663 Shares 8827 views

Depilatory: Ocena i recenzje

Nowoczesne depilatory, których ocena jest podane w artykule, różnią się od siebie pod względem wyglądu, funkcji i oczywiście koszty. Ale wszystkie mają jeden cel – usuwanie włosów w niepożądanych miejscach.


Nasz artykuł opowie o najlepszych depilatorów, opinie, oceny, zapoznać się z ich odmian i dodatkowych parametrów. Pomimo faktu, że początkowo, te gadżety są przeznaczone do usuwania włosów na nogach, nowoczesne modele są wyposażone w specjalne dysze, które pomagają pozbyć się niechcianej roślinności w strefie bikini, pachy i twarz.

Kryteria wyboru

Aby przyciągnąć uwagę odbiorców, producenci starają się uwolnić do sprzedaży model z ciekawą funkcjonalność, która nie była wcześniej znana na całym świecie. Dlatego wśród wielkiej gamy urządzeń wielofunkcyjnych bardzo trudno jest zrozumieć, co samica depilator do nóg lub innych części ciała powinna być zaznaczona. Zanim wybierzesz urządzenia, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na następujące punkty:

  1. Producent (prowadzące z nich są opisane poniżej).
  2. Zasada działania (pastylka usunięte do 32 włosków na raz, A szczypcami lub blach – 40).
  3. Sposób analgezji (vibromassage – odpręża skórę i zmniejszenie bólu, chłodzenie – czyni procedurę praktycznie bezbolesne z uwagi na zimno helu torebki; rozdmuchiwania – dmuchanie jednostkę powierzchni skóry przez zimne powietrze działającego na zasadzie chłodzenia).
  4. Dodatkowe ustawienia (drogie, a niektóre tanie depilatory są wyposażone w podświetlenie i pakiet zawiera kilka wskazówek).

Hersteller

Teraz konieczne jest, aby zrozumieć szczegółowo producenci sprzedawany jakość depilatory, rating, który pomoże określić najbardziej odpowiedni model. Do najbardziej znanych należą:

  1. Braun. Słynna niemiecka marka przygotowała grunt do produkcji towarów z wykorzystaniem innowacji. Odkąd w połowie XX wieku Braun słynie z urządzeń gospodarstwa domowego i asystentów w pielęgnacji ciała. Pierwszy z depilatory firmy wprowadził świat do końca ubiegłego wieku. Nawet wtedy, trafią nabywców ich kreatywności i jakości. Od tego czasu producent nie dał jeden powód, aby wątpić w profesjonalizm i jakość urządzeń. Każde nowe urządzenie zostało wykonane zgodnie z najnowszymi trendami mody i rozwoju wysokich technologii.
  2. Philips. Producent nie potrzeba żadnego specjalnego wprowadzenia, ponieważ od dawna znane na całym świecie jako twórca znakomitych urządzeń domowych, a także produktów dla zdrowia i urody. Ergonomia i jakość firmy stawia przede wszystkim, dlaczego to produkty markowe zawsze cieszył się dość wysoki popyt. Urządzenie do usuwania włosków firmy „Philips” produkuje osobną linię, gdzie w tej chwili jest ich około tuzina modeli. Każdy depilator jest oddzielnym urządzeniem, nie podobny do innych. Zakres zawiera unikalny model, wyposażony w różnego rodzaju załączniki, karmienia i od akumulatora i od sieci i są w różnych kategoriach cenowych.
  3. Panasonic. Jest uznanym liderem branży, która zajmuje się nie tylko z wydaniem sprzętu gospodarstwa domowego o doskonałej jakości, ale także urządzeń do pielęgnacji włosów i ciała. , Testowane czasu wszechstronność i jakość – Głównym powodem popularności marki. Popularna nazwa nie wymaga nadpłacony dla swoich towarów, ponieważ ich wartość nie przekracza 4500 rubli, chociaż jakość instrumentów czasami lepiej niż niektóre z droższych modeli. Produkcja rozpoczęła sprzedaż kilka pokoleń depilatorów. Są one nadal duże zapotrzebowanie na przekór of the Year, funkcjonalność i wartość.

Wszystkie te marki produkują naprawdę dobre depilatory. Ocena z najbardziej znanym aktualnych modeli charakteryzują się wysoką jakością, to w oparciu o opinie kupujących (opinia konsumentów o omówione poniżej). Każda z tych urządzeń są gwarantowane trwać przez długi czas, bez żadnych kłopotów.

