437 Shares 4009 views

Ćwiczenia na twarz i szyję: opis, charakterystyka i zalecenia

Ani też, że tylko kobiety zrobić, aby przedłużyć młodość twarzy. Zakupu drogich kremów i innych cudowny lek, przejdź do salonów kosmetycznych, przechodząc procedury niesamowitych a nawet spadać pod nóż chirurga. Wiele dziewcząt nawet nie myśleć, że można rozwiązać problem w bardziej bezpieczny sposób.


Bardzo skuteczne ćwiczenia do twarzy i szyi. Będą prowadzić mięśni, wyraźnie dokręcić skórę i wygładzają zmarszczki. I radzić sobie z nim jest możliwy wszędzie: w domu, siedząc przed telewizorem, lub w biurze przy komputerze. Kilka miesięcy później w związku z gimnastyki twarzy znów będzie młody i piękny.

Szczególnie skuteczne ćwiczenia

Skóra na szyi i twarzy jest tak delikatny, że należy traktować bardzo ostrożnie, tak aby nie szkodzić i nie rozciągać naskórek. Uważa się, że po trzydziestu latach jakichkolwiek ruchów twarzy może spowodować nową zmarszczki. Dlatego, aby zachować młodość, nie trzeba robić na drutach czoła mruży, i ogólnie uśmiechnąć.

Ale ostatnio, pogląd ten jest często kwestionowana. chirurgów plastycznych zauważył, że młodsi są ci, którzy mają dobrze rozwinięte mięśnie twarzy. Ci ludzie są nauczyciele, artyści i prowadzący audycję telewizyjną. Obejmują one wiele mięśni twarzy, więc mają kontury twarzy i jędrna skóra jest dobrze wyrażone.

Ćwiczenia do twarzy i szyi na podstawie budowy aktywnych grymasów, dlaczego są one tak skuteczne. Gimnastyka wpływa na głębsze warstwy naskórka, do których nie są w stanie maski, kremy i masażu. Ze względu Ćwiczenie poprawia ukrwienie tkanek, mięśni są wzmocnione i ulepszone napięcie skóry, staje się młody i atrakcyjny jako wynik twarzy. I gimnastyki w każdym wieku: od 15 do 60 lat.

Prawidłowa realizacja

  • Przed sesjami kurs zaleca się sfotografować osobę na całą twarz i profilu. Następnie trzeba przeprowadzić badania test co 15 dni. Widać więc, że wynik będzie widoczny po gimnastyki.
  • Najlepiej zrobić przed lustrem, siedząc na krześle. Dzięki czemu można śledzić poprawność ich działania.

  • Przed rozpoczęciem jakichkolwiek ćwiczeń dla owalnej twarzy i szyi trzeba wziąć pozycję wyjściową. Wyprostuj plecy, ramiona, plecy i wyprostuj, ciągnąć swój brzuch, napinaj pośladki i uda.
  • Podczas ćwiczeń naprawić ramiona mięśnie twarzy. Niektóre kosmetyczki polecam robi gimnastyka w bawełnianych rękawiczkach, palce nie ślizgają. Ale w rzeczywistości są one trudne do opanowania, i czuć ruchy ramion.
  • Ostrożnie postępuj zgodnie z instrukcjami, jak naruszenie wdrożenia technologii zagraża pojawienie się nowych zmarszczek. Dlatego też, oprócz można odwiedzić kosmetyczki kto uczy gimnastyki osobę lub oglądać tutoriale szkolenia wideo.
  • Wyrobienia nawyku ćwiczeń na mięśnie twarzy i szyi codziennie. Najważniejsze – nie leń się i nie pękają, to wynik będzie widoczny po tygodniu. Utrzymywane przez 21 dni, a ćwiczenia na twarzy staną się powszechne jak mycie zębów.

przygotowanie twarz

Przed gimnastyka lepiej umyj twarz specjalnego narzędzia, jeśli są dostępne, aby oczyścić je z zanieczyszczeń. Następnie należy umieścić olejek lub krem odżywczy dla dzieci. Należy zwrócić uwagę na konieczność nie tylko twarz, ale szyi.

Gdy środek jest wchłaniane, to zaleca się, aby ogrzała się do skóry za pomocą światła masażu. Nie trzeba wiele, aby uderzyć ręce lub lekko stukając palcami na czole, policzkach, brodzie i szyi przez kilka minut. Masaż ten przygotuje mięśnie twarzy, aby zapobiec dalszemu załadunek i rozciągania skóry.

