653 Shares 5139 views

Skurcze: co to jest?

W czasie ciąży każda kobieta ma czas, aby doświadczyć szereg niedogodności spowodowanych tą chorobą. Nadmiar masy ciała, obrzęk, zgaga i poranne mdłości – chyba najbardziej nieszkodliwe z nich. Ale prawie każdy boi się nie tylko z tych przejawów nowego życia, jako ostatni etap – narodziny. Pod groźbą procesu słyszeliśmy, prawdopodobnie wszystko. Jednak większość pracy jest często poprzedzone długim okresie – walka. Jakie są, pomówmy szczegóły.

Przez siebie, walka – to bolesne skurcze macicy które zazwyczaj poprzedzają pojawienie się narodzin dziecka. zwiastować ich wystąpienia porodu, a rozpoczyna się zazwyczaj około 12 godzin przed porodem. Czuje się jak oni przypominają wystąpienia miesiączki, ale dlatego, że dziewczyny, które mają objawy rozpocząć cykl od siebie dość bolesne skurcze nie wydają się bolesne. Niektóre z nich nie zauważył. Innym, przynoszą wiele dolegliwości, których nie można zapobiec – bo proces jest mimowolne i niekontrolowane. Ale nie jest to pełna lista, jakie są skurcze.

Pierwszy nieprzyjemne uczucie w macicy może wystąpić u kobiet w ciąży do innej 30-32 tygodnia. Ten tak zwany „Skurcze Braxtona Hicksa.” Wynikają one z faktu, że łożysko i przysadka dziecko wydzielają specyficzne substancje, które wywołują skurcze macicy. Z tego powodu, że nie powodują one na początku porodu, zwany także „false pracy.” Co oni wydają się być? Wyrażone Skurcze Braxtona Hicksa w brzuchu petryfikacji, popijając części lędźwiowej pleców lub podbrzusza. Są nieregularne i często mijają szybko – po prostu położyć się, odpocząć, lub wziąć ciepłą kąpiel.

Tuż przed porodem u kobiet posiadających tzw predykcyjną walkę. Co to jest? Bardzo różne. Są bezbolesne lub zwiększa uczucie. Uważa się, że są one przyczynić się do skrócenia szyjki macicy i łagodzenia przed dostawą. Na ogół nie pojawiają się wszystkie kobiety.

Jaka powinna być walka, która wiedziała, że nadszedł czas, aby udać się do szpitala? Przede wszystkim – regularne. Raz staje się jasne, że odstępy między skurczami są ograniczone, to powinno już być zbierane, jak porody u kobiet odbywa się indywidualnie. Wiele z nich czeka na odpady „korka” – śluzową skrzep, który blokuje dostęp do macicy, ale nie zawsze, proces ten można prześledzić. Wraz ze wzrostem skurcze macicy i kontrakty budowlane, po której znajduje się pęknięcie błon – a proces narodzin dziecka rozpoczyna się w trakcie normalnej pracy. Dlatego lepiej nie czekać do Depart wody, i we wzmacnianiu zmagania, aby włączyć do szpitala.

A co najważniejsze, nie bój się bólu. Skurcze, które nie byłoby – to Gazette awaryjne spotkanie z przyszłym dzieckiem. I tak, gdy występują one to najlepszy sposób na relaks, nie panikuj, spróbuj znaleźć wygodną pozycję i sposób oddychania, aby bezpiecznie przejść przez ten trudny okres.