348 Shares 4678 views

Sztuczne opalanie – prawdziwe i piękne

Nie chcesz rozstawać się z ciemną karnacją w zimnych porach roku? Sztuczna opalenizna – to, czego potrzebujesz. Po podróży do krajów tropikalnych w zimie nie może sobie pozwolić każdy. W skrócie, sztuczną opaleniznę – proste i wygodne rozwiązanie. Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, jak korzystać z tych narzędzi poprawnie.

Sztuczne opalanie – najbardziej popularny

Więc więcej. Sztuczne opalanie udało się pozyskać znaczną popularnością wśród płci pięknej od dłuższego czasu. Jednak dość szybko zaczęła spadać. Chodzi o to, że wiele kobiet nie wie, jak korzystać z solarium. Niewiele osób może znaleźć właściwego tonu, podjąć odpowiednią ilość pieniędzy, to jest równomiernie rozłożone przez ciało, nie zapominając o niektórych częściach ciała. Na przykład, na uszach.

gatunek

Sztuczna opalenizna – to jest bardzo wygodne. Konieczne jest jedynie, aby określić najbardziej odpowiednie narzędzie dla Ciebie. Wśród nich: bronzer, pigułki, akceleratory.

Bronzer stosowane w salonach kosmetycznych mistrzów specjalistów. Procedura ta – nie dla początkujących. Wymaga ona idealnie gładką aplikację. To narzędzie działa kosztem zwykłego zabarwienia, łatwo zmyć i używane, co do zasady, na jedną noc. Zmywane natychmiast stosując żel pod prysznic i peeling ciała po zdarzeniu.

Pigułki przyjmuje się doustnie. Zawierają one specjalny pigment penetracji tkanek ciała i nadaje różne odcienie skóry – od brązowego do lekkiego czekolady. Wynik zależy od dawki.

Jednakże czynnik ten ma bardzo poważne przeciwwskazania do regularnego stosowania. Kantaksatin (pigment otrzymany z beta-karoten) może być osadzana w siatkówce, w czasie, co powoduje problemy ze wzrokiem. Z tego powodu są one zakazane w wielu krajach Europy Zachodniej.

Akceleratory solariów wzmocnić działanie światła ultrafioletowego. Są one również zakazane w wielu krajach ze względu na brak jednoznacznych danych na temat ich bezpieczeństwa. Jednym z najbardziej powszechnych przyspieszaczy stanowi Tyrozyna – aminokwas stosuje się miejscowo. Zwiększa syntezę melaniny – pigment, że barwy skóry podczas opalania.

Bezpieczniejsze i najprostszy sposób, aby tan został osiągnięty za pomocą avtobronzerov. Kosmetologów powiedzieć, że fundusze te nie są czymś, co nie jest szkodliwe, ale raczej nawet bezpieczniejsze niż naturalnej opalenizny.

Są one dostępne w różnych postaciach: sprayu, balsam, krem. Produkty stosowane na skórę bardzo łatwo. W większości przypadków zawierają różne ekstrakty roślinne. Ze względu na to, że mają przyjemny zapach, nawilżają, chronią i odżywiają skórę. Wiek nie oznacza jeszcze dokręcić.

zmiany koloru skóry spowodowane dihydroksyacetonu, zawarte w jego składzie. Zaciemnienie następuje w ciągu kilku godzin po użyciu aplikacji. W ten sposób barwiony wyłącznie górnych warstw skóry. Tan wypłukiwane za złuszczanie górnych wag.

Zasadniczo, to utrzymuje przez około tydzień. Jednak wiele zależy również od charakterystyki pielęgnacji skóry. Na przykład, jak często używasz zarośla. Wydany dzisiaj avtobronzery do twarzy i ciała.

zasady stosowania

Opalania sama odbiera różne odpowiedzi. Pozytywny – w odpowiednie narzędzia stosowane. Negatyw – jeśli nadużywane. Tak, jak stosować samoopalacze?

Przede wszystkim trzeba wziąć gorącą kąpiel i stosować peeling oczyści skórę z martwych komórek. Pół godziny później ciało stygnie. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że wszystkie pory są w takim samym stanie. W przeciwnym razie, otwarte pory są barwione intensywnie.

Na szyi i zarostu usunięte. Usta i brwi są smarowane specjalnym kremem do ochrony. Solaria trzeba spróbować na małym niepozornym strefie otaczającej skóry, aby spojrzeć na życie.

Środki stosuje się cienką warstwę i rozprowadzane równomiernie na ruchy ciała masażu. Jednakże, w celu znalezienia tan na plecach, będziesz potrzebował kogoś do pomocy. Po użyciu umyć ręce natychmiast, tak że nie ma dłonie i paznokcie nie są pożółkły.

Jeżeli po kilku godzinach odcień okazało zbyt lekkie, mogą być stosowane, a drugi cienkowarstwowa. Najważniejsze to nie jest użycie grubą warstwę kremu na raz. W przeciwnym razie, jednolitość będzie cierpieć. W skrócie: mniej znaczy lepiej. W celu zaradzenia całkowicie wchłaniany, trzeba czekać na około godzinę.

rada

Jeden z najbardziej znanych i dobrych producentów jest «Clarins». Opalanie, stworzony za pomocą firmy, fascynuje płeć piękną. Należy nie tylko rozmawiać z ludźmi, że to nie jest prawdziwy kolor skóry. Jeśli nie powiedzieć – nikt o niczym nie myślę.

ostrzeżenia

Koncentrat efekt opalanie może powodować wysypki i inne podrażnienia. Pamiętaj, aby przejść do początku badania do reakcji alergicznych.

W żadnym wypadku nie mieszać kilku różnych produktów do opalania. Takie mieszanie można po prostu spalić skórę.

Niektóre narzędzia chronić skórę przed słońcem. Ale nie zapominaj, że po umyciu tonujący skórę przed promieniowaniem UV nie jest zapisywany.