874 Shares 1109 views

Jak zrzucić dziewczynę prosto i delikatnie. przykłady zwrotów

Być może każdy człowiek doświadczył pytany siebie: „Jak zrzucić dziewczynę?” To nie jest dużo, ludzie byli ścisły związek lub ona tylko przeznaczona do podjęcia zdecydowanych kroków. Ważną rzeczą jest to, jak to zrobić, aby tego uniknąć. Przyjrzyjmy się różnych sposobów, aby powiedzieć „nie”.


Jeśli chodzi o zrzucić dziewczynę?

W rzeczywistości, jeśli ich szczegółowo, jak chcesz, ale jeśli podejście do klasyfikacji najbardziej ogólnie, otrzymuje dwie opcje:

 • związek był jednak wyczerpana;
 • ona naprawdę chce, a facet nie pali pragnienie.

punkt raport w projekcie „break” jest zdefiniowany. Obserwowani przez cały określonej relacji. Wpływa to na wybór sposobu oddziaływania na dziewczyny. Znając jej charakter, skłonnościami, gustów, preferencji, łatwiej jest wybrać metodę, która jest dla niej. To brzmi jak reklama, a co zrobić, jeśli tak jest. Czy nadal zaniepokojony kwestii jak zrzucić dziewczynę? Następnie zwracamy się do metod.

Miękkie sposoby zerwać stosunki

Pierwsza lista, a następnie wyjaśnić:

 • całkowicie przestać nazywać;
 • Kiedy ona nazywa, facet mówi: „Jestem zajęty, zadzwonić później”;
 • komunikacja neutralny bez dwuznaczności: dowcipy seksualne lub aluzje;
 • wprowadzenie przyjaciela.

Teraz odsłonić istotę każdej metody.

Pierwsza metoda uprawiania bohaterkę książki Amélie Nothomb „Bride Tokio”. Nie będzie to zilustrować na przykładzie powieści, tak aby nie zepsuć przyszłości czytelnikom przyjemność czytania. Nawiasem mówiąc, chłopcy też będą korzystać z tej książki, będą mogli dowiedzieć się czegoś ciekawego o psychologii wyzwolonych kobiet. Zatem sposób. Jego istotą jest to, że ludzie po prostu przestać nazywać siebie, choć może on również odebrać telefon po drugiej stronie. Prędzej czy później, ruch jednokierunkowy będzie przeszkadzało.

Druga metoda jest nieco bardziej szorstka pierwszy, ale są one takie same w porównaniu z obietnicą. Komunikaty dla drugiej stronie: „I nie trzeba”

Neutralny komunikacja jest również uniwersalnym: nadaje się do przypadków, gdy jest to niezbędne, aby zapobiec niepożądanemu relacji, aw przypadkach, gdy jest to konieczne, aby pozbyć się tych opowieści zostały wyczerpane. Zazwyczaj metoda zawiera frazę: „Bądźmy przyjaciółmi”, „Zostańmy przyjaciółmi” lub Dziewczyny takie rzeczy są znane, ćwiczą z ich sukcesu.

Na miękkim metodą „aby poznać innych” Można argumentować, ale czasami to działa. Na przykład, dziewczyna zakochany człowiek, ale on nie jest jej odwzajemnić, ale ma samotnego przyjaciela. Dlaczego nie wprowadzić te dwa, jeśli naprawdę człowiek zadaje sobie pytanie: „jak otshit Woman” W tym przypadku, wszystkie środki są dobre.

Metody „średniej masie”

W życiu człowieka są siły, z którymi trudno jest twierdzić, że jest praktycznie niemożliwe. Odwołanie się do nich boli, ale nie za dużo, po prostu dlatego, że są śmiertelne. Więc pomóc człowiekowi następujących wyrażeń:

 • „Nie kocham cię”;
 • „Nie podoba mi”;
 • „Kocham innego.”

Od pragnienia nie można pomóc, bo w kartach. Można, oczywiście, być urażeni takim wyroku w odniesieniu do jego osoby, ale to jest nieproduktywne. Zwroty te mają pozytywną stronę – pewność. Z sympatii (a jeszcze bardziej z miłością), nic nie można zrobić, nie można kochać przez życie. Faktycznie, niektórzy ludzie starają i spróbować, ale to dobry wynik to zachowanie nie jest obiecująca. Tak więc istnieją odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób zrzucić dziewczynę, te zwroty są dobrze znane wszystkim, należy użyć.

grubiaństwo

Jeśli nie pomoże którykolwiek z zaproponowanych powyżej, kurs jest „ciężka artyleria”. Nazywa się tak dlatego, że są w stanie wygenerować wyrazem dziewczyna dużo kompleksów. Rozważmy zdanie:

 • „Nie jesteś dobry dla mnie!”
 • „Nie chcę cię!”
 • „Nie może być miłość!”

