843 Shares 9143 views

Jak pozbyć się ciąży we wczesnych stadiach: metody tradycyjne i nietradycyjne

Kiedy kobieta, po tym, jak dowiaduje się o ciąży, chce mieć dziecko, wszystko się świeci. W jej oczach jest specjalne połysk. Ona jest szczęśliwa. I to w porządku. W końcu da temu światowi nowe życie. Ale zdarza się również, że ciąża nie jest mile widziana. Powody mogą się różnić. Chociaż pozbawianie nienarodzonej osoby prawa do życia jest bardzo okrutne, wiele kobiet zdecyduje się pozbyć płodu. Jak – to nie ma znaczenia. Najważniejsze – przerwać ciążę. Potępienie kogoś nie jest dozwolone. Oferujemy rozważenie opcji, jakie są sposoby przerwania ciąży.

Aborcja jest tradycyjną metodą

Tradycyjną metodą aborcji jest aborcja. Zrób to przez pewien czas – od 9 do 13 tygodni. W tym czasie płód jest już uformowany. Jest to operacja chirurgiczna, podczas której przy pomocy narzędzi płód jest rozdarty z wnęki macicy. Tak, jest rozdarta. Oczywiście, kobieta nic nie czuje, będąc pod wpływem znieczulenia. Ale owoce czują wszystko. Bardzo go boli. I nie ma zbawienia, ponieważ wszystko już zostało mu zadecydowane. Kobiety, myśląc, jak pozbyć się ciąży we wczesnych stadiach, pamiętaj o tym!

Aborcja jest niebezpieczna. Nie wiadomo, jak operacja przechodzi. Kobieta, która dokonała aborcji we wczesnym stadium ciąży, może nie mieć już dzieci po tej procedurze. I nadal nie ma gwarancji, że po tym poważnych chorobach narządów rozrodczych nie pojawi się. Ogólnie rzecz biorąc, aborcja we wczesnym wieku, zwłaszcza jeśli kobieta nie urodziła, jest to ruletka. Szczęśliwy lub nieszczęśliwy.

Aborcja leków

Niektóre kobiety uważają, że przerwanie ciąży lekiem (przy pomocy leku, który wywołuje skurcz macicy i odrzucenie płodu) nie jest tak niebezpieczne. Co za powszechne nieporozumienie! Po pierwsze, wszystkie te leki mogą powodować poważne krwawienie z macicy, które muszą zostać zatrzymane na oddziale intensywnej terapii. Po drugie, nie ma gwarancji, że jajko płodowe zostanie całkowicie odrzucone. Oznacza to, że trzeba wycierać i wyczyścić to samo. Po trzecie, ta metoda nie zawsze daje wynik. Wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu. Dlatego przed podjęciem decyzji, jak pozbyć się ciąży we wczesnych stadiach za pomocą pigułek lub zastrzyków, warto zastanowić się i zważyć wszystkie zalety i wady.

Metody nietradycyjne

Weźmy pod uwagę nietradycyjne metody aborcji we wczesnym wieku. Przed wymienieniem niektórych z nich pamiętamy, że jest to bardzo niebezpieczne iw większości przypadków może prowadzić do śmierci.

Kobieta, która nauczyła się o swojej niepożądanej ciąży, często przypomina ludowe i nietradycyjne sposoby jej przerywania. Musimy natychmiast powiedzieć, że wszystkie są niebezpieczne. Pierwszą metodą jest wywołanie poronienia ziołowymi wywarami. Powinien być podany specjalny przepis na napar z niektórych ziół, szybko wypić dużą ilość gotowanej herbaty i poczekać. Kiedy brzuch staje się bardzo chory i krwawienie zaczyna się, jajo płodowe wyjdzie z przepływem krwi (pod warunkiem, że jest ono nadal bardzo małe). Drugą metodą jest uzyskanie dobrej pary. Kobiety w ciąży nie powinny kąpać się w łazience ani stać pod gorącą wodą. Może to wywołać poronienie. Trzecią drogą, jak pozbyć się ciąży we wczesnych stadiach, jest umycie podłóg, czyszczenie wiosennego domu, porządkowanie mebli. Kiedy ciąża (szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży), wszelkie obciążenia i podnoszenie ciężarów są przeciwwskazane.

Nie zapominaj jednak, że wszystkie te nietradycyjne metody, jak pozbyć się ciąży we wczesnych stadiach, mogą mieć poważne konsekwencje. To i silne krwawienie, niekompletna ekstrakcja jajka płodu i szereg innych niepożądanych skutków. Przy okazji, zdarza się, że nietradycyjne metody nie pomagają pozbyć się ciąży.