Popularne modele

Do tej pory wielu producentów zaprezentuje nabywcom wszystkie nowe depilatory. Ocena przedstawionych poniżej, tworzyć wyjątkowo wysokiej jakości i dobrze znanych modeli, negatywne opinie, które prawie nie istnieje. Zapewniają one wygodne i skuteczne usuwanie roślinności na ciało i twarz.

Funkcje depilatory mogą się znacznie różnić, ale wszystkie te modele są godne uwagi. Są one przeznaczone dla jednego głównego celu – do usuwania owłosienia w różnych miejscach. Dlatego też, gdy sklep nie ma problemu z wyborem producenta lub konkretnego modelu, należy rozważyć jedną z przedstawionych opcji nazhe. Najważniejsze jest, aby wybrać najbardziej odpowiednią funkcjonalność, jakość i wygląd.

Braun Silk-epil 5780

Najlepszy depilator dla strefy bikini, zasilany przez sieć, różne pływająca główka, które można łatwo czyścić pod bieżącą wodą. Ruchoma głowica jest w stanie płynnie chodzą wszystkie kontury ciała w kontakcie ze skórą z absolutnie wszystkich dziedzinach i nie tracąc ani nawet najkrótszych włosków.

Zawarte w tym modelu są cztery uniwersalne dysze przeznaczone do różnych obszarów skóry. Masaż pozwala szybko przygotować wrażliwą skórę do najbliższej procedury specjalne dysze do pach i okolic bikini usuwania włosów sprawia, że proces bezbolesny i wygodny, i bezpiecznie usuwa trymer do włosów w obszarze nad górną wargą.

Model ten będzie kosztował około 3500 rubli, co jest rozsądną cenę dla wszystkich kupujących.

opinie

Depilator do użytku domowego ma bardzo pozytywne opinie. Pierwsze kobiety klienci świętować wielki kompletny zestaw, który zawiera wszelkie niezbędne wskazówki, rękawiczki, chłodzi skórę i zmniejsza ból, jak również wygodny pokrowiec do przechowywania wszystkich tych rzeczy i przenieść je w dowolnym miejscu.

Nie mniej entuzjastyczne dziewczęta mówić o komfort podczas zabiegu. Konstrukcja urządzenia oraz prawidłowe rozmieszczenie wszystkich przycisków i złączy umożliwić osobie nie męczy rękę i odkręcić go używać.

Panasonic ES-ED70

Sporo zalet czyni ten model. Komórka depilator, który jest zasilany przez baterię, inny szczelność, dzięki czemu może być stosowany nawet biorąc prysznic lub kąpiel.

urządzenie ładowania przez około godzinę, po czym bateria może pracować bez przerwy w ciągu około 30 minut. Tym razem jest dosyć, aby obsłużyć wszystkie części ciała, gdzie jest zwykle niepożądanej roślinności.

Podobnie jak w poprzednich modelach, są też dysze (4), jeden do golenia, jak również wygodny i etui szczotki.

jednostkowy koszt waha się w 3500-4000 rubli.

opinie klientów

Najczęściej ten depilator nabyć dziewcząt, ponieważ przyciąga uwagę stylowym wyglądem. Oczywiście, istnieje wiele produktów, których wygląd nie spełnia ich jakości, jednostka ta nie należy do ich liczby.

Dzięki głowicy pływającej może być ogolone czyste wszystko bez obawy utraty obszarze. Zgodnie z dziewcząt, model ten może z łatwością konkurować z droższym depilator.

PHILIPS HP-6540/00

Elegancki depilator laserowy „Philips”, przeznaczony dla prawdziwa dama zasilany z baterii, jest to szczególnie korzystne dla kobiet, które są częste wyjazdy. Urządzenie ma parę trybów prędkości: wolniej umożliwia praktycznie bezboleśnie usuwa włosy w obszarach wrażliwych, i to szybko – na dłoniach i stopach. Zawarte obecne pincety i trymer z lustrem światła i specjalne, za pomocą których możliwe jest kształtowanie brwi.

Urządzenie z przyjemnego wyglądu można kupić za 2.000 rubli.

Co mówią dziewczyny …

Urządzenie do usuwania włosków na całym ciele nie może nie zaskoczyć kupujących. Jest niezastąpioną rzeczą w podróży lub wycieczek, kiedy trzeba wyglądać dobrze, ale warunki nie jest.

Według konsumentów, urządzenie może pracować bez ładowania przez około 40 minut. Ponadto w trakcie postępowania, nie wytwarzają dodatkowe dźwięki, które mogłyby przeszkadzać czyjegoś spokoju. A dzięki pełnej trymera i pincety nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na dodatkowe urządzenia.

