700 Shares 8352 views

Schemat serwetki schab dziewiarskich szydełka, obrusy i inne przedmioty

Jazda z polędwicy szydełka dowolny produkt – „Złoto odkrycie” dla początkujących i profesjonalnych mistrzów. Po pierwsze, nie jest łatwo pracować, jak to naprzemienne pustych i wypełnionych kwadratów. Po drugie, nawet strój lub dzianiny obrus bardzo szybko, co jest szczególnie ważne dla niecierpliwych początkujących. Po trzecie, łatwość drutach mogą tworzyć czasami eleganckie rodzaje odzieży, akcesoriów, przedmiotów gospodarstwa domowego.

Podstawy oczek dziewiarskich

Polędwica dziewiarskich natury imituje koronki, która zajmuje nasze babcie. Wystarczy podłączyć prostą fabułę są szybsze i stworzyć system znacznie jaśniejsze i prostsze. Dla tego rodzaju twórczości będzie odpowiadał system monochromatyczny do haftu krzyż. Chociaż specjaliści nauczyli się tworzyć wzory kolorów.

Program składa się z polędwicy szydełka pustych i wypełnionych kolumn komórek. Standardowe dopasowania szwów łańcucha od rozmiaru wyrobu, które w kolejnych rzędach wypełnione komórki przez naprzemienne pętli powietrza i prętów o SC.

Rozmiar i gęstość sieci zależy od grubości nici, wielkość haka, ilości i dokładności nakida performance. Luźny dziania sprawia, że produkt jest większy, ale bezkształtna i ciasne wiązanie sprawia dokładne miniaturowe modele, które utrzymują swój kształt. Kiedy schab dziewiarskich odzież jest bardzo ważne. Podczas tworzenia cienkich elementów dekoracyjnych chwycić pracy hak połowę mniejszą niż grubość przędzy.

W stosownych przypadkach siatki polędwica

Oprócz zwykłej siatki polędwica (kwadraty), istnieje tiulu wzór, który jest również naprzemienne kolumny z pętli, ale więcej. Oznacza to, że w konwencjonalnych kolumn siatki na przemian przez dwie pętle (wypełnionej kolumny kwadratowe zamiast pętle).

W koronki wzór „podwójne” rozkładania: 1) w kolumnie otrzymuje pięć zawiasy; 2) jest zastąpiony przez zwykły kwadratowy pięciu pętle, które są przymocowane na środku łuku poprzedniego rzędu. Okazuje się, rodzaj owalnego siatki.

Filet wzór, mimo swojej prostoty, jest używany do dziania serwetki, obrusy, zasłony, tuniki, topy, bluzki, sukienki, obrazy, obroże, torby, firanki, poszewki.

Wcześniej siatki zaokrąglenie tylko jeden kolor, główny wzór może być stworzony z wypukłościami nakida lub pustych komórek. Ponieważ te elementy wymagają podszewki, kosztem kontrastowym kolorze podkreślił ekspert lub tła, lub rysunek. Teraz grid system szydełka polędwica pozostały takie same, ale mistrzowie dostosowany sami natychmiast tworzyć wielobarwne wzory.

dzianiny tkaniny

Pielucha w stanie techniki może być kwadratowy, prostokątny, owalny, okrągły, wielokątny lub całość motywiczną. Debiutanci craftswomen w mocy żadnego „schaby” systemu, nawet przy krawędziach zygzaków. Aby to zrobić, wystarczy dodać kwadraty łańcuchami rekrutacji i barów lub zmniejszać z powodu prętów łączących.

Można po prostu alternatywną drutach prostych motywów siatki polędwica w różnych kolorach. Takie ramy dla utworzenia produktu luzem technikę mieszanych. Na przykład, na poduszkach na siatce dołączony pompony, rozplanowany wzór lub swipe do bazy są przyklejone kwiaty w KANZASHI technologii.

