295 Shares 3092 views

Choinka na Kremlu. Bilety Kreml Tree, opinie

Pierwsza choinka na Kremlu wzięliśmy dzieci z całego kraju w 1954 roku. W tych latach, głównymi bohaterami wakacji to bolszewików, Armia Czerwona żołnierzy, chłopów i robotników. Od 1964 roku, „Our House” przygotowanie spektakli noworocznych powierzone młodych pisarzy i reżyserów teatru studenckiego. Potem było praktycznie nieznanych młodych aktorów teatru, a dziś ich nazwiska są znane w całym kraju: Hite, Kurlandia, Wniebowzięcie. Potem udało się przełamać stereotypy, aby wprowadzić nową tradycję w uroczystościach noworocznych i sprawiają, że prezentacja naprawdę wspaniałe. Żołnierze i pracownicy zastąpiły dobrych czarodziejów i Mikołaj stał się obowiązkowy uczestników choinkę na Kremlu.


Głównym drzewo kraju

Dostać się do stolicy na noworoczny koncert marzenie każdego dziecka. Rodzice wstępnie przygotowany na wyjazd do Moskwy, aby spróbować, aby mieć czas na zakup biletów na pociąg, a sam występ. Podczas ferii zimowych, sezon 2014-2015 gg. w Państwowej Kremlin Palace programu noworocznego została poświęcona „magicznych farb.” Ten niezapomniany prezent rocznie uczynić dzieci Moskwa rządowej, organ administracyjny Prezesa Federacji Rosyjskiej i Moskwa Federacji Związków Zawodowych.

Przez ponad pół wieku drzewa Kreml udało się zdobyć serca nie tylko uczniów i dzieci Moskwa, dzieci w wieku przedszkolnym. Sława z najlepszych widoków w stolicy Rosji rozprzestrzenił się daleko poza granicami kraju.

Każdy, kto będzie gościem obchodów trafia do fantastycznych barwach narodowych, śmiechu i magii. Mikołaj przyciągnąć je do rozrywki, dzięki której dzieci otrzymują wiele niezapomnianych wrażeń. Na drzewie Boże Narodzenie piękne: Kreml wyjątkowej scenerii, kostiumów i oczywiście samego pomysłu. Obowiązkowa prezenty od Mikołaja zakończenia wakacji uczucie.

Z całej Rosji – na choinkę na Kremlu

Każdego roku choinka na Kremlu gromadzi młodych gości z całego kraju. sala parkiet pałacu tych dni zamienia się w jeden wielki plac zabaw, gdzie wśród gości można znaleźć najbardziej niezwykłych bajkowych postaci. Głównym Akcja rozgrywa się w dużej sali. I, oczywiście, największa i najbardziej majestatyczne drzewa zainstalowany w Sali heraldyczny Kremla, zachwyca wielkością i magicznym dekoracji nawet starszych osób.

Organizatorami imprezy są powinni bilety pre-zakup na choinkę na Kremlu, wiedząc, że są późno i nie może pozostać odwiedzić Nowy Rok święto Kreml spróbować wielu. Prezentacja przejść przez dwa tygodnie, i to jest bardzo mała na poziomie krajowym. Sesje i ich trzy przechodzi każdy dzień – o godzinie 10:00, 14:00 i 18:00, nie zaspokoić potrzeby wszystkich.

Nowy Rok na wydajność głównych gości

Najbardziej imponujące i inspirujące widowisko, które można zobaczyć tylko dzieci w naszym kraju – choinka na Kremlu. Każde dziecko, które stało się w przypadku, wrócił do domu z niezapomnianymi wspomnieniami. Według opinii, które są podzielone od rodziców małej publiczności po występach, może być oceniana, że żaden szczegół, detal, który nie byłby dla dorosłych i nie zauważył, nie minęło uwagę ich bezpośrednią dzieci. Niektóre dzieci są powiedział, że Święty Mikołaj – choć bardzo duży, ale to nie było straszne, daje prezenty i prowadzi go do tańca. Innym Podobał mi się fakt, że ptaki bajki, których skrzydła są oświetlone, faktycznie latać nad sceną.

Dzieci zauważyć wszystko: i światła, piękne krajobrazy i muzykę. I, oczywiście, wszyscy zadowoleni z prezentów Kremla. Różne przyczyny choinkę w opinii Kremla dzieci. Mogą one czasem nie mają wysoki styl i nie precyzyjnie przekazać wrażenie, ale czuję, że mogę wyrazić moją szczerą, od czystego duszy dziecka.