Braun 7891 Silk-épil 7 dual Depilator

Elegancki model podoba konsumentów ergonomię, oszczędny design i niemieckiej jakości. Dołączone odpowiednie dysze 4 są obecne, niezwykłe ładowarki kołpak ochronny dla głowy, i szczotka.

Ten depilacji może być bezpiecznie używane w i przemyto wodą. Jego wskazówki pozwalają na proste i skuteczne procedury.

Cena gadżetu wynosi od 4000-5000 rubli.

Komentarze

Jedyną wadą, która jest oznaczona przez kobiety klientów jest koszt urządzenia. Dla niektórych wydaje się zbyt przesadzone, ale w rzeczywistości nie jest to szkoda dać okrągłą sumę za tak wspaniały urządzenia. Więc jeśli chcesz kupić dla siebie raz na zawsze godny urządzeniu, można zaoszczędzić trochę pieniędzy i oddają się przyjemnym zakupy.

Reszta dziewczyn jedyną zaletą punkt. Mile zaskoczony sprzęt, który zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, które można wykorzystać w dowolnym momencie. Szczególnie dobre do powiedzenia na temat urządzeń miłośników twórczości, ponieważ samo urządzenie, jego załączników i ładowarka są w niezwykłym stylu, który odróżnia go od masy podobnych połączonych ze sobą urządzeń.

Philips hp6422 Satinelle

Depilator Satinelle dość szybko i skutecznie usuwa niechciane włosy na dowolnym obszarze ciała. Od innych popularnych modeli tego urządzenia charakteryzuje zakrzywionym uchwytem, który jest uznawany jako prosty i wygodny w użyciu.

depilator laserowy „Phillips” jest dostępna w dwóch Kolorów żalu – czarno-białych kolorach. Zapewnia to gwarantuje doskonałą płynność z powodu trybu dwóch prędkości, układ 20 kleszcze, parę dysz pomocniczych, jak również obecność pełnej szczotki do czyszczenia.

Kup ten model może być w dowolnym mieście Rosji do około 3000-4000 rubli.

opinia dziewczynki

Gadżet jest zaskakujące, z wszystkimi jego kupujących obecności Opti-rozpoczęcie unikalną dyszę, która jest usytuowana prostopadle do skóry, co pozwala na wykonywanie procedury jak bezbolesne, jak to możliwe. Zmiękcza dyskomfort w związku z funkcją masażu i nadaje skórze odpocząć.

Oprócz końcówek kobiet klienci nie mogli zignorować możliwość mycia ciała samolotu pod kranem, pozostawiając go bez szwanku. Sprawa jest wykonany z materiałów wodoodpornych, więc żaden płyn nie jest straszna, niż może się pochwalić, nie wszystkie popularne modele.

Braun twarzy

Nowoczesny depilator Braun twarzy łączy w sobie funkcje dwóch urządzeń. Za pomocą tego urządzenia można nie tylko niezawodnie i skutecznie usunąć włosy, ale również oczyszcza skórę.

Specjalna dysza epilyatornaya nawet pozwala pozbyć się drobnych włosków, którego długość nie przekracza 0,5 mm. Gadżet zapewnia bezpieczeństwo procedury w obszarach wrażliwych (nos, na obszarze powyżej górnej wargi, podbródka, etc.). Niepokój multipintset dyszy 10 składa się z małych pęsety, które można wyeliminować około 200 włosów na sekundę.

Wymienna końcówka w postaci pędzla z miękkiego włosia mają korzystne dla wszystkich Kochanek maski na twarz, w szczególności oparte na glinki mineralne. Łatwe i przyjemne ruchy 100 szczecina oczyścić skórę.

Koszt modelu innowacji w zakresie od 4500 do 7000 rubli.

Opinie o produkcie

Dziewczęta, które niegdyś cieszyły depilatora, wiedzą dokładnie, co należy wykonać procedurę usuwania włosów bez bólu nie uda. Na szczęście, gadżet nie jest słyszalny w swoim wystąpieniu takich skarg. Według klientów, urządzenie bezboleśnie usuwa niechciane włosy na twarzy, a szczotka jest nie tylko jakościowo oczyszcza skórę, ale także ma przyjemną w dotyku.

Pozytywne informacje zwrotne od klientów pozostawiają kobiet i kompaktowość urządzenia. Po tym wszystkim, to jest prawie taki sam rozmiar jak normalny atrament, więc makijaż jest umieszczony dość łatwo. Kompletny zestaw można bezpiecznie zabrać ze sobą na wycieczki bez konieczności martwienia się o kłopoty.