690 Shares 8927 views

Rękodzieło z fantazjować opon

Wyroby z oponami – stary i bardzo wygodny sposób na dekoracje ogrodowe, teren podmiejski lub trawnik znajdujący się w pobliżu wejścia. Materiałem wyjściowym zwykle przychodzi za darmo, a przy pewnej zręczności opony i starych kół może zrobić wszystko. Łóżka, postaciami fantastycznych bohaterów, wszystkich rodzajów transportu (toy), huśtawki, sprzęt do ćwiczeń i tak dalej Rękodzieło z opon, fotograficznych, które zdobią wiele stron poświęconych projektowaniu obszary, są uderzające w ich oryginalności i kreatywności.

Rękodzieło z kołami dla kwiatów

Najczęściej używane łyżwy wykonane ogrody kwiatowe klomby i garnki. Najprostsza opcja zostanie opanowane przez nawet dziecka. Wieko jest umieszczony na właściwym miejscu, w środku jest wypełniona ziemią, gotowy do kwiatu. Rzemiosło kół może być zamontowany na wsporniku (bo to jest niemożliwe, aby zdjąć oponę z dysku: to będzie na dole) osadzone w ziemi albo krawędzi, umieszczając jeden na drugim, w celu stworzenia górę. Od starej gumy może mieć pulę, ale wymagałoby to bułgarska lub nóż ostry cieśli. Pokrywa jest umieszczona na ziemi (nie wyjąć płytę!) I blisko bieżnika jest cięty. Te dwie części, górną i dolną, należy obrócić na zewnątrz. Masz miskę, które mogą być ozdobione ornamentami wykonanymi z kamienia lub po prostu farby w różnych kolorach. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę jeden szczegół: rosyjskie opony, zwłaszcza zimą, a cięte i okazało wewnątrz na zewnątrz z trudem. Importowany przetwarzać wiele łatwiejsze. W naszym mieście jest więcej łabędzie wycięte z opon. Takie rzemiosło kół są cięte nożem, a następnie pomalować. W ten sam sposób można zbudować kogut, Pelikan, konia lub hipopotama. Przyczyniając się do stworzenia wzorca mają zwykle profesjonalne pilarki ludzi, którzy wiedzą, jak szyć zabawki, czy tylko ogrodników z dobrą wyobraźnię i umiejętności rysowania. Rzemiosło wyglądać świetnie w kwietniki, place zabaw itp, jeśli nachylenie tylko do powieszenia na ścianie, i wlać go na ziemię, otrzymasz oryginalną dekorację ściany wypoczynkowego.

Konfigurowanie boisko sportowe. Rękodzieło z kołami

Stare opony – to doskonałe narzędzie do budowy boisk sportowych. Guma może być wykopane w ziemi na obwodzie stronie: uzyskać ogrodzenia. Rękodzieło z kołami – to wielka przeszkoda. Leżące stoki mogą odgrywać rolę „bąble” kopany krawędzi – wyznaczyć drogę w labiryncie. Spośród nich można budować barier różnej wysokości, piaskownicy, nawet rodzaj trampoliny (choć skoki na tych „instruktorów” – ryzykowne). W Rostów nad Donem, widzieliśmy obszar, w którym opona została wykonana z ogrodzenia, bramy i trybunami dla kibiców. Zostały one ułożone na wierzchu od siebie i sklejonych opon. Letniska idealnym rozwiązaniem byłoby, krzesła i taborety z litego łyżwy lub krzeseł, foteli, które jest częścią gumy cięcia.

Rękodzieło z kołami na potrzeby gospodarstwa domowego

Z kół może setki wyborów do wiadra z wodą. Jest to na tyle mocno, aby dołączyć do dołu ściany. Formularz może być zupełnie inna: wydłużoną, okrągłe, przypominający amfory lub dużej dzbanka. Jeśli zapiszesz aparat z koła, może być wykorzystywane do zaopatrzenia w wodę przemysłową. Aby to zrobić, będzie musiał powiesić na ścianie. Można zbudować ścieżkę lub zderzaki dla nich. Aby to zrobić, płaszczki wykopane w ziemi. Ze starego koła dostaje „bungee” oraz piękną huśtawka. Ponadto huśtawka oryginalność będzie zależeć od ich twórcy. Wystarczy znaleźć jeden z rampy na łańcuchu, a drugi zapewni kogut kształt huśtawka lub innego ptaka lub zwierzęcia. I można budować prostokątną ramę i obtyanut cięcie i wyprostował opon. Uzyskać dobry dom, który może schronienie przed deszczem. Wniosek jest prosty: opony samochodowe – bezpłatny materiał, z którego można zrobić wszystko.