300 Shares 9767 views

Wyrażone w charakteru Doberman

Dobermany – wspaniały pies, który wymaga specjalnego podejścia i uwagi. Powstały o nich podzielonego opinię w ciągu trwania tego gatunku zwierząt w ludzi. Aby zrozumieć naturę Doberman, należy najpierw zwrócić uwagę na historię powstawania tej rasy, biorąc pod uwagę jego dalszy rozwój.

Początkowo tego rodzaju pies został wyhodowany w Niemczech w 19 wieku. Choć podstawowych cech, które mogłyby opisać charakter Doberman, miał zdolność do ochrony i obrony swego pana. Później, już w 20 wieku, to okres, kiedy wielu hodowców starał się rozwijać rasy agresję i złość. Jednak te dni i na szczęście już dziś dobermana w pierwszej kolejności – niezawodny towarzysz i lojalnego przyjaciela do swego pana.

Warto zauważyć, że w przypadku tej rasy jest bardzo ważne dla prawidłowego szkolenia psów. Ten pies ma wspaniały intelekt, uchwycić wszystko na bieżąco, czuje się dobrze, a właściciel często wykonuje swoje własne decyzje w stosunku do innych, obcych. Dlatego tak ważne jest, aby szkolenie poprawnie Doberman. Angażować psa określoną z schenyachestva. Odpowiedzialny właściciel, z reguły zaczyna uczyć swoje dziecko do różnych poleceń od dwóch miesięcy życia. Pozwala to dziecku do nawiązania kontaktu z psem, delikatnie ale stanowczo dając mu znać, kto tu rządzi. W tym przypadku charakter Doberman opracuje wzdłuż linii, gdzie jest ona najbardziej potrzebna niespokojny właściciel szczeniaka.

Zazwyczaj będzie mieć skałę, wielu przyszłych właścicieli myśleć nie tylko o walorach błotna przyjaciela, ale także o tym, ile to kosztuje szczeniaka Doberman. Warto zauważyć, że obecnie hodowla tej rasy nie ogranicza się zawodowo zajmujące się obsługą hodowców psów, ale także amatorów, często przekraczających nawet nieuwierzytelnione psy.

Ważną rzeczą jest to, że natura z dobermana jest przede wszystkim na utrzymaniu rodziców. Dlatego korzystniej wziąć szczeniaka z dobrym rodowodem z psów, które okazały się za odpowiedzialnych, przyjaznych i odpowiednich zwierząt. Koszt tych dzieci zazwyczaj rozpoczyna się od 25 000 rubli. Jednakże, biorąc psa w hodowli zaznaczone, można mieć pewność, że nie będzie mieć zaburzenia w psychice, bezmyślnego agresji lub niekierowanych natury. Takie cechy Doberman, co do zasady, nie są właściwe. Jednakże, ze względu na nieprofesjonalne podejście do skrzyżowania psów, kiedy można je streścić w dwóch całkowicie nieprzydatne do siebie osoby, charakter szczeniaka może rozwijać się w sposób nieprzewidywalny.

W ogóle, to warto zwrócić uwagę na wysoki stopień lojalności wobec właściciela psa, dobrej woli wobec wszystkich członków jego rodziny, czci stosunek do dzieci i czujności wobec obcych. Z właściwą edukację Doberman w każdej rodzinie jest idealnym pet i najlepszym przyjacielem.