91 Shares 5463 views

JJ JJ przez Chery Qq6

Co wiemy o chińskich samochodach? Fakt, że nie są one najlepszej jakości, co często jest kopią samochodów europejskich lub amerykańskich, ale nadal są one tanie. Ten ostatni fakt jest znany wszystkim, że, być może, jest wytłumaczenie dla faktu, że aby sprostać kreatywność chińskiej motoryzacji w ostatnich latach na naszych drogach może być częstsze. Aby być uczciwym, kupując samochód z Chin – to nadal istnieje ryzyko, i mamy zamiar podjąć to ryzyko w poszukiwaniu wartości do ceny. Niektórzy ludzie znajdują się w tych samochodach korzyści, podczas gdy inne – problemy z naprawami i akcesoriów. Chery Qq6 – jedno ogniwo w długim łańcuchu chińskich modeli samochodów, spróbuj dowiedzieć się, jak silny jest.

Wygląd na Chery Qq6 dość niezwykłe. Przód pojazdu jak miech, który w połączeniu z okrągłym reflektorów nieco zaskoczony, obramowanych przez diody LED, tworząc wrażenie niedbałości. Wszystkie jego linie i kontury sprawiają wrażenie postać z kreskówki, a zaokrąglone wysokie jedzenie przypomina samochody z przeszłości. W różny sposób można wykorzystać tę konstrukcję Chery Qq6, opinie właścicieli samochodów, a także po prostu przechodniów zredukowana do faktu, że podobny wygląd – W przeważającej mierze pozytywne.

Lekka tkanina tapicerki siedzenia jest sprzeczne uczucia – to wygląda dobrze, ale w jaki sposób praktyczny taki salon towarowym? Salon samochodowy w zasadzie ogólnej światła, odnosi się to również do kierownicy i plastiku. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, na pierwszy rzut oka budzi wątpliwości co do wytrzymałości jego mocowania. Jednak skrzypienie podczas jazdy nie zostały ujawnione. Dla zaokrąglonymi bokami Chery Qq6 ukrywanie całkiem imponującą przestrzeń wewnętrzną jest cichy nawet rassyadutsya ogólnych pasażerów. Deska rozdzielcza ma charakter informacyjny i nie fanaberie, tylko mylić szyby, dając małe podświetlenie. To brzmi dobrze radioodtwarzacza, we wnętrzu są użyteczne rzeczy, jak kieszenie, półki i uchwyty na napoje.

Siadamy za kierownicą, aby zobaczyć samochód na torze. Samochód faktycznie jest lekki i zwrotny, łatwo zrekonstruowane z uliczek i parków w mieście bez żadnych problemów. Z dużą prędkością, aby wejść do obrotu jest jeszcze lepiej stopniowo od stworzył znaczącą rolkę wrażenie. Ale to nie spodobało, więc izolacja akustyczna. Że podczas jazdy słyszał rozmówcę, konieczne jest, aby podnieść ton głosu. Przy prędkości powyżej 120 km / h silnik chińsko austriackiego zaczyna wyć i wewnętrzną odczuwalne znaczne wibracje (przyczynia częściowo sztywne zawieszenie). Zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi około 6 litrów, co stanowi średnią z silnikiem o pojemności 1,3 litra. Bagażnik trudno nazwać wielkim, ale dla tej klasy samochodu jest dość udobovarim i pojemny (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że liftbek zamiast sedan).

Jednoznaczny wniosek o Chery Qq6 trudne do zrobienia. Z jednej strony, mamy samochód z kompletem solidnych i dobrych właściwościach technicznych, z innym – nadmiernego hałasu i nie najlepsza jakość wykonania. Jednak główną wadą Chery Qq6 – cena samochodu: po wszystkim, dla wszystkich swoich wad, mógłby być tańszy.