Można powtórzyć ten sam element w szachownicę, dostać oryginalne ściereczki. Szczególnie popularne szydełka kwiat schemat lędźwi (klapki działanie po każdym rzędzie)

 • Łańcuch przeplatania z kolumny z dwoma pętlami SC (w sumie 23 komórek).
 • 2 pusty plac (PC), 7 wypełnione (HCC), 7 komputery, 5 łazienek, 2 szt.

Ciąg dalszy element róże serwetki

 • 4 puste, 5 ZOC 4 PC 7 wypełnione kwadraty, 3 szt.
 • 4 zaczyna się również z 7 pełnych komórek PC PC 2, 6 Zoc 4 szt.
 • 5 pusta, ZK 6, 1 PC, 5 łazienek, 6 szt. Dla jasności i łatwości dziania, narysować wykres na kartce to.
 • 11 PC jeden pełny kwadrat, 3 puste komórki ZK 2, 6-cz.
 • 8 PC PC-3 LC-LC, 6 cz.
 • 5 PC z HCC, pustym placu, ZK 6 i PC.
 • 5 pusty, ZK 8, 1 pełna klatka, ZK 5, 4 szt
 • 4 łazienki, 5 ZK pustych ZK 9, 4 szt
 • 4 PC LC 1 PC 2, 5 ZOC komputera 3, 4 i ZK PC.
 • 4 zakończone LC 3, 1, 3 PC pełnego i pustego, według jednego pełnego i pustego kwadratu, ZK 2, 5 sztuk.
 • 3 szt, 5 pełna, 1 PC *, 3 * TSP – powtórz 2 razy * 1 PC, 1 ZK * – dwuosobowych, 3 szt.
 • 2 * 3 PC PC * LC, 1 – 2 razy, 5 ZK pusty, ZK 5 2 PC.
 • 1 PC, LC 5, pusty plac, ZK 7 * 1 PC ZK 3 * – 2 razy, 1 szt.
 • Taka sama jak 15 rzędu, po prostu czytać schemat w odwrotnej kolejności.
 • 1 PC 4 ZOC 2 7 ZOC PC PC 3 pełnego i pustego, ZK 3 1 PC.
 • PC-2, PC LC LC 3, PC 1, 6 ZOC 1 komputera 5 ZOC 1 PC.
 • 2 pusty kwadrat, 4 ZOC 1 komputera 5 ZOC kabli 1, 2 i ZK PC 1 PC-LC-LC, 3 cz.
 • Puste kwadraty, 5 * 1 * LC, PC 1 – 3 razy, 4 HCC 2 szt, 3 pełnego i pustego.
 • 3 PC LC 2, PC 1 PC ZK-4 ZOC kabli 1, 2 HCC LC PC 1, 6-cz.
 • 7 pusta LC 1 PC 2, 4 pełen, jeden komputer LC 2, 6-cz.
 • 7 PC LC 2, puste komórki 1, 5 ZOC 8 sztuk.
 • 23 PC.

Element róży mogą łączyć motywacji, a następnie połączyć lub bezpośrednio rozmieszczone wzdłuż całego wyrobu. Jakość nie jest naruszona (ta funkcja i jak wiele z szydełka filet). Schematy chusteczki mogą być zaczerpnięte z czasopism haftem.

Jak robić na drutach na krzyżowy

Programy do haftowania są dobre dla jego różnorodności. Drutach wzory, zdjęcia lub serwetek jest lepiej wybrać sceny monochromatyczne lub posiadające dwa kolory. Czytaj haftowania schemat ściegu następująco: pusta komórka odpowiada kolumnie powietrza i dwóch pętli, stały kwadrat odpowiada czterech barów. Rozważmy schemat z pająkiem, fabuła, która jest odpowiednia dla wszystkich produktów (serwetki, obrazki, koszulki, obrusy).

Tylko ubrania nie może dziać rąbka i pająka sieć marki z pustych pól. Oznacza to, że pierwszy znajduje się pasek z SC, po czym dwie pętle powietrza i ponownie KN kolumny. W tym przypadku, koszulka lub sukienka będzie ciągłych kolumn, a wzór jest przezroczysta, a następnie podszewka nie jest konieczne.