Teraz można rozpocząć gimnastykę. W początkowej fazie będzie sporo ćwiczeń, więc wybrać dwa lub trzy i start. Obciążenie i liczba podejście zwiększa się stopniowo.

samogłoski

Jest to bardzo proste i zabawne ćwiczenia, aby dokręcić owal twarzy i szyi. Chodzi o to, że trzeba intone samogłoski: a, y, u, o, e. Jednocześnie wielkie znaczenie ma napięcie w szyi i twarzy. Powtórz te ćwiczenia od pięciu do dziesięciu razy.

jabłko

Głową odrzuconą do tyłu, broda, rzucili się. Jednocześnie trzeba przecedzić mięśnie szyi. głowica nie zmienia się, z wysiłkiem, aby obniżyć dolną szczękę, jakby próbując ugryźć jabłko wiszące. Ważne jest, aby nie spieszyć się z realizacji wszystkich działań. Musimy starać się poczuć napięcie mięśni twarzy i szyi. Jednak konieczne jest, aby obserwować umiar, zwłaszcza podczas pierwszych sesji. Jeśli nie zaangażowany w gimnastyka twarzy, a następnie wykonaj pięć zestawów. Jeśli doświadczenie w tej branży jest, to najlepiej byłoby dziesięć powtórzeń.

mniszek lekarski

Chcesz zrobić idealny owal? Ćwiczenia na twarz i szyję, „Dandelion”, aby pomóc zrealizować to marzenie. Działanie jest bardzo proste i wszystko znajome. Trzeba delikatnie pociągnąć usta i wydech w tym samym czasie. Możliwe jest więc sobie wyobrazić, że wypuszcza puszystą czapkę z mniszka lekarskiego lub gasish płomień świecy. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, zapewnia pięć do dziesięciu podejścia.

ciśnienie

Aby tego dokonać należy gimnastyka mocno zacisnąć zęby, do naprężania mięśni policzków i pchnąć w niebo od wewnątrz czubka języka. Wszystkie czynności wykonywane są równocześnie. Jeśli istnieje poczucie napięcia w okolicy podbródka, następnie ćwiczenia odbywa się bez błędu. Wystarczy do pięciu do dziesięciu powtórzeniach.

pocałunek

Pomimo zabawy działalności, jest to bardzo skuteczne ćwiczenie na twarzy i szyi, zmarszczki wokół ust oraz fałdów nosowo-wargowych. Gimnastyka jest bardzo prosta. Można sobie wyobrazić, że w przedniej części obiektu, który chcesz pocałować. Konieczne jest, aby pociągnąć do przodu i mocno usta do pocałunku powietrze. Po tym należy rozluźnić mięśnie twarzy i powtórz wszystkie kroki. Wystarczy do dziesięciu do piętnastu podejściach.

Sovushka

Aby prawidłowo wykonać to ćwiczenie, trzeba siedzieć prosto i upuść ramiona. Chodzi o to, że musimy starać się obrócić głowę w lewo, jak to możliwe. Sowy, na przykład, mogą to zrobić na 270 stopni. Po włączeniu należy zatrzymywać się na trzynastu sekund i przecedzić mięśnie szyi. Podobnie, gimnastyka jest zrobione dobrze. To ćwiczenie powinno odbywać się pięć do dziesięciu razy z każdej strony.

Aby dotrzeć do nosa

Być może wielu z nich rywalizowali ze sobą jako dziecko w tym ćwiczeniu, nawet nie zdając sobie sprawy, że zaostrza kontury twarzy. Technika gimnastyki w tym samym czasie jest proste i złożone. Jego znaczenie polega na tym, że konieczne jest, aby spróbować osiągnąć czubek nosa językiem. Ale ważniejszy jest fakt tego ćwiczenia na twarzy i szyi, a podejmowane wysiłki. Ważne jest, aby poczuć napięcie mięśni w brodzie i szyi, i zrobić wszystko, co w spokojnym tempie. To będzie wystarczające, aby powtórzyć ćwiczenia od dziesięciu do piętnastu razy.

Bodyflex – prostota i skuteczność

Te ćwiczenia oddechowe, które jest częścią tej samej nazwie i słynna technika opracowana w celu zmniejszenia masy ciała. Ćwiczenia pomogą poprawić ogólny wygląd, aby wzmocnić mięśnie czoło, policzki i szyję. Poprzez poprawę cyrkulacji krwi twarz będzie świeży kolor.

