711 Shares 3764 views

Majestatyczny i wdzięku kot Maine Coon

Ci, którzy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami tej wspaniałej rasy, świętować ich takt, arystokratyczny konsystencję, siłę charakteru. Jest spokojny i zrównoważony kot. Maine coon – jedna z najstarszych ras amerykańskich. Istnieje bardzo lubi te zwierzęta i uważają je symbolem narodowym.

Duży, wdzięku i łagodny kot. Maine coon wspaniale łączy w sobie siłę fizyczną i wytrzymałość z czułością, wdzięk i szlachetność obyczajów, dobrego usposobienia i rzadki kot oddania swego pana.

Te puszyste przystojni imponujące rozmiary (różne ciężary poszczególnych osobników to 15 kg). Kotów rasy Maine Coon mają umięśnione i silne ciało, bardzo długi ogon. Mają jedwabiste i gęste włosy – kolor i krótszą długość na brzuchu, plecach i tylnymi nogami. Head – duży, z bardzo inteligentnym i wyraziste oczy, bujne i długie wąsy dokonać pysk zwierzęcia jest bardzo ładna.

Zazwyczaj koty są większe niż koty. Maine coon norma musi być bardzo silny. A jeśli kot może być średniej wielkości, jest dla kotów – znacząca wada.

Wełna Maine Coon muszą być długie, jedwabiste i nie zbyt miękkie. Tekstury i jakość futra zależy od sierści zwierzęcej. Na przykład, białe koty mają delikatniejszą pokrywę niż ich odpowiedniki z agouti. Kotów rasy Maine Coon nie konkurują z innymi rasami kotów, mają znaczne różnice i indywidualne cechy, które czynią te zwierzęta jest naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna. Podobnie jak wszystkie doskonałe, po prostu uczynić nas szczęśliwymi.

Niektóre szczególną ostrożność z tych kotów nie wymagają one zadbane nich. Dlatego przystojny idealnym miejscem dla miłośników długowłosych ras kotów, które z całą swoją miłością do zwierząt nie mają czasu, by przeczesać włosy codziennie.

Jest autonomiczny i niezależny kot. Maine coon różni się spokojny i zrównoważony charakter jego przedstawicieli. Jednocześnie wymienione koty są ruchome i są bardzo aktywne. Lubią skakać, biegać, wykonywać rozmaite sztuczki. Ponadto, są one doskonałymi myśliwymi: sprawnie i spokojnie złapać myszy i szczurów, chroniąc ich właścicieli przed intruzami.

Maine Coon niespodzianka właściciele zdolność do zasnąć w najbardziej niespodziewanych i nieodpowiednich miejscach, a w najbardziej nieprawdopodobnych pozach. Eksperci uważają, że ta – pamięć genetyczna życia w dzikiej przyrody. Te potężne piękności, zatrzymać się gdzieś blisko właściciela i go obejrzeć. Czasami wydaje się, że wiedzą o nas dużo więcej niż my sobie wyobrazić.

Zdjęcia kotów Maine coon pisał w tym artykule pomogą docenić wielkość i łaskę tych pięknych stworzeń. Pomimo faktu, że w stosunku do właścicieli, są delikatne, uprzejmy i cierpliwy, z obcymi zwierzęta nie tolerują znajomości. Nie, nie wykazują agresji – po prostu iść przed niechcianą komunikację. Na początku, że koty te mają ładny głos, ale nie musi usłyszeć często: zwierzę z natury cichym.

Jeśli jesteś zainteresowany rasy pod uwagę, i zdecydowaliśmy się dostać kota, trzeba wybrać i odwiedzić hodowlę Maine Coon. Hodowcy pomoże Ci wybrać zwierzaka i poprosi potrzebę ich zdrowia i pełnego rozwoju.