151 Shares 5582 views

AFT-depilacja: przeanalizowany

Nowoczesnych kobiet przedstawiciele poświęcić wystarczającą uwagę na ich wygląd. Jednak rozczarowanie często dostarcza nadmiar włosów na różnych częściach ciała. Aby rozwiązać ten problem, to jest konieczne, ponieważ niezadowolenie ze swojego wyglądu niezmiennie wpływa na nastrój. w dziedzinie rynku usług kosmetologia oferuje szeroką gamę zabiegów możliwych do usuwania włosów oraz do pielęgnacji ciała. Jednak im więcej ofert, tym trudniej je zrozumieć i dokonać właściwego wyboru. Ten artykuł będzie traktowana jako metoda usuwania nadmiaru owłosienia, który jest bardzo popularny – AFT-depilację fluorescencji (Advanced Technology).

Sprawność metody

tech świat teraz nie znudzi zaskoczyć konsumentów, stale wydaje nowe produkty w różnych dziedzinach, w tym w kosmetologii. W szczególności, proponowane optymalne rozwiązania powyższego problemu. Oglądane w tej pracy metoda depilacji jest bezbolesny i nie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych. System, który wykorzystuje AFT-depilację, wdrożyć zasadę unikalnej technologii In Motion – usuwanie włosów w ruchu. Przy tym sposobie, część skóry traktuje powoli ogrzewano, tym samym wytwarzając naskórka delikatnie wystawione na działanie wiązki. Wśród różnych metod – jest to najbardziej bezbolesny i delikatny.

Kto iw jaki sposób zaprojektowany AFT-depilacja depilacja?

Ten rodzaj wynalazł w Izraelu. Firma Software postawił sobie za cel, aby procedurę usuwania włosów na maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. W wyniku tego szkody wyrządzone skóra jest zredukowane do minimum. Problemem jest to, że do usuwania włosów z powierzchni wpływa do szerokiego zakresu (Zakres) fal świetlnych. W konsekwencji – ludzka skóra staje oparzenia słoneczne i zaczerwienienie. Procedura dlatego nazywa AFT-depilacja, lubiany, ponieważ proces odbywa się z najwyższą przepływu energii w najniższych uszkodzeń skóry. Sposób ten przeprowadza się za pomocą specjalnych urządzeń (Harmony XL), wyposażonego w filtr i dyszę do równomiernego rozkładu przepływu promieni.

Twórca Alma Lasers wziąć pod uwagę wszystkie wady metod usuwania owłosienia za pomocą lasera i Fotoepilacja (tkliwość, przebarwienia skóry). To uniemożliwiło negatywny wpływ.

Różnica i przewaga

Procedura, znana jako AFT-depilacji – jest zaawansowanym foto-depilacji, która wprowadziła innowacje technologiczne. Ważne jest, aby pamiętać, że termin, który nazywany jest procedura, nie całkiem pasuje do technologii. To nie ma nic wspólnego z laserami i znacznie różni się od zdjęć i depilacji laserowej. Fotoepilacja – głęboki wpływ na strumień świetlny wymaganej skóry. Jest to bolesne i usuwa tylko ciemne, więcej niż jakikolwiek inny rzeczowych włoskami. To usuwanie włosów nie jest bardzo produktywny dla włosów jasnym kolorze i szarości. Laser – zawarte również w kategorii głębokie i bolesne. To jest rzadko wykonywane w strefie bikini ze względu na szczególną wrażliwość tej dziedzinie (wysokie prawdopodobieństwo poparzenia). AFT-funkcja usuwania włosów jest to, że działa łącznie. Jego technologia jest bezpieczna i ma chwile ubocznych. Zalety tej procedury są następujące:

 • Filtr konwertuje nieskutecznego część widma (promienie 700 – 755 nm) w promieniowania w bliskiej podczerwieni. Oznacza to, że te promienie, które na ogół są szkodliwe dla skóry, ulegają zmianie, a ryzyko poparzenia jest zmniejszona do minimum
 • Procedura ta może być stosowana na skórę (ciemne światła wymienionego typu III);
 • nie ma ryzyka plam pigmentowych;
 • Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących opalania i solarium przez dystrybucję energii pomiędzy fal świetlnych o różnych długościach od bezużyteczne skuteczne.

Ważne jest, aby nie pomylić tego rodzaju depilacji diody (laser).

W jaki sposób AFT-depilacji Zdrowie: opinie konsumentów

Ponieważ procedura ta jest bezbolesna i nie powoduje oparzenia – ma ona zastosowanie do wszystkich obszarów skóry, niezależnie od koloru. Gdy nie jest to proces, – nie jest samo chłodzenie. W związku z tym, między innymi, metodami Najkorzystniejsze są rufowych depilacji. Recenzje, które opuszczają ludzie starają się wyobrazić taką technikę, mówią, że procedura jest bezpieczna i nie szkodzi zdrowiu. Klienci zauważyli, że dysza jest stale w ruchu, z wyłączeniem jakiejkolwiek przegrzania, a mechanizm ciągła i gładka. Wiele przyjemnych doznań związanych ze stopniowym nadejściem ciepła na powierzchni skóry. To sprawia, że możliwe jest zniszczenie mieszków włosowych, bez oparzeń i pigmentację. Za pomocą tej procedury twierdzą, że usuwanie owłosienia może być na dowolnej części ciała. Dziewczyny szczególnie zaniepokojeni twarzy depilacji. Sądząc po tym, że klienci mają do powiedzenia na temat tej metody, jako AFT-depilacji (opinie) – usunąć zarost po prostu, sprawnie i szybko. Kobiety szczęśliwy, że skóra staje się miękka i gładka. Ważne jest, aby zachować szczególną ostrożność po przejściu procedury nie jest wymagane – to także jak klientów. Użytkownicy mówią też, że nie należy się martwić, jeśli nie Depilacja w lecie – może być bezpiecznie opalać.