Główną zaletą siłowni jest jego prostota. Nie trzeba chodzić sobie poćwiczyć. Tylko dwa ćwiczenia dla twarzy i szyi Bodyflex zawiera w swoim ośrodku. W tym przypadku, mają szeroki zakres działań, poprzez które wypracowaliśmy wiele mięśni.

Technika ta opiera się na prawidłowej oddychanie, co powoduje nasycenie krwi tlenem. Dlatego wzmożone napięcie twarzy, skóra staje się napięta i elastyczna.

Charakterystyka Bodyflex

Dla tego rodzaju gimnastyki jest ważne, aby prawidłowo oddychać. Najpierw trzeba pozwolić powietrze z płuc, a potem głęboki wdech. Znowu trzeba wydech przez usta, a potem – w pełni wycofać żołądek. Teraz oddychanie jest opóźniony o dziesięć sekund i ponownie – oddech. Procedura jest bardzo ważne, więc bardzo ważne jest, aby nie przeszkadzać.

Wstrzymanym oddechu jest konieczne przeprowadzenie twarzy punkty masażu: wokół warg, pod oczami, między brwiami i tak dalej. W tych miejscach trzeba wcisnąć trochę palców, a następnie puścić. Wszystkie te działania odbywa się w przypadku braku oddechu. Manipulacje są powtarzane dziesięć razy dla każdego aktywnego punktu.

Rozważmy dwa wspaniałe ćwiczenia na lifting twarzy i szyi, które są zawarte w technice oddychania i pomóc wyglądać młodziej od kilku lat.

Ćwiczenia „Lew”

Ten element gimnastyka doskonale dopasowuje owalne eliminuje zmarszczki wokół ust i nosa, policzków i wzmacnia mięśnie wokół oczu. Pożyczka do swojej pierwotnej pozycji. Stopy umieścić na szerokości około jednej stopy, ręce chude na udzie tuż nad kolanem. Miednica jest trochę niżej, jeśli chcieć usiąść, trzymać głowę prosto. Teraz można rozpocząć ćwiczenia Bodyflex następnie wycofanie żołądka i zatrzymanie oddechu.

Zebrać usta w małym gronie i bardzo szeroko otwartymi oczami, starając się podnieść je tak wysoko, jak to możliwe. Działanie to jest bardzo dobrze zacisnąć mięśnie pod oczami. Teraz tworzą krąg warg powinny zostać obniżone w dół, najbardziej wysiłku obszar łuk i policzkach. Następnie kij jest całkowicie język, nie zrelaksowany usta. Więc wzmocnić mięśnie szyi i podbródka. W tej pozycji powinien posiadać nie mniej niż osiem sekund. Po powrocie do położenia wyjściowego. Powtórz to ćwiczenie na wzmocnienie mięśni twarzy i szyi potrzebują pięć razy.

Ćwiczenia „brzydki grymas”

Jest to ta sama pozycja początkowa jak w „The Lion” ćwiczenia. Po zakończeniu części wprowadzającej, trzymać plecy prosto i starają się doprowadzić dolną szczękę do przodu tak, że stał za górnymi zębami. Następnie trzeba trzymać się dolną wargę i wyciągnąć szyję do góry, napinając mięśnie. Teraz powoli podnieść głowę i spróbować wydłużone szczęki osiągnie pułap. W tym przypadku, twoje stopy powinny być wciśnięty do podłogi, a ręce – odsunął. Liczymy do ośmiu i powrót do pozycji wyjściowej. Również zrobić pięć zestawów ćwiczeń.

zalecenia

Po treningu powinien czuć lekkie mrowienie lub lekkie swędzenie na skórze twarzy i szyi. Oznacza to wzrost krążenia krwi w tkankach, a więc wszystko odbywa się prawidłowo. Jeśli nie ma takiego uczucia – powinien działać na błędy.

W czasie, nie starają się zrobić wszystkie proponowane ćwiczenia dla twarzy i szyi, lub umieścić rekord w liczbie podejść. Ładunki powinny być umiarkowane, ale regularne.

Po ćwiczenia przydatna kontrast mycia lub wytrzeć twarz z lodu. Pozwoli to zapewnić dodatkową stymulację naczyń krwionośnych i poprawiają krążenie krwi w tkankach. Po tej procedurze, zaleca się umieścić na swojej skórze zwykły krem.

Wykonać ćwiczenia prawidłowo, a wrócisz do twarzy i szyi dawną elastyczność i dopasowanie.