Cud miesięcy temu

Przygotowanie występów noworocznych na Kremlu trwa miesiącach pracy costumers, scenarzystów, reżyserów, aktorów, redaktorów i administratorów. Każdego roku barwne występy zadziwiać widzów czymś nowym i niezwykłym. Poprzez zakup biletów dla dzieci na choinkę na Kremlu, każdy rodzic wie z góry – skala widział koniecznie przekonać syna lub córkę. po prostu nie zdarza się inaczej.

, W całym budynku rozpoczyna specjalny program noworoczny, jak tylko drzwi do Kremlin Palace przyznać pierwsze widzów. I co roku staje się silniejszy zarówno technicznie i kreatywnie. Obecnie twórcy akcji dostępnych jest tak high-tech, że ilość i jakość efektów specjalnych dotyka nawet dorosłych, co możemy powiedzieć o dzieciach? Tu i laser show i spektakularny światła stroboskopowe i maszyny przeciwmgielne oraz unikalny sprzęt oświetleniowy – wszystko to sprawia, że drzewo Kreml Boże Narodzenie wyjątkowy.

Przedmioty Kreml choinkę

Działka o przyszłych wyników – głównym problemem pisarzy. Gdy skrypt jest napisany, za pracę są one akceptowane i inne usługi. W ciągu ostatnich kilku dekad, idee temat Bożego Narodzenia zmieniły się dramatycznie. Najważniejsze, że wyszedł z polityką opowieści ubocznych. Dziś choinka na Kremlu odzwierciedla to, co chcą zobaczyć dzieci, zamiast walczyć o polityce energetycznych. Bohaterowie obecnego sposobu myślenia – i ulubione baśnie postaci z kreskówek, które są szczególnie lubiane przez dzieci. niekoniecznie występują one najbardziej niesamowite przygody, oni pokonać zło, ratować te kłopoty, znaleźć nowych przyjaciół.

Niesamowite piękno i oryginalność wykonania pałacowego pomaga stworzyć pełną uczucie bycia w bajce. Magic Music oraz akcenty świetlne przynieść ich ogólne wrażenie z wizyty na Kremlu.

bilet pożądane

Z roku na rok jest jeden i ten sam obraz – bilety dla wszystkich chętnych nie wystarczy. Z różnych części kraju i zakupić książkę z góry przez oficjalnych dystrybutorów. Wiele z środku lata zaczynają być zainteresowany w prezentacji przygotowanej, jeśli sesje zostały zmienione, co dzień odbędzie się choinka na Kremlu. Bilety starają się zbyt długo przed Nowym Rokiem.

Jeśli wiele lat temu, aby dostać się do głównej choinki kraju było prawie niemożliwe lub trudne do zrealizowania, ale dziś ten wyjątkowy festiwal jest dostępny dla każdego. Tak aby więcej dzieci mogą być w stanie zobaczyć długo oczekiwane osiągi, rodziców i dorosłych towarzyszące dzieciom na wystawie nie są dozwolone. Należy mieć na uwadze i zaplanować wizytę na Kremlu, gdy dzieci osiągają pewien wiek.

Wakacje życia

Kreml Boże Narodzenie Program drzewo bogata i różnorodna. Jeśli rodzice chcą, aby ich dzieci pamiętają następne wakacje na całe życie, a one były związane z piękne, należy odwiedzić główną wydajność sylwestrową w Rosji. Na pełnej dyspozycji gości wypoczynkowych te dni są trzy ogromne sali pałacu Kremla. Są zabawy i taneczne programy, różnorodność atrakcji, barwny występ muzyczny. Odgadnąć z góry tematu kolejnej prezentacji jest po prostu niemożliwe – to jest utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Dlatego każda premiera nowego odkrycia. Nawet w tej wyjątkowości, która jest tak słynny Kreml nowy rok drzewa. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany nie tyle wydajność jak wszystkich działań jako całości, to z pewnością zauroczą. W tym nie ma wątpliwości.

Taki nie może zostać zapomniane

Oprócz wszystkich malowniczych cudów, które daje wydajność noworoczne, każde dziecko wraca do domu z obowiązkowym prezentem od Kremla Santa Claus. Koszt słodkości wliczone w cenę biletu, więc zachowywała saszetka dostać wszystko. Choinka na Kremlu, słynie z lat ustalonych tradycji. Dar jest również prawdą. Moskwa piekarze z drżeniem podejście do wyboru słodyczy dla małych gości Kremla. Słodycze mieć zawsze oryginalne, smaczne i oczywiście świeże. Wszystkie te dar, scenicznych i subtelności organizacyjne mają na celu jedno – aby dać dzieciom niezapomnianych wrażeń. Rok są bardzo udany rok.