Dlaczego tak powiedzieć niegrzeczny? Ponieważ nie jest facet idzie wyłącznie na tożsamości dziewczyny, a „prysznica jej komplementy.” Porównajmy te dwa zwroty: „Nie podoba Ci się” i „nie chcę cię”. Sympatia – tworzenie losowych i zależy od smaku i czynniki sytuacyjne. Kiedy mówią człowiekowi: „Nie podoba nam!” On myśli: „No, czasami ludzie są różni.” Kiedy mężczyzna mówi, że nie chce kobiety, to znaczy, że ma pewną zasadniczą wadę, która nie pozwala mu życzenia. Reszta zdanie i nie chcę analizować, w jaki sposób są brzydkie i paskudne. Jednak, jeśli spojrzeć, przedstawił zwroty nie są znacznie różni się w swej istocie, ale odwołanie się do fizycznej niezdolności kogoś do kochania – to chamstwo. Nawet gdy mówią: „Nie kocham cię” – to nie boli tak bardzo. Musimy pamiętać słowa – wielka moc. To musi być traktowane z ostrożnością, a oszczędzić uczucia innych, jak to możliwe.

Rodzaje kobiet i właściwa droga ucieczki

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zrzucić dziewczynę, trzeba zrozumieć, z którymi człowiek ma do czynienia. Są trzy rodzaje kobiet:

 • mądry;
 • niezbyt mądry;
 • głupie.

Clever wolą być poinformowani o tym, co natychmiast są szanse. Po tym wszystkim, w słowach Henk mudi: „Kobieta w ciągu pierwszych pięciu minut po spotkaniu wie, czego chce od mężczyzny.” Uwierz mi, człowiek o tej samej historii. W tym przypadku można zastosować metody „umiarkowane”, ale wręcz przeciwnie, będzie najbardziej poprawne i proste, nikt nie ucierpi bardziej niż zwykle.

A jeśli spełnione para, która początkowo byli przyjaciółmi następnie zostali kochankami, to nie jest w tym, że mają poczucie długo dojrzewa, a to, w słowach La Rochefoucauld: „Jedna miłość, a drugi pozwala się kochać” Ten rodzaj relacji jak gra w pokera, których główną zasadą – który zmieni zdanie, obezwładnić. A może wszystko jest prostsze: wystarczy, osoby te poszukiwane szukał i nie znalazł jedną, i miał przyjaciela jest zawsze. Z reguły jest to bardzo silny związek.

Z nieinteligentna trudniejsze. Metody te mogą być stosowane z miękkiej do medium. Chociaż stopień głupoty jest inny, więc nie można wykluczyć się od „ciężkiej artylerii”. Ale bądźmy dobrej myśli.

Ale są dziewczyny, które są albo bardzo głodny miłości i pragnienie zasłonięte oczy, albo są one bardzo brakuje zdolności intelektualne, aby zrozumieć, co człowiek – nie jest bohaterem powieści. Wraz z nimi, wszystkie środki są dobre, inaczej ich przepraszam może być dożywotnia się opłacać. Historia zna przypadki.

„Miłość – złote schody bez poręczy”

Oczywiście, chcę być miły i delikatny człowiek, a nawet pożądane, aby było jasne od pierwszej chwili. Ale życie – to nie bajka, to boli. Miłość, jak życie, jest zróżnicowana. Znana fraza, postawione w tytule, każdy może interpretować na swój sposób, ale ważne mądrości, którym stwierdzono: uczucia – to nie jest coś, co jest gwarantowane, a upadek z drabiny w dowolnym momencie. Nie trzeba zadać sobie pytanie: „Jak zatrzymać dziewczynę, która cię kocha” Przecinanie – jest częścią lekcji, który uczy nas istnienie. Wyobraźmy sobie osobę, która nie wie, jak puścić. Separacji, oprócz bólu, zawartej cenne doświadczenie.