896 Shares 4574 views

Porady faceci: co zrobić, gdy rzuciła?

W związku są kryzysy, nie może wykonywać żadnej unii bez kłótni. I do tych separacji w przypływie emocji nie doprowadzić do całkowitego załamania relacji, konieczne jest, aby mieć jasne wyobrażenie o tym, co zrobić, gdy rzuciła.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba dowiedzieć się, czy masz szansę na przywrócenie stosunków. Dzięki temu dowiesz się, w jaki sposób przyczyną kłótni, a postać dziewczyny, czy ona jest bardzo wyrazisty, pęknięcie nastąpiło w przypływie uczuć, jednak jej miłość i ciepło zachowane. Być może jesteś trochę winy, to szanse są dość wysokie. Jeśli powodem separacji jest to, że straciła zainteresowanie tobą, albo zakochana w innym, jest prawdopodobne, aby zaakceptować.

Zanim zdecydujesz, co robić, trzeba znaleźć powody, dla których dziewczęta odpaść chłopców :

 • brak uwagi;
 • oszukiwanie (lub ręką);
 • zazdrość;
 • przestępstwa;
 • zakochała się z innym;
 • brak różnorodności w relacji i tak dalej.

Tak, to się stało? Oto kilka wskazówek, co zrobić, gdy rzuciła:

 • Jej niespodziankę. Zorganizować niezapomniany wieczór. Czekać w domu z dużym bukietem kwiatów, zabrać ją gdzieś, starają się pocieszyć i przypomnieć sobie, jak jesteś dobry razem.
 • Uspokoić. Nie można panikować i plaga się zastanawiać, co zrobić. Jeśli rzucić dziewczynę, to nie jest koniec, sens życia nie jest stracone, i nadal z panią lub bez niego.
 • Porozmawiaj z nią. Dyskusja nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, jeśli masz dużo insynuacji i roszczeń wobec siebie, to byłoby bardzo przydatne, aby to omówić. Wszystkie problemy można rozwiązać, i jest prawdopodobne, że twoja sprawa – nie jest wyjątkiem.
 • Czy to pomoże? Na przykład, jeśli dziewczyna rzuciła człowiek nie jest to pierwszy raz, czy trzeba go ciągle wymyślać coś i złamać, aby powrócić wszystko? W tym przypadku łatwiej jest ją wyrzucić z mojej głowy i zapomnieć o wszystkim, co przypomina nam o niej.

Co jeśli go zostawiła, bo znalazła kogoś innego?

Oczywiście, aby zapomnieć. Jeśli ona cię zdradził raz, bez względu na to, jak to było smutne, będzie mogła powtórzyć tę „zbrodnię” ponownie. Obecnie wyzwaniem jest to, jak ją zapomnieć. Oto kilka wskazówek.

 1. Pamiętaj, co robiłeś do tych stosunków. Mam spotykać się z przyjaciółmi, uprawiać sport, grając w zespole, czy coś innego? Użyj tego jako wymówki, aby powrócić do poprzednich działań lub znalezienie nowego hobby.
 2. Nie można wpaść w rozpacz, a nawet gorzej – zaczynają pić alkohol i wyrzucić „na wiatr”. Rozproszony przez coś innego.
 3. Zrobić sami, ewoluować. Pomyśl o tym, jak lepiej, tak że potem przykro, że straciłeś.
 4. Nie można zapomnieć, bo wszystko przypomina jej? Wszystkie zdjęcia i prezenty otrzymane od niej umieścić daleko, więc nie przyciągają wzrok. Mniej komunikować się z przyjaciółmi i rodziną.
 5. Postaraj się mieć związek z inną dziewczyną, ale nie z zemsty, lub dokonać innych osób niezadowolonych.

Teraz wiesz, co zrobić, gdy rzuciła. W żadnym wypadku nie wpaść w apatię i pamiętać, że prawdziwa miłość przychodzi z wiekiem, a to trzeba czekać. Ta dziewczyna, której trzeba będzie kocham cię za to, kim jesteś, a wszystkie małe niedociągnięcia pójdzie w zapomnienie.