354 Shares 2063 views

Przyszłego męża – Programista: Błędy przebacza, ale detektor Posada iw razie potrzeby wymazać pamięć

– Kiedy ślub?

– Nigdy !!!! – Zadzwoniłem w odpowiedzi na sąsiada, gdy przekazywane ze swoim przyjacielem.

Pytał, oczywiście, żart, bo byliśmy tak słodkie i rozmawiać, ale nie o nas, omawiając niektóre życiowe pytania, żartował i wspólne plany na weekend.

Ale, jak moja odpowiedź była daleko od komiksu.

Po prostu rozmawialiśmy o naszych wspólnych znajomych, z którymi chcieliby spotkać na spacer „po drodze”. Byliśmy Zabrania się jej przybycia domu „Ministerstwo Zdrowia” w głowie mężczyzny – przyszły mąż. Możemy przyjść, ale się na spacer, „naszym zdaniem” nie jest już pracy, rozdział „Ministerstwo Zdrowia” będzie musiał zabrać ze sobą, czy nie chce, a jeden puścić. I dlaczego tak dużo sarkazm, złożone skomplikowane wnioski? Ale prawdziwa historia.

Żyją razem, ale jeszcze nie malowane, a dziewczyna ma „twardą osłonę”, próbowałem na sytuację i zobaczył siebie w welony, w psychologicznym więzienia.

Może nie było to okazja, żeby go zobaczyć? – powstaje pytanie, i tak. Okazją było.

Zazdrość SMS Kamery, myśli w pamięci, iluzji i szczęścia bez niego.

On ma teraz swobodny dostęp do stron i korespondencji w sieci społecznych, poczty e-mail, SMS i katalogu, pozostał umieścić podsłuchy, ukryte kamery i wynająć prywatnego detektywa. Cóż, jeśli tak wulgarny, można wydać pieniądze i kupić na wykrywaczu kłamstw, podejrzanego lub sms wszystko usunięte, nie mają czasu na oglądanie – „Kochanie, dostaniesz detektor”

Kolejne pytanie – co robić? Ona również doprowadziły do zazdrości, teraz wydostać. Lub zaakceptować i być kochanym całym sercem dla swojego chłopaka.

To tylko jeden horror z małym doświadczeniem rodzinnym prawie dziewczyną.

On także przypomina jej na każdym dobrym słowem, był grzeszek, ale tylko w myśli o zdradzie nie było fizycznej, żadnych uczuć.

Spotkał facet w którym niegdyś szaleńczo zakochany, ale potem wybrał inną, rok później opamiętał, wyglądał dobrze i postanowiliśmy się spotkać.

Jej serce zamarło trochę, dobrze spełnione, rozmawialiśmy i powiedział: Człowiek czeka na wojsku, kocham go i widzę mojego męża w przyszłości.

Ale w korespondencji dał upust emocjom. Więc co, nic z tych SMS, w prawdziwym życiu to było nic.

Facet wyszedł z wojska, wszystko jest dobrze, tylko środkowy zaproszenia noc od swojego przyjaciela, ona śpi, facet podnosi słuchawkę .. a następnie odczytuje wiadomości SMS, a następnie przyjść do mnie, etc. itd.

Przez cały następny dzień całkowita kontrola, katalog telefon SMS, połączenia, hacking stronę w kontakcie, a tam jest ten zdradziecki korespondencja.

Miała ją na programistę. Cóż, z których każdy stanowi oszustwo? Przez cały czas, wszystko zebrane i poszedł … Płacze, wzywa mnie, uspokoiłem się, że nie dostanie nigdzie. Wkrótce mieli rozmowę: słuchałem, odpuszczone, ale wziął pod uwagę i przypomina przypadek zaufania zero, jej przyjaciela, czyli ja – wrogiem numer jeden, wspierać, zachęcać swój komunikat na boku, wszystko wiedział i ukryte przed nim. Wszystko, czego nie wiemy, a najlepszy przyjaciel wziąć wnętrzności, nie jest to typowe dla mnie.

Teraz nie pisać, po prostu zadzwoń do góry, do domu z pracy, ona jest przed nim w związku z tematów rozmów mamy nieograniczony.

Na to jego zaczepki nie skończyły, dotknął jego twardą, bardzo długo.

Następnym krokiem. Wyeliminowania wroga myśli, aby wybić z głowy, a potem nagle znowu zdecydować szturmować serce.

I lepiej jest wymazać pamięć o tym, z powodu której musiał udać się do takich metod.

Zasugerował, że oglądanie filmu, Dzhim Kerri w roli tytułowej, nie jest to komedia, melodramat, w którym bohaterka Keyt Uinslet zakochał się w bohatera Jimma Kerry, ale potem, niespodziewanie dla niego, zwrócił się do agencji, która może wymazać pamięć o osobie i powiązanych wydarzeń z nim.

„O, Boże – powiedziałam znajomego – on także wysłać do takiego postępowania.” Jeśli ktoś powinien być wysłany z powrotem, ponieważ jest jego, a ona jest teraz boi się myśleć o kimś innym niż on. On myśli o tym błędzie i jego kusiciela więcej niż siebie.

A na deser, hasło do skrzynki pocztowej jest teraz piękny i dźwięczny nazwa w drobnej postaci węża-kusiciela.

Od dawna śmiał się szyderczo ten ostatni, ale wtedy myślałem o tym poważnie. Jest źle, wrócić, wybacz, miłość, wszystko jest dobrze, trzeba budować relacje, stworzyć przytulności w domu, myśleć o przyszłości. Ale nie, przeszłość jest stale martwi się o niego, to było w wyniku konfliktów, co dalej?

Nie wystarczy komunikacja, zrobiłem ofiarą tej sytuacji, na pewno rozumieją jej postawę, jestem za jej szczęścia, ale jeśli ona jest szczęśliwa, jeśli to trwa. Strasznie nudzić, chcę się spotkać, aby porozmawiać osobiście, pójść do kina, klub nie ma znaczenia.

Jak spędzić wolny czas w ich para zdecyduje, oczywiście, to jest tak rzadko, gdzieś iść. Ona wybrać, żeby być szczęśliwym, ale byłem rozczarowany dużo miłości, wzajemnego zrozumienia, zaufania, ich pary nie, w moim subiektywnym zdaniem, mają zwyczaj, komfort i wiedzę, że nie jesteś sam.

Dlatego też, nie spieszy się ożenić, wnioski zostały otrzymane, nawet potencjalnie nie jeden, lecz jeżeli tak, to nie będzie w pośpiechu.

Dlatego nigdy nie płakał, w odpowiedzi na jego sąsiada. I, przede wszystkim, chcę kochać i być kochanym, aby wiedzieć, że moja miłość jest zaufanie i zrozumienie, to może ośmielę się powiedzieć tak, przekroczyć próg SRO w białej sukni, nosić obrączkę, wziąć jego imię, czy nie wziąć … ale to jest inny istoriya.prodolzhenie powinna …