W przypadku płyt stosowanych „reverse” bębenkiem zaokrąglenie. serwetka schemat w tym przypadku jest odczytywana w kierunku przodu i do tyłu. Że zaczyna się dziać od lewej do prawej, przekręć pracę i przejść od prawej do lewej. Dla tych celów, „czarny” komórka drutach kolumny z SC i tła – naprzemienne kolumny z pętli powietrza.

Schemat serwetka Dziewczyna

Wielu mistrzów użyć siatki jako podstawa do tkania, tworząc niezwykłe obrazy. Tak więc, podpaska z dziewczynka w tle całego związanego „puste komórki” (pętla) kolumny, a pani jest głównie stałych kolumn z SC. Linie pokazać, gdzie i jaki kolor rozciągnąć satynową tasiemką. W tym przypadku, wszystkie puste przestrzenie są wypełnione, aby można było korzystać z programu do dziania wierzchołki młodych dziewcząt.

Krawędzie falbany tkaniny przywiązany:

 • Naprzemienne z dwóch pętli powietrza z kolumny SC.
 • 6 przemiennie pętle ze słupkami bez SC.
 • W jednym arch provyazyvaete 11 kolumn z sc, aw środku drugiej – pasek łączący. Więc rysunek trwa aż do końca serii.
 • Na łukach z kolumnami naprzemiennie kolumnę z obiegu powietrza. Otrzymuje lotki, które są przymocowane do siebie pętli łączącej.
 • Zakończyć wiążąc trzy pętle powietrza i podłączenia.

Ten schemat szydełka Schab jest odpowiedni nawet dla początkujących mistrzów, ale tkanina jest niezwykła. W przypadku korzystania z grubej nici, to stwierdzenie można przypisać i torebki.

swetry dziewiarskich

Modele z dużych oczkach noszone na koszulkach. Jeśli zdecydujesz kontrastującym kolorze, tym jaśniejszy obraz pokazuje wskroś. Takie rozpinane, Tunics, kamizelki zgadzają się szybko w ciągu kilku dni, rysunek jest małe, a placami dzianiny duży (kolumna dwa SC i cztery pętle z powietrza).

Kiedy dziewiarskich swetry sprawiają, że wzór jest stosowany ściśle według niego. Należy pamiętać, że pierwszy wiersz zaczyna się od ciągłego rzędem kolumn. Od niego pójdzie w górę iw dół, swetry dziewiarskich – falbanką. Na przedniej półce jest duży kwiat, a wszystkie inne części są wykonane netto (odnosząc się do szydełka filet).

Schemat swetry mogą być modyfikowane. Aby to zrobić, wykonaj rysunek pustych komórek i całego sweter dzianina stałych kwadraty kolumn. Wygląd będzie inna. Starają się związać mały kwadrat z kwiatem w różnych stylach i dołączyć do koszuli, od razu sobie sprawę, że jak najbardziej. Następnie zmielić półkach, dzianiny rękawy Najmniej pracy poprzez wyrobów rurowych.

Połączenie schabu wzór z innego wzoru

Siatka polędwica świeci ponieważ całe rzeczy wymagają wyściółki. Ale kombinacja różnych wzorów można przypisać do dziewczyny spódnicy bez dodatkowego materiału. Zasada jest prosta. Dzianina od pasa dwadzieścia centymetrów stałych kolumn. Przejdź do schab dziewiarskich szydełka (obrusów schematu lub pokryte mogą być traktowane jako podstawa, jak siatka będzie tło, a nie jako podstawowy wzór w rozpinanych).

Po osiągnięciu żądanej długości produktu, zaczyna się dziać falbankami. Powinny być szerokie, jak koce i poszewki na poduszki. Filet psychicznie podzielić na pół siatki (to będzie w środku). Teraz, od początku wzoru (bezpośrednio po taśmie) najpierw dodać długości wolant. Kolejna kondygnacja zaczynając od środka, a ostatni rozpoczyna się natychmiast po zakończeniu siatki.

