450 Shares 5307 views

Światło welon nostalgii: Ślub Miłość jest w stylu …

Ślub – jest zawsze mile widziane wydarzenie dla prawdziwie kochający para. Ale ostatnio, zwykle święto jest coraz częściej wychodzą z mody. Dzisiaj, nawet najbardziej elegancki ślub jest uważany za nudne, jeśli nie ma rodzynki. Dlatego coraz więcej młodych par wolą uroczystość tematycznej. Kategoria ta odnosi się do ślubu w stylu Miłość jest …

Pamiętasz gumę, które są często nabyli ponieważ animowanych wstawek symboliczny napis: „Miłość – to …”? Ile życie mądrość została w krótkiej odpowiedzi zwrotów! Podaruj sobie uczuć nieuwagi i szczęścia! Umów się na bajkę pt „Ślub miłość jest w stylu …”.

Funkcje uroczystości

W celu umówienia się na wakacje, trzeba całkiem sporo. Najważniejszą rzeczą – obserwować stylistyczną jedność. Co jest charakterystyczne dla kierunku pod uwagę przy projektowaniu ślubie?

  • Bądź ostrożny z palety kolorów. Dopuszcza się mieszanie nie więcej niż trzech kolorach. Na przykład, białym, różowym i bzu.
  • Wszystkie elementy dekoracyjne muszą zawierać swoich wybranych symboli. Na przykład, kulki mogą być ozdobione napisami: „Miłość – to …”. Na ścianach wiszą plakaty, wkładki stylizacja ukochane raz cud. Serwetki, okulary – wszystko musi zawierać napis. Nie bój się psuć, bo miłość nie zdarza się znacznie. Przy okazji, aby kupić wiele rzeczy do świętowania może być w sklepach. Jeśli nie można znaleźć niczego odpowiedniego, a następnie iść do przodu i kupić tradycyjne serwetki i sztućce. Napis ten można zamówić w specjalnej kabinie.
  • Bardzo ciekawym rozwiązaniem byłoby kolaż muszli i zdjęć młodej pary. Oto najważniejsze – znaleźć dobrego fotografa. Później, wyniki tej sesji może być doskonałą podstawą do albumu „Love – to …”.
  • Kolejną cechą, która ma ślub w stylu Miłość jest, są miękkie pluszowe serca, świece, organza i wstążki. Wszystko powinno być ładne i przytulne, jako przypomnienie tych szczęśliwych lat.
  • Nie zapomnij o zaproszenia. Jest to jeden z podstawowych elementów każdej uroczystości. zaproszenia ślubne Miłość to też nie powinno być z ogólnej orientacji festiwalu. Można drukować karty pocztowe z wizerunkiem pary ręcznie rysowane. Udekoruj je wstążkami lub bez nich.
  • Osiągnięcia cukierniczego sztuka może stworzyć absolutnie dzisiaj żadnego kulinarne arcydzieło. Można ozdobić ciasto z figur cukru i napisów o miłości. I można znaleźć stare wykładziny wybierać spośród nich najlepszy w swojej opinii i poprosić, aby przenieść obraz do konfekcji.

Ślub Miłość jest w stylu: program święto

Można ograniczyć dekoracji wnętrz w stylu, ale to wciąż ślub – to również zabawa wydarzenie z ich zawodów, żarty, życzenia.

  • Ostrzec gości z wyprzedzeniem, więc wymyślili ich historii miłosnej na wesele.
  • Można zorganizować konkurs: kto daje więcej odpowiedzi na pytanie: „Miłość – to …”.
  • Lub zapasy wkładek, dać ich gości i zapytać się bez słów, za pomocą mimiki przedstawiać to, co jest przedstawione w obrazie. I niech inni obecni przypuszczenie.

Laureaci jak prezenty można dać ładne magnesy, naklejki, które przez długi czas będą przypominać o najlepszych ślub w ich życiu.

Jak widać, opcje na obchody Myriad. Invent, eksperyment, ponieważ – dzień, który będzie w dużej mierze zależeć od całego przyszłego życia.