514 Shares 4329 views

Jak zachowywać się w związku? obrażony kobieta

Piękna połowa ludzkości, wielu ludzi zgodzi się, że jest bardzo podatny na częste zmiany nastroju. Kobiety mogą zakłócić wszystko: pojęcia, rajstop, złamane paznokci – przyczyn może być wiele. I jak można zakłócić kobieta nie jest do końca trafna uwaga młodego człowieka! обиженная женщина: как правильно вести себя с ней? Tak więc, zanim obraził kobietę: jak zachowywać się z nią?


profilaktyka

Jest to o wiele łatwiejsze, aby zapobiec katastrofie, coś do pracy z jego konsekwencjami:

  • Przede wszystkim nigdy nie należy chwalić jej koleżanki lub innych kobiet. Pamiętaj: nawet jeśli nie mówią źle o jej nogi, ona obrazi, jeśli chwalą nogami dziewczyny.
  • свою возлюбленную на руках, отмечайте новую прическу, красивое платье, удачный цвет помады. Nosić ukochaną w ramiona, oznaczyć nową fryzurę, piękną sukienkę, dobry kolor szminki. Płeć piękna jak uszy – powiedz jej komplementy i miłe słowa. задумывайтесь перед тем, как назвать женщину, чтобы не обидеть нечаянно каким-либо словом. I zawsze myślę przed wywołaniem kobietą, niechcący nie urazić żadnego słowa. Wiadomym jest, że to komplement o tym, co jest teraz piękny, mogą sprawić, że krajowy kwestia: co ja zazwyczaj brzydkie?
  • Zwrócić większą uwagę na dziewczynę, że nie będzie tolerować, że mówisz do niej, pochowany w jego ukochanej iPhone.
  • Daj kwiaty powracają nie tylko w święta, ale bez powodu, to dać jej więcej pozytywnych emocji i mniej powodów do niechęci.

  • Postaraj się zapamiętać wszystkie ważne daty dla niej korzyść nowoczesnych gadżetów umożliwiają to zrobić w bardzo prosty sposób.
  • как ведет себя обиженная женщина. Zorganizować romantycznych niespodzianek, zrób to bez powodu, a potem nie wiem zachowanie urażonej kobiety.

Jak wyjść i nie obrażać

Osobno należy powiedzieć o tak trudnej sytuacji, jak rozstanie. Jest to bardzo trudne do zerwania stosunków i zranić uczucia drugiego. Teraz bardziej popularne wskazówki mające na celu, co jest potrzebne w tym przypadku, aby stworzyć sytuację, która zmusza się zerwać partnera relations.

Pierwsza metoda, która będzie realizować tę strategię – otoczony jej obsesyjną dbałością, zgnieść zazdrosny nieskończenie bazgrołów SMS, zadzwoń, kontrolę. обиженная женщина. Jeśli umieścisz wycisnąć sytuacji przed końcem drugiej połowy sobie rozbić związek, i nie wiem, jak zachowywać się w obrażonego kobiety.

основан на психологическом насилии. Druga metoda opiera się na przemocy psychicznej. On jest niegrzeczny do niej, mówiąc nieprzyjemne rzeczy, wykorzystując wiedzę o swoich słabych punktów. Tu będzie nadal ją obrazić, ale w mniejszym stopniu niż w przypadku rzucić. Choć jest to najbardziej obrzydliwy sposób rozstania, aby być uczciwym.

Istnieje również pogląd, że aby uniknąć niechęci ze strony płci może być, jeśli z nią porozmawiać na dusze, powiedz nam, jak większość dni spędziliśmy razem, jak będziesz pamiętać piękne rzeczy, które wydarzyło się między wami.

Jak zachowywać się jakby był obrażony

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem – jest, aby znaleźć przyczynę. Można zaproponować mówić, ale można po prostu zapytać, czy była zła na coś. Jest możliwe, że ona po prostu chce uwagę i to stąd, że nie patrzeć na to, jak w czasach pierwszych spotkań.

Jeśli ona nie idzie do kontaktu, cichy, po prostu przytulić ją. Może się zdarzyć, że nie chce rozmawiać o pewnych sytuacjach, na przykład, nie udało jej zadania w pracy, i mówić o nim wstyd.

обиженная женщина просто хочет побыть одна. Jest możliwe, że obrażony kobieta po prostu chce być sam. Była zmęczona pracach domowych i zwykłych obowiązków, chce prywatności, aby wnieść swoje pomysły w celu zaplanowania działalności gospodarczej, trochę czasu, aby sobie wyobrazić, do snu. Rada jest taka: po prostu zostawić go w spokoju, a po jakimś czasie, oferują wyśmienitą herbatę, ona docenić taką uwagę.

Dokładnie to, czego nie należy robić

обиженная женщина , если вы дорожите отношениями с ней, то ни в коем случае не смейтесь над ее состоянием, не говорите, что все ее проблемы – мелочи, что вот у вас много разных сложностей, но вы же не раскисаете. Jeśli jesteś obrażony przez tą drogą jest kobietą, jeśli cenisz swój związek z nią, w każdym razie, nie śmiać się z jej stanu, nie mów, że wszystkie jej problemy – drobiazgi, które tutaj masz wiele różnych trudności, ale nie utykać. Tracisz emocjonalnego kontaktu z drugą połowę iz wielkim trudem mógł go przywrócić.

Pamiętaj, że na targach seks jest zawsze ważne uczucia. Zauważ, że kiedy człowiek mówi o sytuacji, mówi tylko o faktach, a kobieta jest wymagane, aby powiedzieć wam, co strój miała na sobie, co widziała, z którymi rozmawiałem, jaka była pogoda. Jeśli ją przerwać i powiedzieć, że ona mówi bzdury, może również powodować wykroczenie, więc staram się słuchać uważnie, dobrze, albo przedstawić do wiadomości, że, oczywiście, gorzej. A do dziewczyny mniej mówiłem o szczegółach każdego dnia, nie zabraniam jej widząc przyjaciół.

Wykonaj te proste zasady i nigdy nie będzie wiedział, co jest niebezpieczne obrażony kobieta.