Tak więc, ze względu na lotki pokryte są puste przestrzenie. Wciąż alternatywnie drutach spódnicę bez podszewki – stosowanie siatki jak kardigany (opis powyżej) obwód z podwójnymi kolumnami. I jako dekoracja stosowane oddzielnie dzianiny (kwiaty, liście) lub ciągnąć kolorowe wstążki satynowe. Trochę sen, można uzyskać oryginalny model.

Schab szydełka: schema wyroby długie

I obrusy wykonane w tej technice, różnych tożsamości i oryginalności. Fakt, że produkty filety zakrywać jednokolorowych tkanin podkreślają wzór.

Nie trzeba szukać skomplikowanych obwodów lub technologii. Można przyjąć jako podstawę systemu z róż i kwiatów z kurtki oraz z powodu licznych powtórzeń stworzyć obrus. Krawędzie lotki wiążących, jak to opisano na schemacie pielucha Girl.

Tutaj warto zwrócić uwagę na dwa sposoby tworzenia obrusy. W prostej postaci wykonania, urządzenie jest dziana na długości i szerokości. Czyli wybieranie łańcuch pętli, przejdź do wzoru lędźwi.

Ale jest jeszcze inny na realizację szydełka. Schab wzory (obwód), począwszy od środka. Czyli dopasować kwadrat (na przykład, strona 4 pętle). Następnie dziania jest koło z gromadzeniem się z kwadratów, z jednej strony na rysunku jest to kolumna o SC. Początkujący natomiast lepiej jest nauczyć się najpierw, jak utworzyć siatkę.

Sukienka: lędźwie szydełko

Schematy mogą być bardzo różne, ale nie są one odpowiednie dla każdego. Smukłe dziewczęta mogą związać sukienkę bez podszewki, podkreślając jej kształt. Pełne panie lepiej podszywania dolna spódnica i gorset. Co do zasady, w klatce piersiowej, ud szczelne dopasowanie rysunek lub zwykłe słupy, bez sc.

Wszystkie reguły są przechowywane ubrania dziewiarskich i filetów z wzorca.

 • Dzianiny wzór z wzorem.
 • Parametry środków.
 • Pranie, wysuszyć próbki. Jest to bardzo ważny punkt, jako siatki polędwica można rozciągnąć i stracić sukni towarowego.
 • Środek ten, porównanie danych.
 • Dokonać wzór w pełni wzrostu opartego na pomiarach.
 • Knitting na wzorcach.
 • Połączyć wszystkie szczegóły w szwach.
 • Wiąże strój krawędzi (mankiety, rękawy, szyja).

Jak widać, trudność polega na pracach przygotowawczych z gwintem, a proces tworzenia strój nie zajmuje dużo czasu. Ta zaleta siatki (czyli schab dziewiarskich szydełka). Schematy bluzki, kamizelki, spódnice lub inne modele produkcyjne odzieży wymagają do wzorców pełnometrażowych. Jest to konieczne, aby siatka nie jest rozciągnięte w produktach do prania. Lub łączyć z innymi schabu rysunek gęstych wzorów.

krótkie podsumowanie

Filet wzór, mimo swojej prostoty, dla początkujących może być dość kapryśna. Produkt nie może zachować kształt kwadratów, co jest możliwe ze względu na słabą gęstości dziania, niewłaściwego wyboru przędzy haczykiem, liczba SC. Lepiej ćwiczyć na niewielką szmatkę lub dzianiny desyatisantimetrovyh przed próbek roboczych.

Aby utworzyć mistrzowie tworzą używać podwójnego netto. Jest to również szydełka filet. Schematy obrusy, zasłony, ubrania, w tym przypadku obejmują naprzemiennie dwóch kolumnach z SC a pętlami powietrza. W związku z podwójnymi kolumnami produktu jest mniej przezroczyste, posiada ona swój kształt. Rada ta pozwoli początkującym stworzyć w krótkim okresie schludny rzeczy ręcznie.