184 Shares 2659 views

Jak zrobić ostrogę

Według sondaży, łóżeczka regularnie korzysta dziewięćdziesiąt osiem procent uczniów. Ale nie należy zakładać, że jesteś mądrzejszy niż ich nauczycieli! Prawie zawsze wszystko zobaczyć i zrozumieć, bo kiedyś sami byli studenci i egzaminy. W związku z tym, nie ma nic dziwnego w tym, że dziś istnieją różne sposoby szopki z nich nie ma żadnego. W tym celu bezprzewodowych słuchawek i innych małych urządzeń technicznych. Jednak taki luksus nie jest dostępne dla każdego ucznia. Więc wróćmy do tradycyjnych, sprawdzonych technik i dowiedzieć się, jak zrobić bodziec, który będzie idealnie dopasowany do sytuacji. Aby to zrobić, należy dowiedzieć się, jakie są rodzaje szopek.

1. Wspólna

Takie ostrogi na egzaminie są liść, na którym mały tekst drukowany lub pisany w odpowiedzi na niektóre pytania. Odpis ten papier większość nauczycieli trudnych. Najlepiej „zwinąć”, jeśli siedzisz w środku widowni, a ktoś jest z powrotem do profesora nie ma linii wzroku szopki.

2. "The Bomb"

Jest to arkusz z pre-pisemne odpowiedzi na pytania. Jego produkcji zajmuje sporo czasu, ale „bomba” jest jednym z najlepszych sposobów oszukiwania. Że wszystko poszło dobrze, idź do egzaminu do innej grupy i dowiedzieć się, na jakie strony trzymał. Następnie należy napisać odpowiedź na dokładnie tej samej stronie. W trakcie jego rozpatrywania nie od razu znaleźć właściwą odpowiedź, i wyciągnąć go z całego pakietu. Napisać coś na kartce, że nauczyciel nie miał wątpliwości, że są uruchomione. Wtedy, kiedy jest się na coś rozprasza, delikatnie zastąpić arkusze.

3. Book

Te szopki są strony wyrwane z książek. Aby naładować je wystarczająco mocno, ale pisać trudno spędzać czas. Jednakże, jeśli nauczyciel złapany z podobnym ostrogi, mają długi, aby wyjaśnić, dlaczego zerwał stron z książki.

5. Rolka

Jak zrobić ostrogę na papier toaletowy? Aby to zrobić, wpisz drobne odpowiedź drukowania. Następnie wydrukować je na papierze toaletowym (koniecznie musi być szczelne). Zaletą tej metody jest to, że mały kawałek można umieścić wszystkie niezbędne informacje.

Kalkulator-6

Taki bodziec w postaci notebooka z fabrycznie wpisany tekst. Jest łatwy do odpisania, zwłaszcza na tych elementów, które nie robią bez kalkulatora.

7. Dalsza literatura

Z reguły egzaminy w poważnych instytucjach studentów użyć dodatkowej literatury – kontrakty, podręczniki, leksykony, i tak dalej. Staraj się, aby takie obiekty na stole okazały się jak najwięcej. W tym przypadku, nie ma kłopotów, aby ukryć w dowolnym słowniku trochę liści.

8. Magazyn

Jak zrobić ostrogę tego rodzaju? Bardzo proste! Umieścić na krawędzi stołu dowolny jasny błyszczący magazyn, notatnik lub pamiętnik. Pre-upewnij się, że szopki były wąskie paski poziome z kolumnami, a lewa krawędź bilecie wydrukowano nazwę. Po zapoznaniu się z przedmiotem, który spadł do Ciebie na egzaminie, delikatnie pociągnąć prawą ostrogę, a następnie ukryć magazynek z widokiem „to rozprasza mnie.”

9. kołnierz

Umieścić na sweter, kołnierz, który jest dobrze rozciągnięta. Załączyć wpływem wewnętrznej skoczka. Kiedy trzeba zobaczyć, można wyciągnąć kołnierz i udawać, że jesteś duszno i gorąco.

10. Złamane Pencil

Jak zrobić ostrogę tego rodzaju? Podjąć pewne kredki w kolorze białym, sprawiają, szopki i przyklej je w górnej przezroczystej taśmy. Na egzaminu lub testu, aby rozpocząć czytanie nowy bodziec, udawać, że złamał ołówek.

Powodzenia w oszukiwania!