520 Shares 5530 views

Jak narysować elfa etapami ołówkiem?

Fantastyczny wróżka ze skrzydłami i ostrych uszach, jest bardzo popularne wśród dzieci i dorosłych. Oczywiście, każdy na własną rękę, powinien wyglądać ten mityczny charakter. Dotarcie do rysunku, należy zapoznać się ze sposobem wyciągnąć elf, ze względu na złożoność projektu będzie zależeć od estetycznego wyglądu pracy.

technika rysunek

Istnieje wiele opcji, jak narysować elfa. technika rysunek ołówkiem jest dość skomplikowana. Ale obraz jest niemal żywcem. Najważniejsze – umiejętnie połączyć cienie i światło na tym rysunku.

Prace powinny być wykonywane ostrożnie, bez wycierając ręce malowany obraz. W przeciwnym razie praca okaże niechlujstwa.

Jeśli dużo praktyki w wykonywaniu takiej metody nie jest, nie może być pewne trudności. W tym przypadku można powtórzyć wszystkie kroki ponownie. Wtedy na pewno uda!

Kim są elfy?

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak narysować elfa w etapach ołówkiem, trzeba dowiedzieć się, jakiego rodzaju charakter.

Na zewnątrz, to znak opowieść wygląda w zrozumieniu różnych ludzi na różne sposoby. Jednak cechy są bardzo podobne. Ten lekki, kontaktowy stworzeń, którzy lubią się bawić i przyjaciół. Ich życie jest dłuższa niż zwykłych ludzi.

Każdy elf jest wyposażony w niektóre funkcje supermocarstwa. Ze względu na długi czas trwania życia, te maleńkie postacie magiczne obdarzeni mądrością i jakiejś szczególnej finezji, nawet jeśli jest to obraz wojownika.

materiał dostępny

Jeśli chcesz nauczyć się rysować ołówkiem elf etapy, najpierw trzeba przygotować niezbędne materiały do pracy. Pierwszą rzeczą, którą należy podjąć – jest kawałek papieru. Lepiej jest, jeśli jest to średni drobnoziarnisty struktura. Następnie trzeba przygotować kilka ołówków o różnej twardości i szlifować je dobrze. Należy również gumkę i otarcia kij wylęgowych. Ważne jest również, przed elf etapy rysunek ołówkiem dużo cierpliwości i oczywiście dobry nastrój.

Pierwszy etap prac

Pierwotnie wykonywany układ strony. Konieczne jest, aby określić położenie znaku, takie jak na środku arkusza. Wszystko pomocnicza linia prac prowadzonych jest bardzo cienka i bardziej sztywne narzędzia.

Aby zdecydować, jak narysować elfa etapami ołówkiem szkic podstawowych zasad jego ciała, głowy, rąk i nóg. Biorąc pod uwagę, jak odwrócić głowę, prowadzone kontur oczu i rysy twarzy.

Remis obiektów w ich ręce, jeśli taki obraz ma dać. Konieczne jest również, aby zidentyfikować wszystkie kontury jego fałdach ubrania, tkaniny, obuwie.

Wyciągnąć całą twarz i linię włosów jaśniej. Wymagają one szczególnej uwagi elf oczy. Im więcej ich wielkość, zbliżanie do animeshnomu obrazu jest sama postać. Prorisovyvaya piękne, magiczne oczy bajkowy bohater, byłby bardziej skuteczny rozważyć w nich odbicie światła i cienia, aby dodać głębi do nich. Opcje projektowania, istnieje wiele oczy.

charakter rysunek

Idąc na studia na pytanie, jak narysować elfa w etapach, należy rozpocząć wzmocnienie tonów i odcieni charakteru.

Miękkie, nasycone ołówek malowane szczegóły ubioru. Ikonki etapy ciągnienia, należy usunąć gumki linie pomocnicze. Następnie kreskowane cień odzieży składa się z umieszczeniem źródła światła z fig. Wzmacniany wszystkie podstawowe kontury. Jeśli stawiamy pytanie, jak narysować elfa ze skrzydeł powinny być na tym etapie określić szczegóły tej mitycznych atrybutów.

Elf rysunek ołówkiem, należy zwrócić uwagę także na wszystkie szczegóły jego ubrania, fryzury, wzmocnienie, gdzie to konieczne, cień.

Korzystanie z wyobraźni, można zdecydować jak narysować elfa w najlepszy sposób. Przedstawiają fantastyczny charakter musi znajdować się w następującej kolejności:

  1. Twarz, odzież.
  2. Obiekty w rękach i buty.
  3. Włosy, fryzury elementy.
  4. Skrzydeł.

Ostatni punkt ma zastosowanie w przypadku rysunek elfa ze skrzydłami.

Ostatnim etapem

Prawie już wiedzieć, jak narysować elfa ołówka. Wykonując ostatni etap takich idei należy rozpocząć studia tła. Tutaj konieczne jest m.in. fantazję do max. Natura Krajobrazy lub wnętrza pomieszczenia wybranego na osobistej gestii wykonawcy.

Lepiej stylu tła rysunku odpowiada projekt znaku. Wszystkie prace powinny wyglądać harmonijny. Jeśli zdecydujemy się na bardziej nowoczesny rodzaj fantastycznego charakteru, możliwe jest zbadanie wnętrza same nowoczesne udogodnienia, aby zakończyć aktorów wtórnych. Aby wybrać bohatera, można dodać więcej przedmiotów, umieść go w środku lub po prostu postawić na pierwszym planie. Jak narysować elfa, który jest w roli wspierającego, jest możliwe określenie, według własnego uznania, ale technikę rysunku jest taka sama jak dla głównego bohatera. W takim przypadku, gdy wybrany, na przykład, drewno elf, tło może być krajobraz las, naturalne motywy.

W końcowym etapie, również pióro ołówek gładzi specjalnego narzędzia, które daje bardziej realistyczny obraz. Aby dodać więcej luzem wzór po wykonaniu cieniowania można dodać światło i blask obraz. Gumka wytarł się, co może zmniejszyć blasku słońca lub lampy. Ponadto takie zabiegi mogą być wykonywane dla postaci i tła. W razie potrzeby, technika ta jest używana do szczegółów konstrukcyjnych ubrania, fryzury, broni lub innych przedmiotów, które mają charakter. Emisja światła i cienie pomaga tworzyć wizerunek głębokiego tłoczenia i dodać złożoności do ogólnej średniej.

Aby dostać się inspiracją dla elf obrazu, można zwrócić uwagę na istniejących rysunków. Jednak byłoby lepiej wyglądać oryginalne, wymyślił swój własny sposób.

Po zapoznaniu się z instrukcjami krok po kroku, jak narysować elfa można tworzyć regularny wzór. Technika nakładania prostą ołówka pozwala na wykorzystanie całej wyobraźni i inspiracji, które są zdolne jedynie do potęgi ludzkiej kreatywności.