Różnice w procesie

Dzień przed depilacji jest konieczne:

 • golić włosy;
 • Nie można używać żadnych środków kosmetycznych do pielęgnacji skóry.

Średni czas procedura trwa od dwudziestu minut do godziny. To zależy od wielkości leczonego obszaru. Podczas depilacji, pacjent czuje mrowienie (mrowienie) w bardzo łatwy i bezbolesny sposób. I kosmetologii, a pacjent jest zobowiązany nosić okulary ochronne. Specjalista będzie w stanie określić liczbę koniecznych procedur w celu osiągnięcia pożądanego efektu natychmiast po pierwszym badaniu, w oparciu o wyniki, które pokazują pierwszy AFT-depilacji. Co to jest, wyjaśnia rozszyfrowania skrótów – Zaawansowana Technologia fluorescencyjna (zaawansowana technologia fluorescencji).

Zdarza się, że liczba zabiegów jest różna. Maksimum – dziewięć sesji, ale częściej – cztery do sześciu (w zależności od rodzaju skóry i włosów). Efekt jest około ośmiu (dziesięciu) dni. W celu uniknięcia jakichkolwiek działań niepożądanych należy zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Jeśli z jakiegokolwiek powodu procedura została wykonana po skórze ustanowiła świeża opalenizna, mogą wystąpić niekorzystne odcienie i zaczerwienienia. Ich pozbyć, można użyć specjalne kosmetyczne (maści). Co kupić lek, należy poinformować prowadzącego kosmetyczki.

technologia

Ta ulepszona metoda wykorzystuje technologię fluorescencyjną, której istota polega na zastosowaniu specjalnych filtrów dla wycinek widma Fotoepilacja. Takie promienie są bezpieczne dla usuwania włosów. Gdy proces depilacji, mieszków włosowych uszkodzonego w wyniku działania fali światła (promieniowania), którego długość wynosi 500 – 1200 nm. Również melaniny (pigment) absorbuje krótkich belek (450 – 600 nm), ale takie promieniowanie nie może przenikać do wystarczającej głębokości. Urządzenie filtr przeznaczony do AFT-depilacji Wypreparowane lewej części spektrum fal, po czym pozostaje światło o długości fali 755 – 1200 nm.

Dysze te są tak zaprojektowane, że specjalny układ równomiernie rozprowadza światło, pozwala na stosowanie prostokątnych zamiast piku impulsu. Prostokątna belka efekt jest znacznie silniejszy i ma wielki wpływ na czas melaniny, która jest w części włosa. W tym przypadku koszty energii będą niższe, a także procedury bolesne. Wielkie możliwości usuwania AFT-włosy są osiągane za pomocą chłodzenia skóry (efekt Peltiera) oraz w technologii Motion. W wyniku tego, możliwość, aby uchwyt na powierzchni skóry, eliminując przechodzi do włosów i przegrzania, zapewnia AFT-depilacji. Zdjęcie z urządzeniem zaprojektowanym dla tej procedury przedstawione w artykule.

Przeciwwskazania

Te przeciwwskazania, które nie pozwalają na wykorzystanie metody takie jak AFT-depilacji (jak często procedury, powiedz kosmetyczka) – należy wziąć pod uwagę przed zgadzając się na to. W przeciwnym razie, można zaszkodzić zdrowiu lub nasilać istniejące problemy. Przeciwwskazania obejmują:

 • choroba lub problemy z układem sercowo-naczyniowym;
 • różny charakter zapalny (zwłaszcza przewlekłej) procesów;
 • niezagojone rany i zadrapania na skórze;
 • skłonność do reakcji alergicznych;
 • Ciąża i laktacja;
 • choroby onkologiczne;
 • tan uzyskane niedawno.

zalecenia

W celu umożliwienia pracy wykonanej przez procedurę nie ma żadnych nieprzyjemnych konsekwencji, warto rozważyć niektóre z zaleceń:

 • Procedura ta powinna odbywać się wyłącznie w specjalistycznych klinikach (kosmetyczne);
 • klinika powinna być wyposażona zgodnie z nowoczesnych technologii;
 • Należy zwrócić uwagę na niezbędną opiekę jako kosmetologa i pacjenta;
 • specjalista kosmetolog powinien być uwierzytelniony lekarz z gruntownych przygotowań do tej depilacji.

Przestrzegając tych zasad, jest bardziej prawdopodobne, aby mieć pewność co do powodzenia i oczekiwanych rezultatów.