka razy błysnął na ekranie pięknej twarzy. A to typ dziewczyny jest oczywiście jeden.

Seksualność w branży mody

Drugiego tysiąclecia przyniósł ze sobą dalsze zmiany w reprezentacji piękno społeczeństwa. Więc nie było moda na wyjątkową rzadkość, choć nie we wszystkich miejscach. Pożądane jest, że bolesne harmonia towarzyszy wspaniały biust. Również stało się modne naturalność. Jeżeli wiek XX był makijaż makijaż i fryzury – fryzury, w dwudziestym pierwszym dobrej praktyki wyglądać tak, jakby żaden wysiłek nie został zastosowany: same wyraziste usta oczy – dąsy, a włosy – bujne. Jednak powodzenie zabiegu kosmetycznego i chemii ma teraz pozwolić, aby osiągnąć ten efekt. A oczy stają się większe i wargi – Plumper i nos – rzeźbiona. Najważniejsze – aby zgodzić się z chirurgiem. Liczbę „Fixed” ludzi na okładkach magazynów sprawia, że wygląd to kolejny trend w modzie. Wydaje się, że za kilka lat – i będzie łatwo zmienić wygląd, dostosowując go jednocześnie popularny szablon.

Uroda bez uprzedzeń rasowych

Ale to nie znaczy, że dziewczęta są popularne w tej chwili – tylko wyciskane produkt. Wręcz przeciwnie, w 21 wieku jednolitego stylu zewnątrz pierwszych przestaje działać. Teraz popularny inny, absolutnie nie są podobne do siebie dziewcząt, i to dobrze.

Ponadto, tylko w 21 wieku w walce o tytuł „najbardziej pożądaną kobietą na świecie” obejmuje nie tylko sprawiedliwe seks z białej skóry. Wydaje się, że w końcu słowa równych praw i szans dla wszystkich stał się trochę bliżej do rzeczywistości. Na okładkach tabloidów są teraz wiele dziewcząt z kawą, miedzi, żółty, czarnej skóry. I wszystkie są pyszne!

Najbardziej atrakcyjne kobiety XXI wieku

Listy, mające na celu przydzielenie numerów seryjnych na atrakcyjności kobiet, dużo. Każdy popularny magazyn, każda większa firma medialna zajmuje się tym niewdzięcznym zadaniem. Nawet „Google” zainteresował się pytanie, kto jest najbardziej pożądaną kobietą na świecie. A kto w to uwierzyć, ale lider wyszukiwania informacji? „Google” nie wie dokładnie, którego zdjęcia patrząc częściej i patrzeć dłużej niż inni.

Tak, pierwsza dziesiątka najbardziej spektakularny wersji damskiej z „Google” jest następujący:

  1. Niepowtarzalna Scarlett Johansson. Dziewczynka, która może znajdować się na ekranie i dziecka, a Superheroine i śmiertelna urody.
  2. Ayshvariya Ray. Ten zielony oczach Indian dwadzieścia lat temu wygrał konkurs „Miss World”, ale nawet teraz wygląda po prostu oszałamiający.
  3. Andzhelina Dzholi. Jest to nie tylko doskonała aktorka dramatyczna, ale także uderzająco piękną kobietą.
  4. Ryan – aktorka i utalentowana piosenkarka.
  5. Mało znany nam aktorka z Iranem Klaudia Links.
  6. Dzhessika Alba. Właściciel luksusowych kształtach i ogromne wyraziste oczy.
  7. Florence Colgate. Jej pojawienie się w rankingu wielu niespodzianek, bo ta dziewczyna nie jest aktorką czy piosenkarką, a sprzedawca fast food.
  8. Temperament Latina Eva Mendes.
  9. Supermodelka, modelka Zhizel Bundhen.
  10. Ulubione dyrektorzy Penelope Cruz.